Żarty Marek Do 1 Kwietnia: „Evening Google” I Kukurydza Na Stronie Głównej Pornhub

Google wypuścił film o tworzeniu gazety „Evening Google”. Jej celem jest utrzymanie konsumentów na bieżąco z najbardziej popularnych zapytań. YouTube uruchomił tryb SnoopaVision w formacie 360 stopni.

Banki zmieniły się oryginalnych stylów na swoich stronach w sieciach społecznościowych. „” odpowiedział na to publikacją na swoich stronach.

Aviasales wysłał mailing do użytkowników w postaci rekomendacji pracownika serwisu o tym, że trzeba wpisać w listach. Newsletter Aviasales pic.twitter.com/JvwtTj4W0b. Sieci data centrów Selectel poinformowała o rychłym uruchomieniu produkcji zabawki tyranozaurów, które są symbolem firmy.

Sprzedawca „Tolerancyjny”, poinformował o rozszerzeniu oferty chińskimi towarami i otwarciu nowego 联络牌 na Syberii. Prezes opowiedział o zaangażowaniu partnera z Chin — holdingu Sinung Trading Ltd (na samym tygodniu go nie ma — przyp. Red.). Również w „” twierdzą, że firma otworzyła online-wystawy z chińskimi gadżetami i akcesoriami.

Wydawnictwo „Mann, Iwanow i Ferber” stworzyło stronę, na której nazwał siebie „Fry, bez spodni i Bender”. Na stronie opowiada o niepotrzebnych książek, które można czytać” i proponuje książki na różne miejsca. Prawdziwe nazwy książek zastąpione przez nieistniejące. Na przykład, pamiętniki Henry ego Forda „Moje życie, Moje osiągnięcia” są nazywane „Moje życie. Moje porażki”.

. Przedstawiciele gier firmy Wargaming poinformowali Lifenews o tym, że użytkownicy World of Tanks będą mogli kierować na Księżycu.

Firmy „” i „Otwieranie” poinformował o wydaniu kompostowania karty „Otwieranie-Rocket” w opakowaniu. W Białorusi Uber poinformował o tworzeniu nowego serwisu Uberboat, za pomocą którego użytkownicy mogą zamawiać jachty i jeździć na nich w zbiornika wodnego. Zgodnie z zapowiedziami firmy, minuta pływania na jednym z jachtów będzie kosztować 25 tys. białoruskich rubli, a cena podawania motorówka – 120 tysięcy białoruskich rubli.

W Rosji Uber ogłosił program recyklingu samochodów. Zgodnie z zapowiedziami firmy, użytkownik może wymienić swój samochód na określoną liczbę darmowych przejazdów z Uber, a tym samym „przyczynić się do poprawy środowiska i sytuacji na drodze”. Stacje zamienili się wiodącymi i postanowili spędzić na Periscope.

Firma ABBYY powiedział w komunikacie prasowym o uruchomieniu naszego rozwiązania MailOrganizer, która jest w stanie uwolnić użytkownika od nieistotnych wiadomości. Według przedstawicieli marki, system bierze pod uwagę terminologiczne kontekst, dostępność różnych znaków interpunkcyjnych i ich ilość, a także gramatycznych, ortograficznych i stylistycznych błędów, lista odbiorców i ich kolejność i semantyczne i składniowe cechy. Na podstawie wyników analizy każdego wejścia e-maila, przypisany do jednej z kategorii. Całkowita, opóźnione, warunkowo-ważna lub ważna.

Przedstawiciele BBC powiedział w swoim filmie o uruchomieniu usługi dostawy kaset z materiałami kanału. Firma Ozon.ru rozpoczęła test na znalezienie drugiej połówki. Na podstawie jego wyników serwis pokazuje, jakie produkty mogą być konieczne do tego, aby zdobyć wymaganą człowieka.

Na przykład, dla dziewczyny, która chce znaleźć pięknego, bogatego mężczyznę bez nałogów, według idei firmy, potrzebne spodnie Bogner, buty Winzor i książka o tym, jak dobrze wyjść za mąż. Rosyjski rejestrator poinformował o przyjęciu wniosków do rejestracji domen w strefierub, przedstawiając ją jako rozwiązanie antykryzysowe. Uruchomienie nowej strefy ogłoszony w ramach „kampanii na rzecz wzmocnienia gospodarki rosyjskiej”.

W komunikacie czytamy, że „domeny rodzaju Moy.rub, Tolko.rub, Lubku.rub przyciągną uwagę nie tylko publiczności runetu, ale i staną się odkryciem dla zagranicznych użytkowników”. Platforma do naprawy i projektowania domów Houzz opublikowała wideo na temat tworzenia „inteligentnych” wnętrza, które mogą komunikować się ze swoimi właścicielami i dawać porady w otoczeniu domów. Pornhub zmienił stronę główną, czyniąc bohaterami swoich filmów kukurydzy.

Jednak przy ponownym odwiedzeniu strony na stronę wraca oryginalna zawartość. Konstruktor podróży Timescenery opublikował dowcipny materiał „Kim Dzong un jedzie po Moskwy” — trasa dla dyktatora w stolicy Rosji.

Kluczowa część publikacji — Kim Dzong un z różnych fryzur. Firma Atlas, produkuje testy genetyczne, poinformowała o rabat 50% dla bliźniąt jednojajowych.

. Turystyczny Kayak stworzył stronę zręcznościowe, w które można zagrać podczas planowania podróży. Rosyjska agencja reklamowa Jami stworzył stronę „Jest ” dla przedstawicieli marek z ofertą wysłać na spotkanie profesjonalny zespół, który poprowadzi ją zamiast menedżera klienta.

Serwis rezerwacji stolików w restauracjach Gettable opublikował w załączniku lista najbardziej przydatnych toalet dla seksu w klubach Moskwy. W rankingu weszli „Garaż”, Chips, Icon i inne miejsca. W przeddzień 1 kwietnia Acronis tradycyjnie obchodzi Światowy dzień tworzenia kopii zapasowych, ponieważ to właśnie w Dzień głupca następuje wzrost ataków hakerów. Firma przez różne materiały i publikacje opowiada o znaczeniu zapasowych danych i przeprowadza konkursy na najlepszą historię o utracie informacji.

Zasób Arctic Startup poinformował o tym, że Estonia wydała oprogramowanie do zarządzania innymi państwami.

Czytaj Więcej: senior software developer

Dodaj komentarz