Jeden Dzień Z życia W Pełni Sprawnego Człowieka

Ironiczny opowieść przedsiębiorcy z doliny Krzemowej. Otwierając oczy, myślisz, że już 6:00 rano. Wątpisz, i czas u Alexa.

6:15 — warto było bo wczoraj postawić budzik. A teraz spałeś i nie w porę zaczął swój w pełni zrównoważony dzień. Jeśli wierzyć „inteligentny” materac, wczoraj spałeś nie bardzo dobrze — wiele nie spałem, obudziłem się.

Puls też jakiś nierówny. Chyba warto pić mniej kawy Philz. Dwa lata temu rozwiódł się.

Małżeństwo — to nie jest optymalne rozwiązanie. Ponadto badania pokazują, że zwiększa poziom stresu. I w ogóle, to tylko konstrukt społeczny. Czego teraz potrzebuje, to pojedynczy materac. Może być nawet Casper.

W przedszkolu śpi twoje dziecko. Wchodzisz w aplikację UrbanSitter aby dowiedzieć się, nie spóźnia się, czy opiekunka do dziecka. Spóźnia się na 45 sekund.

Trochę zirytowany — dziś warto obserwować ją z pasją. Dobrze, że u ciebie stoją baby kamery Nest. Dzięki bogu, dziś nie musisz komunikować się z dzieckiem. Twój czas jest zbyt cenny.

Ty rozkazujesz „mądry” otworzyć. Letni świt piękny. Nadszedł czas, aby uzyskać dawkę witaminy D. Do tego, twój terapeuta zalecił częściej przebywać na słońcu. A ty zbyt długo siedzisz w biurze.

Ale niedawno zacząłeś pracować na stojąco — tak lepiej widok i kąt padania promieni słonecznych. Nadszedł czas, aby ważyć. Wstajesz na „inteligentne” wagi.

Wskaźnik masy ciała dzisiaj trochę wyżej niż normalnie. Cholera, to nie chodzi. Trzeba poćwiczyć na 33 sekundy dłużej.

Ty „inteligentne” męskie szorty do biegania z czujnikiem Lumo i . Jesteś trochę zdenerwowany. Podczas wczorajszego biegu nie udało się ustalić rozkład czasu kontaktu z podłożem. Nigdy nie uprawiałem sportu w szkole lub na studiach, więc biegu dostarczają ci to przyjemność — witamy w świecie konkurencji. Zaczynasz czuć się wszechstronnym człowiekiem.

Ponadto, można trenować z innymi miłośnikami biegania z twojej dużej firmy IT. To pozwoli optymalnie wykorzystać czas do komunikacji i tworzenia głębokich więzi z kolegami. Podczas wszyscy żartują nad twoim poziomem w portalu dla sportowców Strava.

Prawdziwa przyjaźń. Pora na ulicę. Zostawia się otwartych drzwi za pomocą aplikacji August Smart Lock.

Masz przy sobie pobiegać i Apple Watch, i Fitbit — ciekawe, co urządzenie dokładniej uważa kroki. Aby określić błąd, musisz liczyć kroki w głowie. W końcu czujesz promienie słoneczne i świeże bryza.

W twoich słuchawkach rozbrzmiewa głos Malcolma . Kochasz go podcast — on jest taki mądry i bystry. Aby stać się ekspertem w jakiejś dziedzinie, potrzeba 10 tysięcy godzin. Masz za sobą 461 godzinę biegania. Nic, nie za górami ten dzień, kiedy będziesz wielkim biegaczem.

do domu. Czas się zbierać do pracy. „Mądra” ekspres do kawy przygotowała dla ciebie trzy czwarte filiżanki twojego ulubionego kawy.

Idealnie. Nie chcesz spożywać zbyt dużo kofeiny. Mówią, że obniża pH i zakwasza krew. To już by Apple Watch można mierzyć równowagi kwasowo-zasadowej. Ciekawe, kiedy można zapisać się na beta-testy?.

Nadszedł czas, aby zadzwonić Uber. Sprzedałeś swój samochód wiele miesięcy temu. Jeździć z pomocą Uber tańsze niż posiadanie własnego samochodu. Ty dobrze wszystko sobie obmyślił.

Liczby nie kłamią — właścicielem samochodu jest nieopłacalna. I do domu. I co by to nie było. Własność — dla przegranych.

Czas do pracy, ty też tracisz mądrze. Masz 12 minut, aby zobaczyć kursy na Udemy. Nadszedł czas, aby doskonalić nabyte umiejętności, bo na dzisiejszym rynku pracy trzeba być konkurencyjny. Dzisiaj dowiedziałeś się o tym, co to są „tajemnice wzrostu”.

I tu jesteś w pracy. Pocztę sprawdzać nie warto — inwestor Tim Ferris nie radzi. Trzeba być skuteczne, więc pierwszą rzeczą, – medytujesz za pomocą aplikacji Headspace.

Wszystko, co teraz świadomość swobodnie. Można pracować.

Ale najpierw trzeba włączyć muzykę. Badania wydajności radzą klasykę. słuchawki, czujesz się swobodnie. Teraz zabieram się za pracę. Otwierasz przeglądarkę, Facebook i Twitter.

A także małe okno, aby obserwować, jak wychowuje niania twojego dziecka. Od czasu do czasu to ty czynisz „mądrą” butelkę wodą. Ciągle trzeba pić, aby utrzymać równowagę ciała.

A ty pijesz za mało, przynajmniej mniej Steve a. Cholera, nie można nadążyć. Znowu sprawdzasz domowe kamery.

Ogrodnik trawnik przed domem. Nie możesz skupić się na pracy. Ci ważne jest, aby zrozumieć, czy skutecznie działa za swoje $15 na godzinę. Wygląda na to, że spóźnił się na gałąź. Co za leniuch.

Trzeba włączyć „mądrą” , nagle zrozumie, że ty za nim obserwujesz. Wyskakuje powiadomienie. Trzeba wlać gleby rośliny.

Lepiej zająć się tym jutro, dzisiaj nie mam na to czasu. Czas na obiad. Twarda jedzenie — dla przegranych, wolisz Soylent. Napój doskonale wyważony, czujesz sytość.

Pora stanąć w poprzeczkę. Trzeba trenować mięśnie korpusu. Ty „inteligentne” spodnie do jogi. Są one sygnalizują, że twoja postawa nie jest idealna.

Cholera, trzeba więcej praktyki. Pamiętaj. 10 tysięcy godzin, jesteś już tak blisko.

Dziś zająłeś się z kilku e-maili. To dobrze, ilość pracy trzeba ograniczać. Przecież z powodu stresu będziesz starzeć się szybciej, a on może zniszczyć twoje życie. Pamiętaj o sztuce zarządzania. Może warto zlecić jednemu z podwładnych twoją mniej ważną pracę.

Przecież celem każdej pracy — zobaczyć cyfrę 0 naprzeciwko skrzynki Odbiorczej. A następnie opublikować o tym wpis. To przemyślana gra.

Wysyłając list do swojego kolegi Jackie, patrzysz na Apple Watch. Puls skacze. Możliwe, że więcej jej pisać nie warto, bo stres skraca życie.

Trzeba się przejść. Masz pół godziny na rozmowy z przyjacielem. Pamiętaj o skuteczności. Bądź sympatyczny, interesujący, politycznie poprawny, trzymaj poprzeczkę, nie kłóć się. Nikt nie lubi kontrowersje — to nie jest najlepszy sposób komunikacji.

Czas wracać do domu. Wracając na Uber, ty odpowiadasz na wiadomości i maile z domu. Na takie zadania nie można wydawać więcej 27 minut dziennie.

Dlatego wykorzystujesz „inteligentny” sekretarka Gmail i szablony tekstowe. Nie każdy wymaga indywidualną odpowiedź, nie ma takiej potrzeby. Najlepiej używać emotikony w postaci podniesionej kciuka. Ta ikona wyraża pozytywną emocję i zwykle zaczyna rozmowę w ślepy zaułek.

Spędzając godziny na telewizor, jesteś gotowy na kolację. Mówią, że przed snem nie warto siedzieć przed ekranem dłużej — to nie jest zdrowe. I tak cały dzień patrzył na laptop i smartfon.

Przyjechał kurier. Przywiózł przepis i składniki na kolację od Plated. W ślad za nim pojawił się człowiek z serwisu TaskRabbit. Weźmie gotowania na siebie.

Przez dziesięć minut wszystko będzie zrobione. Jedzenie bez węglowodanów, aby nie pulchny. Masz nadzieję, że jutro wskaźnik masy ciała będzie w normie.

Od momentu twojego powrotu dziecko nie powiedział ani słowa, ale kolacja wygląda na to, że się podobało. Opiekunka układa go do snu. Nadszedł czas, aby otworzyć aplikację dla singli.

Na chwilę. Możliwe, że znajdziesz swoją miłość. Może nie dziś. Może miłość to strata czasu. A może jej w ogóle nie istnieje w przyrodzie.

Czas iść spać. Przed tym trzeba sprawdzić puls i inne wskaźniki. Jesteś w dobrej formie.

Jutro wskaźnik masy ciała wróci do normy, i puls będzie równe. Prosisz Alexa wyłączyć światło. Dziwne, ale nic się nie dzieje.

Powtarzasz rozkaz. Nie ma odpowiedzi. Musiał wstać, przejść kilka metrów do ściany i zrobić wszystko samemu. Załatwisz wyłącznikiem i pamiętasz, jak fizyczny dotyk.

Dodaj komentarz