16 przydatnych botów do Slack: analityka, motywacja i bezpieczeństwo danych

Najbardziej atrakcyjne produkty tworzone są zespoły, które są maksymalnie zbliżone do swoich klientów. Bot Relay śledzi użytkownika aktywność aplikacji i informuje o wszelkich wydarzeniach w odpowiednich kanałach Slack. Relay działa na bazie platformy analitycznej Segment.com. W ślad wspomnieć jeszcze jednego wspaniałego bota, który również pozwala na uzyskanie maksimum informacji o swoich użytkownikach.

Birdly integruje w sobie dane, uzyskane z SaleForce, Intercom i Zendesk, i udostępnia te dane w swoim Slack-czat. Również nie mogę pozostawić bez uwagi Workato. Boi się przegapić najważniejsze części rozmowy. Z Atomic Kit nie będą bezpieczne.

Bot łączy ważne wiadomości oznaczone gwiazdką, i zgodnie z harmonogramem przesyła je w postaci e-podsumowania wszystkich uczestników rozmowy. Przydatne narzędzie do monitorowania pracy. Nikabot sonduje pracowników, co robią, i na podstawie tych danych tworzy podręczniki pouczające interaktywny raport z wykonanej pracy. Kosztuje to tylko 1 $na miesiąc.

Bardziej zaawansowana wersja asystenta do organizacji warsztatów. Geekbot zadaje szereg pytań o dobrym statusie i rozpoznaje relacje między zadaniami pracowników. Istnieją dodatkowe konfiguracji. Wadą w porównaniu z Nikabot — brak takiego samego szczegółowej analizy wykonanej pracy.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się kiedyś na temat bezpieczeństwa informacji w kanałach Slack. Poznaj pierwszy antywirus dla przedsiębiorstw czatu — Dbot. Dbot działa w tle i ostrzega o złośliwe i niebezpieczne treści w taśmie. Adresy IP, pliki, URL, MD5 hash, i tak dalej.

Wspaniały pomocnik w organizacji spotkań firmowych i planów. Podczas tworzenia roboczego kalendarza wewnątrz zespołu Meekan uwzględnia lista rzeczy do zrobienia każdego pracownika i ich strefy czasowe. Również bot z łatwością pozwala uporządkować określonej listy rzeczy do zrobienia, biorąc pod uwagę życzenia każdego.

Głównym składnikiem o wysokiej wydajności — motywacja pracownika. Nie mniej ważne jest, aby wyraźnie widziałem rezultat wykonanej pracy. I bardzo fajnie, gdy są tu elementy gamification. Growbot rozpoznaje słowa (props, kudos i inne) i przypisuje punkty człowiekowi, którego się odnoszą. Chciałbym również wspomnieć PlusPlus i HeyTaco.

Safelink wprowadza dodatkowy poziom bezpieczeństwa dla najważniejszych informacji. Bot pobiera wiadomość lub plik na zdalny serwer Amazons SSE-S3 o TLS with AES_256_CBC, które będą dostępne w ciągu 24 godzin. Odczytać wiadomość można tylko po uwierzytelnieniu za pomocą specjalnego kodu wysłanego na numer telefonu.

Najbardziej dobry bot, który mierzy poziom zadowolenia pracowników i zwiększa jego. Leo anonim określa dyskretne pytania. „Jak oceniasz swoje relacje z kolegami?”, „Czy masz przyjemność z pracy?”, „Czy wiesz, postawione przed tobą zadania?”. Wygodny i funkcjonalny harmonogram zadań.

Ace jest w stanie nie tylko tworzyć listy zadań, ale i delegować zadania innym pracownikom i przeprowadzać badania zespołowe. Aby umieścić zadanie, wystarczy napisać na początku zdania słowa todo. Na koniec.

Czytaj Więcej: google.co.uk/blog/top-5-blockchain-startups/

Dodaj komentarz