IPhone X, IPhone 8 I 8 Plus, Apple Watch Series 3 I Apple TV 4K

Co pokazała Apple na wrześniowej prezentacji. Impreza Apple po raz pierwszy odbyło się w teatrze imienia Steve a Jobsa, znajduje się w nowej siedzibie firmy. Na początku szef Apple Tim Cook upamiętnia założyciela firmy.

Również przypomniał sobie o ofiarach huraganu „Harvey” i „Irma” i wyraził poparcie ludziom, znajdującym się w strefie klęski żywiołowej Florydzie i w Teksasie. Cook przypomniał o otwarcie kampusu Apple Park, który jest otoczony dziewięcioma tysiącami drzew. Centrum dla zwiedzających będzie działać w 2017 roku-poinformował szef Apple.

Z kolei, dyrektor działu sprzedaży detalicznej Angela opowiedziała o sklepach Apple, które firma zebrała się sformatować — z tradycyjnych punktów handlowych zamieniają się w centra z bezpłatnym Bezprzewodowym dostępem do Internetu, gdzie można organizować wykłady i prezentacje. Pierwszy taki punkt otworzył w San Francisco. zaprezentowała i zwrot szklanego sześcianu Apple Store na Piątej alei.

Tim Cook powiedział, że Apple Watch stali się pierwszymi godzinami na świecie, wyprzedzając pod względem popularności Rolex. Dokładne dane sprzedaży on nie ujawnił. Szef Apple dodał, że „inteligentny” zegarek firmy — najbardziej używany czujnik rytmu serca. Firma zaprezentowała film, w którym pokazane są ludzie zajmujący się sportem z Apple Watch w różnych warunkach, i krążące w liście do Tima Cooka.

Jednym z bohaterów stał się wiodącym „Mecz TV” Dmitrij Ignatov z protezą nogi. Nowa generacja godzin Apple Watch Series 3 — otrzymałeś moduł telefonii komórkowej i wsparcie Apple Music bez odniesienia do iPhone. Teraz urządzenie umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych przez wbudowany w korpus chip eSIM, w którym będzie zawierać informacje o numerze użytkownika. Sam moduł mieści się w ekranie, co nie wpłynęło na wymiar godzin — ich wymiary są takie same, jak w poprzedniej wersji.

W ramach prezentacji dyrektor operacyjny firmy Apple Jeff Williams popełnił połączenie za pomocą Apple Watch Series 3. On również otworzył, z jakimi operatorami w różnych krajach będą działać zegar. W szczególności należą do nich AT&T, Verizon, T-Mobile i Sprint w USA, Orange we Francji, Chine Mobile, Chine Telecom i Chine Unicom w Chinach, EE w wielkiej Brytanii i inne.

Jak rozmowy przez Apple Watch będą realizowane w Rosji i wysiłku jakich operatorów, podczas gdy nieznany. Urządzenie otrzymało dwurdzeniowy procesor, który na 70% bardziej wydajny poprzedniej wersji godzin i barometr-wysokościomierz.

W zaktualizowanym systemie operacyjnym watchOS 4 producent poprawił pracę z pomiarem tętna. To powinno pomóc użytkownikom śledzić zaburzenia rytmu serca. Aktualizacja będzie dostępna 19 września 2017 roku. Ponadto, Apple przygotowała nowe smycze we współpracy z Hermès i Nike.

Nowe Apple Watch trafi do sprzedaży w krajach pierwszej fali 22 września 2017 roku. otwierają się 15 września. Rosja nie wchodzi w ten wykaz. Cena wersji podstawowej wynosi $329, z modułem — $399.

Według oficjalnie witryny firmy Apple, w Rosji cena Apple Watch Series 3 bez telefonu modułu — 27 490 zł. Kiedy rozpocznie się sprzedaż na rynku rosyjskim, spółka nie poinformowała. Apple pokazała się nowa generacja Apple TV z obsługą 4K-rozdzielczość. Starszy wiceprezes ds. oprogramowania Apple Eddie Cue pokazał cechy barw i jakości obrazu nowego dekodera.

W szczególności, Apple TV obsługuje HDR-efekt. Apple tłumaczy znajdujący się w swojej biblioteki treści w 4K. Firma jest również okazją do pobrania za darmo filmy w nowym formacie do tych użytkowników, którzy już kupili wcześniej.

Cena Apple TV 4K wynosi 179 dolarów za wersję z 32 GB i 199 dolarów za 64 GB. Sprzedaż rozpoczną się 22 września, a — 15 września. Apple pokazała iPhone 8 i iPhone 8 Plus, które pozornie nie różni się od iPhone a 7 i iPhone 7 Plus odpowiednio.

Z aktualizacji w postaci urządzenia — szkło na tylnej powierzchni i nowy miedziany kolor obudowy jednej z wersji smartfona. Wiceprezes Apple Philip Schiller pokazał zaawansowane funkcje iPhone a 8, który stał się znacznie szybszy od poprzednika. Nowy sześciordzeniowy układ otrzymał nazwę A11 Bionic.

Jednym z najważniejszych innowacji jest wsparcie dla bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi. W punktach handlowych firmy będą sprzedawane stacji do ładowania od innych producentów Mophie i Belkin. Schiller powiedział, że wyświetlacz iPhone 8 i iPhone 8 Plus dostosowuje kolor i temperaturę pod oświetlenie.

Wielką sztuką prezentacji nowych iPhone wiceprezes Apple zrobił na aparacie i nowych możliwościach dla trybu portretowego, który opiera się na technologii sztucznej inteligencji. Smartfony posiadają efektu „studio światła”, który pozwala zrobić wzorcowe zdjęcia bez dodatkowej obróbki.

Ponadto, urządzenie obsługuje nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K z prędkością 60 klatek na sekundę. Szczególną uwagę wiceprezes Apple poświęcił pracy z rozszerzonej rzeczywistości. Na przykład, kibic na stadionie w stanie przywrócić iPhone do zawodników na boisku i wyświetlić informacje o nich.

Nowa wersja iOS — iOS 11 — będzie dostępna dla użytkowników z 19 września. Oba urządzenia będą dostępne w wersji z 64 GB i 256 GB. Cena iPhone 8 zaczyna się od $699, a iPhone 8 Plus — $799. Cena iPhone a 8 z 64 GB w Rosji — 56 990 zł.

W podobnym zakresie pamięci cena iPhone 8 Plus — 64 990 zł. , w tym i w Rosji, rozpoczną się 15 września. Do sprzedaży smartfony trafią 22 września.

Jako One More Thing prezentacji wystąpił bezramkowy smartfon iPhone X („dziesięć”, a nie „x” — vc.ru w szklanej obudowie bez przycisku Home. Cook przedstawił nowy smartfon jako urządzenie, które zada kierunek rozwoju technologii na najbliższe 10 lat. Przekątna ekranu wynosi 5,8 cala, rozdzielczość — 2436 na 1125 punktów.

Wyświetlacz Super Retina obsługuje technologię Face ID i dostosowuje kolor i jasność w zależności od oświetlenia. IPhone X ma funkcję rozpoznawania twarzy Face ID, która przyszła na wymianę Touch ID. W oparciu o technologie . Smartfon rozpoznaje twarz na 30 tysięcy podczerwieni punktów.

Przy tym na jakość rozpoznawania nie wpływa obecność punktów, zarostu i nakrycia głowy. Ale warunek — otwarte oczy właściciela iPhone a. Schiller obiecał, że Face ID będzie pracować przy dowolnym oświetleniu.

Jego zdaniem, technologia rozpoznawania użytkownika przez osoby wiarygodne skanera odcisku palca. Schiller uznał, że w przypadku Touch ID szansę hack smartphone — jeden do 50 tysięcy, a z Face ID — jeden do jednego miliona. System płatności Apple Pay obsługuje potwierdzenie transakcji Face ID. Schiller precyzuje, że inne aplikacje również mogą używać ten sposób identyfikacji.

Wyświetlacz włącza się po naciśnięciu na niego. W celu odblokowania ekranu iPhone X właściciela, należy przesunąć palcem od dołu do góry. Przełączanie pomiędzy aplikacjami odbywa się według przesuń w dolnej części ekranu. Aby połączyć się Siri, należy przytrzymać przez chwilę klawisz boczny.

Apple Pay działa za pomocą dwukrotnego naciśnięcia przycisku blokady. Apple zrobiła dla komunikatora iMessages animowane emotikony, które otrzymały nazwę (animoji), które dostosowuje się do mimiki i emocji właściciela smartfona. Ich możliwości w trakcie prezentacji pokazał starszy wiceprezes Apple ds. rozwoju oprogramowania Craig , u którego nie udało się za pierwszym razem odblokować iPhone X przez Face ID.

Przednia kamera nowego urządzenia w ślad za głównym obiektywem otrzymała wsparcie dla trybu portretowego. Jak i iPhone 8, jubileuszowa wersja smartfona może być zasilane za pośrednictwem bezprzewodowych stacji. Schiller pokazał koncepcyjny specjalnej ładowarki maty AirPower, który będzie w stanie zapewnić zasilania kilku urządzeń Apple.

Na rynku pojawi się w 2018 roku. Cena iPhone a X na Zachodzie — od $999. W Rosji — 79 990 zł za wersję z 64 GB pamięci i 91 990 zł za 256 GB.

W przedsprzedaży pojawi się 27 października, a sprzedaż z 3 listopada.

Dodaj komentarz