KnzApp — Serwis Do Zarządzania Finansami Firmy

Mam na imię Aleksandra, mam 30 lat. Pracuję w dziedzinie automatyzacji biznesu więcej niż 10 lat, piszę głównie na 1C, trochę na JavaScript i Python. Rozumiem, że teraz nie ma prostych, nowoczesnych rozwiązań, które pomagają przedsiębiorcom i menedżerom w zwykłych, codziennych zadaniach, związanych z ich działalnością. Dziś przedstawiam serwis prostego skarbu państwa dla biznesu — KznApp. Każdego dnia szef decyduje, ile, komu i za co płacić.

Przy tym żądają zapłaty w większości podwładnych, — kierownicy jednostek organizacyjnych, szeregowi pracownicy (zwłaszcza, jeśli firma jest mała i nie jest zbudowany klasyczna pion. Dyrekcji — zarządzania — departamenty — działy — grupy). Jak idzie zbieranie i dokonywanie płatności. W dużym biznesie, części małych i średnich, poprzez specjalistyczne systemy skarbu państwa (najbardziej popularne na „1C — BIT. Finanse” i „1C.

Zarządzanie Holdingiem”). W pozostałych firmach — mailem, telefonicznie. W najlepszym razie jest jedna osoba (dyrektor), który prowadzi w programie Excel tabliczka z danymi i drukuje ją do dyrektora. Spotykany przypadek — kierownik ręcznie przetwarza każdą opłatę. Zadanie uprościć i przyspieszyć koordynacja i przeprowadzenie płatności kontrahentom.

Żadnych skomplikowanych skarbowych systemów, które wymagają wdrożenia, jak i poszczególnych operatorów nie trzeba — inaczej odpada mały biznes. Rozwiązanie — usługi w chmurze, aplikacji mobilnych dla kierownika i pracowników, jak i dodatek do „1C. Księgowości”. Jak to działa: Wynik.

ścieżka „rachunki” od pracownika do księgowego i banku będzie trwać minuty, bez poczty e-mail, bez rekwizytów i z automatyczną sprzężeniem zwrotnym po dokonaniu płatności. Serwis działa na zasadzie subskrypcji. Brak reklam, zakupów wewnątrz aplikacji i tym podobne. Obecnie trwa etap zamkniętych beta-korzystania z serwisu.

Dodaj komentarz