Moscow Digital Academy — Projekt Edukacyjny Dla Młodych Digital-specjalistów

Nazywam się Jan Kowalski, mam 26 lat, z czego od ponad pięciu lat jestem zaznajomiony ze startupami i digital w ogóle. Pracował jako dyrektor artystyczny w digital-agencji Ailove, projektanta na kanale TNT i -dyrektorem w JetSmarter. W okresie pracy w Ailove zapoznał się z Vlad , kierownikiem działu projektowania, z nim założyli Moscow Digital Academy. Nie jest to pierwszy nasz projekt, do tego były.

Mały digital-produkcja, galeria sztuki, starcie, związany z kart lojalnościowych i małe projekty. Moscow Digital Academy — projekt edukacyjny, mający na celu kultywowanie specjalistów dla digital rynku. Jeszcze podczas pracy w agencji zauważyliśmy, że projektantów stron internetowych na rynku nie brakuje. Pracodawca jest zmuszony szukać odpowiedniego kandydata od kilku tygodni do kilku miesięcy. Gdy odczuwamy to na sobie, to zrozumieli, że sami są w stanie wychować takich projektantów.

W ramach „Akademii” i inni nauczyciele przygotowują projektantów stron internetowych i digital-menedżerów; planowana sprzedawców internetowych i SMM-specjalistów. Nasze zalety nad innymi szkołami, ośrodkami. Warto powiedzieć, że Moscow Digital Academy ma na celu szkolenie początkujących specjalistów, ale wystarczająco silnych i doświadczonych do tego, aby pracować w dużych firmach z wysokimi wymaganiami.

U nas warto się uczyć, jeśli jesteś początkujący, początkujący specjalista lub słabo zaznajomiony z digital-środowisko. Nasze programy nie są skierowane do profesjonalistów. Czasami organizujemy bezpłatne wstępne lekcje, aby ludzie mogli zapoznać się z firmą i nauczycielami, uzyskać informacje z pierwszej ręki. Z przyjemnością komentarzy do projektu i opinii. Także czekamy na wszystkich czytelników na darmowych wprowadzenie powyższych imprezach lekcjach.

Dodaj komentarz