33 Darmowych Zasobów Edukacyjnych, Gdzie Można Uczyć Się Po Rosyjsku

b_57864091dbf10.jpg

Specjalnie dla ciebie mamy szukałem w całym internecie najbardziej przydatne narzędzia. I oto przed wami wyniki naszych długich nieprzespanych nocy. Przerwa całą sieć prezentujemy państwu najlepsze z najlepszych — aż 33 najbardziej zasobów on-line, dzięki którym każdy z nas ma możliwość poznać najbardziej interesujące i niesamowite rzeczy. No i nauczyć się czegoś pożytecznego i praktycznego, oczywiście, też.

Każdy z przedstawionych poniżej zasobów na swój sposób zajebisty, i mamy nadzieję, że znajdziesz dla siebie odpowiedni. Znajdują się one w kolejności losowej. No chyba, że jest jeden wyjątek — Arzamas, możemy go umieścić na pierwsze miejsce nie tak po prostu. A z powodu jego .

1.Pierwszy na naszej liście jest zupełnie wyjątkowy projekt. Non-profit Moskiewski projekt, który posiada w swoim zasobie wiele ciekawych wykładów, począwszy od parodii współczesnych na poezję Stare, do „Bizancjum dla początkujących”. Http://arzamas.academy/courses.

— wszelkiego rodzaju akademickie wykłady online, w całości nagrań na 4000 godzin i można zapisać się na doskonałe kursy online. Https://www.lektorium.tv/. Dalej — .

Otwarta edukacyjna plac zabaw, która zebrała wykłady czołowych uniwersytetów i nauczycieli Moskwy i kilku jeszcze miastach. Http://universarium.org/. Lektorat — kultowa online-plac zabaw dla wykładów.

Zasób przeznaczony jest dla zainteresowanych do nauki ludzi, miłośnicy nauk ścisłych tutaj będą czuć się jak w domu. Http://lectoriy.mipt.ru/. Interaktywne kursy wideo, z bonusów — wykłady przygotowujące do ege.

Http://teachpro.ru/. Khan Academy — projekt non-profit, który wziął na siebie szczególną misję — zrobić edukacja wysokiej jakości i dostępne dla każdego, choć projekt i amerykański, ale z tego linku tylko rosjanie wykłady. Https://ru.khanacademy.org/.

Coursera to platforma edukacyjna, która oferuje wszystkim zainteresowanym kursy online z wiodących uniwersytetów i organizacji na świecie, pod tym linkiem tylko darmowe rosyjskojęzyczni kursy online. Https://www.coursera.org/browse/?_facet_changed_=true&primaryLanguages=pl. Akademia — telewizyjny projekt, cykl wykładów o narodowej kulturze i nauce, których celem jest zwrócenie uwagi na krajowej nauce i poszerzyć krąg osób zainteresowanych wiedzy.

Też darmowe i bardzo ciekawe. Http://tvkultura.ru/brand/show/brand_id/20898. Otwarta edukacja — wykłady i kursy wiodących szkół wyższych i nauczycieli Rosji, niedawno utworzona zabaw, ale obiecująca platforma z dużą ilością kursów.

Https://openedu.ru/. V — zdalny uniwersytet we wszystkich możliwych dziedzinach — od astronomii do filologii.

Http://univertv.ru/. Ogromne archiwum, w którym każdy może podzielić się swoimi umiejętnościami i zdolnościami, i, odpowiednio, skorzystać z cudzym doświadczeniem praktycznym. Https://pruffme.com/.

Online-konstruktor kursów — wyjątkowa okazja, aby stworzyć swój własny program nauczania i edukacyjna platforma, gdzie w tej chwili ponad 60-ciu darmowych kursów. Https://stepic.org/explore/courses. — bezpłatne kształcenie na odległość — to wygodny sposób na uzyskanie nowej wiedzy, aby uzyskać nową pracę lub uzyskać wyższe stanowisko.

Http://www.intuit.ru/. Naucz nowa. Co jeszcze trzeba mówić do motywacji.

Oprócz standardowego zestawu tematów istnieje szereg unikalnych kursów od twórców serwisu, zobaczcie sami. Http://uchinovoe.ru/. Oferują lekcje i materiały dla rozwoju konkretnych umiejętności, które są przydatne każdemu, ale rzadko świadomie rozwijają się w szkołach i na uniwersytetach.

Https://4brain.ru/. UNIVERSIALITY — mnóstwo darmowych kursów online od podstaw projektu do szkoleń w jaki sposób. Http://universiality.com/kursi-online-obucheniya.

Teoria i praktyka — platforma wymiany wiedzy. Doskonałe środowisko dla tych, którzy szukają nowych znajomości i stara się do nowych możliwości. Http://theoryandpractice.ru/videos.

Przestrzeń dla samorozwoju — seminaria i warsztaty rozwoju osobistego. Http://samopoznanie.ru/webinars/.

Uwaga tv — mnóstwo filmów edukacyjnych na każdy gust. Http://vnimanietv.ru/. Biznes-szkolenia i warsztaty z bonusów — ogromna baza biznesu trenerów i konsultantów. Http://vsetreningi.ru/spb/.

Portal do nauki biznesu — darmowe wiedzę w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami w warunkach rynku. Http://businesslearning.ru/. TV — wybór wykładów szkoleniowych dla firm w całości, link też bezpłatny punkt.

Https://www.eduson.tv/ru/courses/all?sort=pos&type=free&universities_group_id=all&language_code=pl. Wykłady Banku i 112 kursów biznesowych. Http://school.dasreda.ru/studying/catalog.

Darmowe kursy, warsztaty, szkolenia, biznes-edukacja i szkolenia, edukacja zdalna. Http://edu.jobsmarket.ru/training/free/. Top expert — specjalistyczne zasoby dla specjalności.

Dostęp do internetu-marketingu, specjalista SEO, Traffic manager, analityk SEO, Dyrektor marketingu. Http://www.topexpert.pro/. — kursy dla internetu-zawodów dla programistów. Http://loftblog.ru/lessons/.

Wirtualna akademia Microsoft — doskonały wybór dla programistów. Https://mva.microsoft.com/search/SearchResults.aspx#!lang=1049. Akademia Yandex — bardzo fajny portal dla programistów.

A wydawało się, czym jeszcze może zaskoczyć yandex. Https://academy.yandex.ru/. O nowoczesne technologie i projektowanie stron internetowych.

Https://www.techdays.ru/. Geekbrains — szkolenia i komunikacja z czołowych specjalistów IT + 12 kursów programowania, tam są płatne, ale ten link tylko na otwarte kursy. Https://geekbrains.ru/courses#free.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się bardzo strome programistą i zacząć zarabiać w internecie. Https://htmlacademy.ru/. Dla tych, którzy chcą lepiej i lepiej, i w ogóle najlepiej pracować w internecie.

Http://lendwings.com/catalog?courseType=free. Prawie wszystko, co trzeba wiedzieć o marketingu internetowego można znaleźć na stronie . Dużo za nagrań wywiadów online i szkolenia, wszystko o internecie i technologiach. Https://www.cybermarketing.ru/#calendar.

Inne materiały kształcić się dostępne na naszym blogu. A czytelników , postaramy się cieszyć, naszymi ustaleniami w zakresie edukacji i wyniki naszych eksperymentów u siebie na miejscu.

Czytaj Więcej: google.co.uk/blog/romans-barbarians-lean-startup/

Dodaj komentarz