5 Porad I Udanego Uruchomienia Od Założyciela „” Nate A

W „Pięciu radach” wszyscy piszą o swój mały kawałek, niszę. Miłość Simonowa opowiedziała o relacje z inwestorem, Żenia bardzo fajnie napisał o usługi. „” — też usługę, i powtarzać to, co już napisał Żenia, nie będę, więc najpierw obejrzyj i przeczytaj jego wskazówki są bardzo poprawne.

Aby zrozumieć i doprowadzić unit-gospodarkę, jak pisze Żenia, trzeba wykonać kilka testów wszystkich kanałów promocyjnych. Trzeba zrobić i PR, i artykuły „content marketing”, kontekst, reklamy w sieciach społecznościowych, , CPA. Trzeba go przetestować w ogóle wszystko. I wydać na to pieniądze.

Gdy przez dwa lata z żalem patrzeć na umierającego projekt, w którym na wynagrodzenia wydano, na przykład, 15 milionów zł, a na reklamę zaledwie milion — nie wydaje się, że milion na reklamę — to dużo. Jednak jeśli chcesz spędzić milion i przetestowali kanały, macie lub przyłączyło gospodarka i stały się opłacalne, czy nie przyłączyło i zmienił plan, a nie wylewa pieniądze w rozwój i pracowników. Tak, aby zatrudnić wystarczająco dobrego specjalisty, trzeba się orientować w temacie samemu. Nie masz prawo nie orientować się w rozwoju, relacjach z klientami, wsparcie, unit-gospodarce, sprzedaży.

Ale jednak dostosować gospodarkę w każdym kanale samemu nie trzeba. Utrzymanie wszystkich użytkowników i odpowiadać na wszystkie pytania samemu też nie trzeba. Trzeba odbudować procesy. Kiedy byłem utworzenie reklamy w Facebook sam, było super, wszystko dobre cost per conversion.

Całkiem nieźle, pomyślałem. Potem zadzwoniłem do specjalnie przeszkolonego człowieka i w pierwszym tygodniu doskonalił CPC trzy razy. A ja ten tydzień cieszył się i koordynował pracę. Sama moja babcia też może nauczyć się.

A spróbuj zrobić tak, żeby inni ludzie robili dokładnie tak, jak trzeba, w sposób odpowiedzialny, samodzielnie, z maksymalną wydajnością. Być założycielem nieopłacalne firmy nie wstyd. Wstyd się łudzić. Nie trzeba zazdrościć jakiejś firmy, której wydano sid w wysokości 50 tysięcy dolarów – $200 tysięcy, u nich też źle.

Wszyscy źle. Po prostu ktoś wie, co z tym zrobić i buduje sprzedaży, a ktoś siedzi i nie . W ” ” strona internetowa jest na ($10 miesięcznie) za kilka godzin. Zgłoszenia są zbierane w Typeform-ankieta ($20 miesięcznie).

Gdy przychodzi nowy wniosek, że Zapier ($15 miesięcznie) trafia do Mailchimp, Slack, Google Sheet. Klientowi automatycznie przychodzi list z Mailchimp, gdzie pytamy go wybrać dogodny czas, aby zadzwonić przez Calendly ($15 na miesiąc). Nowe aplikacje na telefony trafiają do nas w kalendarz, a powiadomienie o nowych połączeń w kalendarzu jest w Slack. Taka konfiguracja daje nam konwersję około 80% wniosków przeprowadzony przez telefon i nie kosztuje nas operacyjno nic.

Na ilustracje i teksty do i tekst dystrybucyjnej o „” spędziłem chyba, $100. Po pierwszych pięciu ludzi przestańcie „” i słuchać tych, którzy mówi o „”, automatyzowanie bzdury i potraktuj swój czas. Rozmowy, naturalnie, też spędzam nie jestem, przeczytaj drugi wskazówka.

Jason dobrze napisał o tym, że pracować po 16 godzin dziennie jest szkodliwe. Zmęczenie blunta głowę, stajesz się wolniejszy, , , „wokół sami idioci”. Motywacja, determinacja, pewność siebie, radość — nie wynik zmęczenia.

Ale oni są niezbędne aby kontynuować ryzykować i robić interesy. Skąd ich wziąć. Motywacja pojawia się z pomysłów i poczucia, że u ciebie się coś dzieje.

Pomysły pojawiają się, gdy myślisz. Siedzi na brzegu oceanu, lub czytasz, albo wręcz, lub krótki oddech na dziesiątej minucie dobrego . Staram się dużo czytać i pisać ołówkiem, a nie przed komputerem. Czytanie i pisanie rękami zmuszają cię do myślenia z tą prędkością, z jaką piszesz lub czytasz, a to powoli. Można nurkować głębiej w siebie i swoje myśli i, bingo, czasami do ciebie o coś ważnego.

Poczucie zadowolenia z wyniku uzyskuje się, gdy wyciągniecie z procesu kawałek wynik. Udana kampania, weryfikacja klienta, nowe partnerstwo. Dlatego warto zorganizować cele i kawałki pracy tak, aby często zobaczyć wynik, aby małymi zwycięstwami.

Czytaj Więcej: software development template

Dodaj komentarz