20 Slack-społeczności Do Komunikowania Się Przedsiębiorców Z Całego świata

Według , wielu przedsiębiorców korzysta Slack nie tylko do firmowej korespondencji, ale także do komunikowania się z kolegami z innych krajów. W Slack-kanałach założyciele firm omawiają problem z uruchomieniem w różnych częściach świata, metody wzrostu, dzielą się doświadczeniami w zakresie pozyskiwania użytkowników i innymi. Główny język — angielski. Społeczność przedsiębiorców, projektantów, programistów z całego świata, które powstało w 2006 roku i niedawno przeniosła się do Slack.

Uczestnicy #launch omawiają nowe produkty, szukają pracy lub , otrzymują informacje zwrotne. Sądząc z opisu na stronie społeczności, w nim składają się pracownicy Dropbox, Uber, Apple i innych firm w dolinie Krzemowej. Klub właścicieli małych firm, i tych, kto jest z nim związane. Slack-społeczność dla początkujących przedsiębiorców.

Uczestnicy omawiają problemy, otrzymują wskazówki i dzielą się własnym doświadczeniem prowadzenia działalności gospodarczej. Społeczność dla wyszukiwania partnerów do uruchomienia innych projektów. Slack-grupa dla przedsiębiorców, którzy poszukują nowych narzędzi i pomysłów dla rozwoju biznesu. Społeczność IT-przedsiębiorców, w którym składa się szefowie firm, marketingu, menedżerowie projektów. Omawiają problemy uruchomienia i rozwoju usług.

Jedną z największych społeczności dla kierowników projektów. Społeczność dla założycieli SaaS-projektów. Można wejść tylko na zaproszenie jednego z uczestników. Slack-kanał dla tych, którzy uruchamia swój projekt na Product Hunt.

Społeczność dla dziewczyn-założycielek firm. Społeczność firmach — w nim składają się inwestorzy, twórcy projektów i . Slack-kanał dla społeczności IT przedsiębiorców Londyn. W nim składają się inwestorzy, założyciele firm, projektanci i freelancerów. Za wejście w społeczność trzeba zapłacić 9,99 zł.

Zamknięte społeczności przedsiębiorców i dostawców różnych usług. Jedną z pierwszych społeczności przedsiębiorców w Slack — w nim już ponad 10 tysięcy uczestników. Opłata za zaproszenie — $65. Kanał do komunikacji przedsiębiorców i marketerów.

Społeczność przedsiębiorców, którzy nie ukończyli 25 lat. Slack-kanał dla 3000 założycieli startupów i inwestorów z całego świata. Cena zaproszenia — $20. Kanał dla przedsiębiorców, którzy dopiero uruchamiają swój biznes. Społeczność dla przedstawicieli firmach w różnych częściach świata.

Można uzyskać porady na temat uruchamiania w danym mieście lub dowiedzieć się więcej o rynku lokalnym. Slack-kanał dla dyskusji o trendach, nowościach w branży i innymi.

Czytaj Więcej: web developing software

Dodaj komentarz