Dlaczego W Firmach I Korporacji Przyjeżdżają Na Konferencję

Rozwiązania biznesowe dla gospodarki cyfrowej, „inteligentny” miasto i telemedycyna. Materiał przygotowany przy wsparciu konferencji .

Od 24 do 26 maja w odbędzie się konferencja („Cyfrowy przemysł przemysłowej Rosji”) — pierwsza rosyjska IT-konferencja, na której spotykają się przedstawiciele przemysłu, informatyki, przemysłu obronnego, inwestorów kapitału podwyższonego ryzyka i politycy. W tym roku będą omawiać zagadnienia rozwoju gospodarki cyfrowej, cyberbezpieczeństwa i eksportu. Twórcy spotykają się z konsumentami i klientami, aby dowiedzieć się, jak będzie rozwijać się gospodarka cyfrowa w Rosji i jak to zrobić, rozwój bezpieczne, jak korzystać z technologii dla rozwoju medycyny i edukacji, co dzieje się na rynku rosyjskim „internet rzeczy” i inne tematy.

Jak wyjaśnia dyrektor generalny konferencji Olga Piven, teraz ludzkość stoi na progu zmian, które dotkną wszystkich sfer życia — będą one miały wpływ na życie codzienne nie mniej niż rewolucja przemysłowa 18 wieku. Zadaniem forum — znaleźć rozwiązania biznesowe dla tej zmieniającej się rzeczywistości. W czerwcu 2016 roku konferencja odbyła się po raz pierwszy, i na niej się trzy tysiące gości.

Za cztery dni konferencji podpisano ponad 20 umów. Na przykład, holding „Śmigłowce Rosji” podpisał umowę z „HG-Inform” oraz Narodowym centrum informatyzacji — teraz są razem opracowują rozwiązania automatyzacji produkcji. W zeszłym konferencji wzięło udział ponad 380 firm — zarówno rosyjskich, jak i międzynarodowych.

Huawei, Siemens, Maxima Telecom”, , „Kaspersky Lab” i wiele innych. Na forum wystąpili ponad 270 prelegentów, każdego dnia odbywały się okrągłe stoły i dyskusje panelowe, gdzie omawiano rozwój technologii. Na przykład:

W grudniu 2016 roku prezydent polecił rządowi przygotować program rozwoju gospodarki cyfrowej w Rosji, i na tamtym forum liderzy rynku technologicznego wraz z inwestorami i liderami przemysłu zaczęli dyskutować na ten program. Za trzy dni forum odbędzie się 25 dyskusji panelowych i wystąpią 150 prelegentów.

Każdego dnia uczestnicy będą dyskutować na rozwój gospodarki cyfrowej w Rosji: Jeszcze jeden z tematów — cyfrowa transformacja środowiska miejskiego. Eksperci omówią „inteligentne” miasta — jak rozwijają się one za granicą, jak wdrożenie technologii modelowania informacji o budowę, jakie inteligentne technologie mogą pomóc w rosyjskiej energetyce i czy można za pomocą nowych technologii przyciągnąć do miasta turystów.

Równolegle z dyskusjami i występów odbędzie się wystawa „gospodarka Cyfrowa — nowe wyzwania” — w targach weźmie udział ponad 50 firm partnerskich ze swoimi nowymi odkryciami. Wśród nich SAP, Samsung, Huawei, Siemens i inne.

już drugi rok odbywa się w — mieście, w Tatarstanie, specjalnie zbudowanym dla informatyków. Utworzono go, aby największe rosyjskie firmy IT może pracować w jednym wsi z , uniwersytetem i specjalnej strefy ekonomicznej. Partnerami strategicznymi Konferencji występują Administracja prezydenta federacji ROSYJSKIEJ, Ministerstwo przemysłu i handlu federacji ROSYJSKIEJ, Ministerstwo łączności i masowej komunikacji federacji ROSYJSKIEJ, Ministerstwo rozwoju gospodarczego, Rząd Republiki Tatarstan, Korporacja Serbów, drugi rok biorąc aktywny udział w tworzeniu biznesu wezwania imprezy, Agencja inicjatyw Strategicznych.

Firmy Samsung, Huawei, Siemens, Konica Minolta, , IT Clover, „HG-Inform”, , SAP, , , Naukowo-badawczy instytut inżynierii imienia W. W. , Zakład Tworzyw sztucznych, Zakład „Urządzenie”, „”, „Bazalt”, „” i „” stały się partnerami konferencji -2017. W zakresie publikacji materiałów promocyjnych udziela dział handlowy.

Dodaj komentarz