Chatlas — Serwis Natychmiastowy Głosowego Tłumaczenia Przez Internet Lub Telefon

Nazywam się Aleksiej , mam 25 lat, jest to moje pierwsze starcie. Projektem zajmujemy się wraz z . Chatlas — to aplikacja dla systemu iOS, która pozwala dwóm osobom nie mówiącym w jednym języku, komunikować się ze sobą za pomocą profesjonalnego tłumacza. System pozwala zorganizować tłumaczenie rozmów telefonicznych przez połączenie konferencyjne lub rozmów na żywo za pomocą zestawu głośnomówiącego.

Wszyscy tłumacze, dostępne za pośrednictwem naszego serwisu, — żywi ludzie, a nie bezduszne roboty. Praca nad projektem odbywała się około roku, a w zeszłym tygodniu opublikowaliśmy pierwszą wersję aplikacji w App Store. Aplikację można pobrać za darmo, za każdą minutę rozmowy, począwszy od drugiego, pobierana jest opłata. Bezpośredni telefon tłumaczowi kosztuje 0,99 €za minutę, a tworzenie rozmowy konferencyjne — €1,19 na minutę.

Aby użytkownicy mogli zapoznać się z serwisem, naliczamy każdemu z nich €5 w postaci bonusu. Obecnie system obsługuje rosyjski, ukraiński, angielski, chiński, niemiecki i hiszpański. Tłumacza można się skontaktować na dwa sposoby. Przez internet lub zwykły telefon.

Początkowo zarezerwowane opracowanie jednej moskiewskiej studia, później tworzyli swoją drużynę. W projekcie zatrudnionych jest sześć osób, wszystkie prace prowadzone jest w trybie zdalnym. Zainwestowano około €50 tysięcy, które udało się przyciągnąć u prywatnego inwestora.

W planach — zwiększyć liczbę języków, dodać funkcję podłączenia do rozmowy żywego tłumacza i wypuścić aplikację na innych platformach.

Czytaj Więcej: lean method

Dodaj komentarz