GetBot — Sklep Dla Wyszukiwania Boty W Telegram, Facebook Messenger, Slack I Kik

Nazywam się Andrzej , przedstawiam polecenie sklepu boty Getbot.me. Serwis pozwala użytkownikom na znalezienie boty do różnych komunikatorów internetowych na podstawie ich zainteresowań. Jest nas pięć osób, każdy ma za sobą utworzone IT-biznesy i praca z realnym sektorem. -rozwój i startupami łącznie zajmujemy się od ponad 15 lat. Jestem odpowiedzialny za część techniczną, partner — za komercyjne pytania, jeszcze trzy osoby w zespole — deweloperzy.

Nasz zespół opracowuje boty ponad pół roku. A my, jak i wielu wydawców boty, do czynienia z problemem ich promocji. U wielu komunikatorów albo nie ma własnych katalogów boty, albo są one skierowane wyłącznie na jeden komunikator. Stworzyliśmy sklep, który pozwala na znalezienie boty pod różne platformy. W Telegram, Facebook Messenger, północnoamerykańskim Kik, Slack.

Wkrótce pojawi się możliwość szukać boty na Viber i WhatsApp (gdy trafi ci się możliwość ich tworzenia), Wechat. Starcie pomaga wybrać odpowiedniego bota, na podstawie zainteresowań użytkownika, jego języka i obsługiwanej platformy. Jesteśmy pozycję siebie jak bot store for all — sklep boty dla wszystkich. Teraz pracujemy nad stworzeniem robotów naszego sklepu w każdym z komunikatorów internetowych. Każdy programista może dodać do swojego sklepu bota.

Aż system ich przyjęcia uproszczona, ale później boty będą podlegać ostrzejszym moderacji. Szczerze złych, fałszywych boty możemy dodawać nie będziemy. W sklepie prezentowane są boty w różnych językach (francuski, niemiecki, włoski, rosyjski — zaledwie siedem języków), językiem domyślnym jest angielski. Widzimy nasz rynek globalny. Starcie koncentruje się przede wszystkim na rynki zachodnie, ale w planach — utrzymanie większości języków świata.

Mamy ostatnio uruchomione i w perspektywie dość silni konkurenci — takie jak Botlist, i Botfamily. Z radością słuchamy życzenia społeczności — zarówno programistów robotów, jak i zwykłych użytkowników.

Czytaj Więcej: google.co.uk/software-engineering.html

Dodaj komentarz