Jak Sprawić, By Członkowie Siebie Nienawidzić: Magazyn „Billboard-Jedzenie” I Zdjęcie Mleka Prosiaka

29 kwietnia w Facebook koncie wydawnictwa pojawił się film ” pieczone prosię”, na którym uwieczniony jest proces przygotowania dania o tej samej nazwie. Niektórym czytelnikom obraz prosiaka wydawało się niestosowne i obraźliwe — w chwili pisania tej notatki pod publikacją został opuszczony prawie dwie setki komentarzy, większość z nich zostały napisane przez niezadowolonych czytelników.

Odniesienie do modnej serialu w tytule przepisu również nie pozostała niezauważona. Film był zły nie tylko treścią, ale i design. Tak jak i ostatnim razem, ktoś demonstracyjnie został odwołany z subskrypcji na stronę wydawnictwa.

Niektórzy członkowie zwrócono również uwagę na styl odpowiedzi administratora strony, który przeżył bronić swojej pozycji.

Jednak znaleźli się czytelnicy, którzy nie tylko nie zobaczyli coś niezwykłego w obrazie mleka prosiaka, ale i chroniły autora publikacji.

Jak w 2014 roku, wyraźnego zwycięzcę w konflikcie między czytelnikami i administratorów strony nie znaleziono — najważniejsze jest to, że ktoś zwrócił uwagę na sam przepis.

W listopadzie 2015 roku magazyn „Billboard-Jedzenie” był krytykowany czytelników po publikacji tekstu z kulinarnego zasiłku Julii i Heleny „Pierwszy rok mężatką” — niektórzy członkowie oskarżony redakcji, próbując narzucić „średniowieczne” wyobrażenia o roli małżeństwa w życiu kobiet.

Czytaj Więcej: software application developer

Dodaj komentarz