CNN, Poncho, Spring: Boty Do Facebook Messenger, Które Są Dostępne Już Teraz

Bot informacyjnego wydania wyśle najnowsze wiadomości i pozwala na wyszukiwanie dla wszystkich zamieszczonych na stronie internetowej CNN materiałów. Serwis wysyła użytkownikowi prognoza pogody w tym miejscu, gdzie on się znajduje. 1-800 Kwiaty pozwala zamówić bukiet kwiatów i płacić go bez wychodzenia z aplikacji Facebook Messenger.

Asystent w wyborze ubrań. Użytkownik może zapytać Spring, na przykład, jakie buty kupić za $100. Istnieje również możliwość zamówić wybrane towary i podać adres dostawy bezpośrednio przez Facebook Messenger.

Kolejny asystent wyboru towarów. Jednak Operator pomaga szukać nie tylko na ubraniach, ale i na innych towarów — na przykład koncertową bilety i mebli. Bot ostrzega o najważniejszych, zdaniem reporterów UNICEF, wydarzeniach, które dzieją się na świecie.

Jak pisze TechInsider, w najbliższym czasie w Facebook Messenger pojawią się boty Bank of America (do zarządzania kontem), Burger King (do zamawiania jedzenia), eBay (w celu powiadomienia o korzystnych ofert).

Czytaj Więcej: software development life

Dodaj komentarz