Burger King „przybrał” Restauracja W Ducha McDonald's I Straszy Odwiedzających Konkurenta

. Firma dała na inny styl gotowania produktów — w tym czasie jak Burger King opiekanie mięsa na otwartym ogniu i uważa to swoim gatunku wyróżnieniem, Mcdonald s po prostu przygotowuje danie na grilla obustronnego. Na Twitterze pojawiły się publikacje od użytkowników z restauracji. Gościom serwuje „” w białych opakowaniach z napisem „Mcdonald s”. Wewnątrz jest napisane, że to tylko żart z okazji święta.

@BurgerKing WINS. So long, @McDonalds #halloween pic.twitter.com/leWoirpg25. Użytkownicy Twittera oceniali kreatywność sieci na swoich kontach.

This Burger King dressing up as a Mcdonald s ghost is a a level of pettiness once niesłychane of pic.twitter.com/fldCfZ0gWD. This Burger King dressed up as a Mcdonald s ghost. Savage level 10/10. Pic.twitter.com/LhDzFsCaQo. Leave it to a Burger King in Queens, NY to display the best Halloween costume a fast-food chain has ever przetartych.

Pic.twitter.com/Ib8sWknSZ1. The best Halloween costume i ve seen so far this year. Burger King dressed up as Mcdonald s. Pic.twitter.com/2SSJ2yfir3.

Dodaj komentarz