„Apple Przeraża Sama Myśl, że Ktoś Może Korzystać Z IPhone Nieoczekiwany Sposób”

Zdaniem zagranicznych wydawnictw, projekt nowego urządzenia w sumie bez większych zmian. Jak pisze autor Business Insider Steve Kovacs. „Już trzeci rok z rzędu Apple pokazuje nam jeden i ten sam telefon. Konkurenci — nawet Samsung — już uwalniają znacznie bardziej atrakcyjne urządzenia”. Zdaniem szefa redakcji gazety Endgadget Chrisa , nawet pomimo faktu, że inżynierowie zabrali pasma anteny z tyłu urządzenia i dodali drugą kamerę, iPhone 7 Plus nie zaczął wyglądać inaczej.

„Oczywiście nie możemy mówić o ogromnej . Oczywiście, twórcy dodali szereg nowych funkcji, ale na zewnątrz to ten sam iPhone, że rok temu”. Wiceprezes Apple Phil Schiller powiedział, że nowy iPhone 7 otrzymał nowe kolory — Black (czarny) i Jet Black (czarny onyks), również zostaną zachowane dotychczasowe warianty kolorów — Gold, Silver i Rose Gold. Autorzy zagranicznych wydań cenione nowość, ale zauważył pewne wady.

Kolor „czarny onyks” — super. Ale jeśli nie dotykać telefonu. Przedstawiciel firmy powiedział mi, że ten model jest powleczony warstwą oleofobową — czyli pomysł na nią pozostanie mniej linii. Ale kosztowało mnie wziąć telefon, jak on pokryte tłustymi oznaczeniami.

Ale telefon leży w dłoni pewnie, nie wyślizguje się, co jest szczególnie ważne dla takiego kańskie, jak ja. Również redaktor naczelny Endgadget wspomniał o tym, że model Jet Black jest bardziej odporna na zarysowania. Zdaniem autora Business Insider Steve a , brak zmian w projekcie może mówić o zmianie polityki Apple. „Zamiast tego, aby co roku zmieniać design urządzenia, firma postanowiła skupić się na poprawie funkcji, które mają dla konsumentów kluczowe znaczenie — jest to aparat, bateria, wydajność i kolorów”.

Zmiany, które nastąpiły wraz z urządzeniem, mogą wydawać się dziennikarzom niewielkie, ale są one przeznaczone na miliony nabywców na całym świecie i biorą pod uwagę ich kryteria zakupu. Ponadto, Apple zrezygnowała z manualną przycisku Home Button. Teraz zamiast niej dotykowy działka, wrażliwy na mocy naciśnięciu dzięki technologii Taptic Engine, który jest używany w Macbook. Nowość wzbudziła zdziwienie u autorów, ale zgodzili się, że u tej funkcji ma niezły potencjał.

Czuje się to w ogóle nie wygląda na mechaniczną przycisk. Podwójne kliknięcie stał się niezwykle łagodnym, naciśnij długo, aby włączyć Siri nie zawsze kończy się powodzeniem. Ale na pewno, Apple może wymyślić dla tej technologii wiele nowych i niezwykłych rzeczy. Ponadto, brak mechanicznego przycisku pozwoli firmie i klientom zaoszczędzić na naprawie.

Chris zaznaczył, że nowy przycisk, choć wykonane w tej samej technologii, co i Macbook, ale powoduje inne odczucia. Zamiast tradycyjnego uczucie depresji, jakie występuje podczas korzystania z 3D Touch na ekranie, dotknij przycisk tworzy nietypowe impulsy. Nowym nabywcom będzie wszystko jedno, ale jeśli używasz smartfonów Apple już sześć lat, to do nowego trzeba się przyzwyczaić długo.

Według wiceprezesa Apple Dana Ricco, aby poprawić kamerę i ustawić nowy przycisk, inżynierom zajęło zrezygnować z osobnego gniazda słuchawek. Opinie zagranicznych autorów są podzielone, ale wszyscy zauważyli oni pafos, z których starszy wiceprezes ds. marketingu Phil Schiller przekazał tę wiadomość.

Co nas skłoniło do odstąpienia od standardowego złącza. Odpowiem jednym słowem. Odwaga. Nasze smartfony stworzone według najnowszych technologii.. I im w środku jest bardzo ciasno.

Dlatego zdecydowaliśmy, że nie ma sensu dalej utrzymywać starożytny analogowe złącze. Dziennikarze zaczepiły się o słowo „odwaga” (courage) i stały się inaczej pokonać go na Twitterze. @marcoarment Courage.

Pic.twitter.com/kbzpXwEelQ. Omg. Reason we are moving on from analog headphones = „courage”

I love this town. AirPods cost $159, which is a very courageous price.

Ponadto, w sieci już pojawił się komiks stronę internetową, która oferuje posiadaczom starszych wersji iPhone spędzić tani upgrade. Aby to zrobić, należy skorzystać z urządzeniem Apple Plug, która „wypełnia archaiczna gniazdo słuchawkowe” i „zbliża się do przyszłości wszystkich właścicieli iPhone”. Zagraniczni autorzy zastanawiał się, z powodu braku zwykłego złącza.

Ostrzejszy wszystkich wypowiedział się z TechCrunch: To nie akt odwagi, to próba rozegrać swój atut. „Próba Schillera zmylić wszystkich jego bełkot i uzasadnić wymianę portu z 50-letnią historią swoim gatunku złączem wyglądają głupio. Port ten nie nadaje się do odbierania i wysyłania audio” — pisze autor TechCrunch . Według autora, do transmisji audio bez strat jakości nie wymaga skomplikowanych urządzeń, a Apple stara się zwiększyć wartość swoich produktów.

„Korzystanie z szerokopasmowego interfejsu do transmisji danych — to bezużyteczne komplikacja, która nie przynosi nic, z wyjątkiem dodatkowych kosztów”. Wiesz, że jack 3,5 mm — wytrzymały, znany i bezpieczny. Rozpowszechniony jest na całym świecie i współpracuje z milionami urządzeń. Przy czym bez zgody Apple.

Ostatnia, według autora TechCrunch, stało się decydującym czynnikiem dla odstąpienia od zwykłego złącza, a nie pragnienie, aby zwolnić więcej miejsca wewnątrz urządzenia. Apple przeraża sama myśl, że ktoś gdzieś może korzystać z iPhone nieoczekiwany sposób — przekształcić go w termometr. System płatności lub 3D-skaner.

Ten, kto nie zapłacił za licencję możliwość używania urządzenia wraz z iPhone. Odstąpienie od analogowego złącza — to pierwszy krok, aby uniknąć takich działań. Firma ma wielką moc i używa go, aby wymienić coś dobrego, na to, co przynosi pieniądze. To nie jest teoria spiskowa, to — biznes plan.

Miękkie wszystkich sytuację ocenił autor Gizmodo Darren Ruf. Przypomniał, że obecnie na świecie ponad 900 milionów urządzeń, przeznaczonych do złącza Lightning. „Problem z wtyczką 3,5 rozwiązany za pomocą specjalnego adaptera, który już idzie razem z urządzeniem. Najważniejsze to nie stracić”.

. Odstąpienie od zwykłego złącza wywołał zdziwienie i szef redakcji Endgadget Chrisa . „Ludziom nie będzie tak po prostu zrezygnować z typowych złączy. Teraz można zapomnieć o muzyce w samochodzie w podróży. Nie można jednocześnie ładować telefon i słuchać muzyki”.

Według autora, przedstawiciele Apple gwarantowały możliwość podłączenia innych urządzeń za pomocą adaptera. „Oni powiedzieli, że i zwykłe słuchawki i karty płatnicze Square będą działać nadal”. Szczegółowa analiza sytuacji z komentarzem kierownictwa Apple opublikowała gazeta Buzzfeed. „Według kierownictwa firmy, przyszłość urządzeniami bezprzewodowymi.

Dlatego Apple stopniowo rezygnuje z przestarzałych technologii i oferuje nowe — na przykład, słuchawki AirPod” — pisze autor Buzzfeed John . Standardowego złącza audio już od ponad stu lat. Ostatni raz inżynierowie zmodernizowane w latach 60-tych. Oni po prostu zrobili go krótsze i cieńsze.

To dinozaur. Czas, aby przejść dalej. „Być może w tym przypadku argument „jeśli nie teraz, to kiedy?” nie jest bardzo dobry — mówi autor Buzzfeed. — W końcu to złącze służy w moich słuchawkach, w samochodzie, w samolocie, w hotelach, w moim laptopie — wszędzie”.

Firma musi mieć swoje wewnętrzne powody do tego, aby zrezygnować z gniazda, mówi autor Buzzfeed. Chcieliśmy dodać zbyt wiele nowych funkcji, a stary marynarz, który w rzeczywistości był tylko magazynem dla powietrza, nas mocno ograniczał. Nie mogliśmy ani poprawić aparat, ani procesor, ani baterii.

W nowym urządzeniu teraz dwie kamery. W poprzednich modelach iPhone, nad aparatem znajdowała się niewielka opłata, która zarządzała wyświetlaczem urządzenia i jego podświetleniem. A ze względu na dodanie jeszcze jednej kamery i komplikacje systemu system ten opłatą musiał opuścić poniżej. Ale jej przeszkadzał audio jack.

A autor publikacji Jalopink David Tracy zaproponował możliwości korzystania z nowego urządzenia w samochodach różnych lat produkcji. Najwięcej szczęścia tym, którzy w radio ma złącze AUX. We wszystkich pozostałych przypadkach można kupić specjalny FM-przetwornik, ale to bardzo obniża jakość audio.

Również Apple zaprezentowała własne słuchawki bezprzewodowe AirPods z wbudowanym mikrofonem. Zakłada się, że będą łączyć się z iPhone automatycznie — po otwarciu walizki, w którym są przechowywane. Szczegółowa analiza nowości wykonał autor publikacji Gizmodo. Według Christine Warren, pomimo tego, że urządzenie wygląda na „słuchawki pierwszej generacji z obciętymi przewodami” i wykorzystuje technologię Bluetooth, pod jego obudową ukryte najnowszych technologii.

Kosztowało mnie to otworzyć obudowę skrzyni, jak iPhone natychmiast odkrył AirPods, chociaż w pokoju oprócz mnie było kilkaset osób, które cieszyły się swoimi telefonami. Ale odtwarzanie muzyki odbywa się tylko wtedy, gdy urządzenie znajduje się w uchu. Za to odpowiada specjalnych czujnik. Wraz z tym, wydało jej się niewygodne sterowanie głosem.

Słuchawek nie brakuje fizycznych przycisków lub gestów, aby zatrzymać lub przewinąć piosenek. „Jeśli kilka razy wbić na urządzenia, to pojawia się Siri, który można zapytać zmienić lub zatrzymać piosenkę. Ale to niewygodne robić w miejscu publicznym. Nie chcę, aby ludzie myśleli, że rozmawiam z wyimaginowanych przyjaciół” — pisze autor Gizmodo. Według Warren, AirPods — to jeden z tych produktów, który jest wart swojej ceny.

Wśród innych funkcji nowych iPhone a 7 i iPhone 7 Plus zagraniczni autorzy oceniali ochronę przed wodą i kurzem, długi czas pracy na baterii (od 14 do 60 godzin w zależności od rodzaju obciążenia) i możliwości aparatu. Ponadto, podczas prezentacji na scenie Bill Graham Civic Auditorium został przedstawiony następujący pokolenie godzin Smart Watch 2, które otrzymały pełną ochronę przed wodą, ale także zachowali dawny styl. Zagraniczni autorzy podkreślają, że urządzenie jest przeznaczone dla pływaków i biegaczy.

Ma aplikacja do rejestrowania przebytej odległości i spalonych kalorii. Redaktor naczelny Endgadget Chris ocenił nową konstrukcję głośnika. „Warto ci wyjść z basenu, jak głośnik urządzenia na własną rękę pozbyć się zgromadzonej wewnątrz wody”. Wydanie The Verge chwalił pokój GPS-tracker.

„Smart Watch 2 spodoba się miłośnikiem biegania. Nowy tracker doskonale oblicza współrzędne oraz lokalizacja ponadto, że urządzenie nadal nie obsługuje transmisję danych w trybie offline”.

Dodaj komentarz