Deskun — System Do Pracy Z Projektami I Klientami W Gmail

Nazywam się Jurij Greczko, mam 25 lat. Jestem założyciel i kierownik projektu Deskun. W branży IT od ponad 10 lat. Startupami zajmuję się około dwóch lat.

Zaczęliśmy rozwijać Deskun, kiedy miałby wybrać dobry system biletu dla wewnętrznych potrzeb firmy. U nas około 10 osób pracują nad różnymi projektami, i trudno utrzymać w głowie wszystkie zadania i plany. Wszyscy pracownicy korzystali z poczty od Google, więc braliśmy pod uwagę systemy, które pozwalają zorganizować współpracę w Gmail. Rozczarowany w poszukiwaniu, postanowili stworzyć produkt, który w końcu stał się komercyjnym.

Okazało się bardzo przyjemne rozwiązanie, pozwalające zorganizować jak zarządzanie projektami i zadaniami, jak i wsparcie użytkowników na bazie interfejsu Gmaila. Nad projektem pracują dwa programisty, dwa projektant, administrator systemu i twój uniżony sługa. mamy 3 czerwca. Plany rozwoju uroczyści. Teraz dopracowujemy API do świadczenia publicznie i zastanawiamy się nad stworzeniem systemu CRM na bazie Deskun.

Czytaj Więcej: epic software development

Dodaj komentarz