Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień: „biuletyn Offshore” Na Krymie, światowy Kryzys Finansowy I Historia Diablo

Po aresztowaniu domniemanego twórcy popularnego tracker torrent Kickass Torrenty Artema założyciel „Vkontakte” i Telegram Paweł Durow zaproponował utworzenie „informacyjny offshore, wolne od praw autorskich. Jego zdaniem, Krym byłby idealnym miejscem dla takiego projektu, ponieważ „z punktu widzenia świata zachodniego i tak jest poza prawem”. Władze republiki ocenili pomysł, ale poprosili sprecyzowania jej.

Światowa gospodarka może upaść w każdej chwili, pewien nasz publicysta Iwan . Konsola do gier od firmy Apple, przezroczysty Pepsi bez kofeiny, chipsy Lays „bez tłuszczu”, smartfon z Facebook i inne nieudane projekty znanych firm w naszej kolekcji.

Na czym zarabia i za co został skazany Jordan Belfort. Studiowali biografię przedsiębiorcy, którego życie jest podstawą filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese.

17 lipca 2016 roku, w 48 roku życia, zmarł rosyjski przedsiębiorca Siergiej Imigrantów, twórca marki Invite, „” i Velle. Wydanie Colta rozmawiała z wieloma bezrobotnymi o tym, jak one to robią. Wśród rozmówców — marketingowiec z Moskwy, który nie może znaleźć pracy od października 2015 roku.

Ogromny opowieść autora kultowej gry Diablo Davida o historii powstania gry. Jak zrodził się pomysł na grę, skąd pochodzi jej nazwa, nietrafione decyzje biznesowe polecenia.

Ciąg dalszy historii serwisu dla zapisu do lekarza Medbooking, którego głowa Aleksander odpaliłem 25 pracowników firmy w ramach optymalizacji. Pracownicy Medbooking podzielili się swoją wizją sytuacji. „Żadne pieniądze nie są warte tego, aby na ciebie wołali i poniżani, sztucznie podawano w stres i „.

20-letni programista z Rosji Jarosław opowiedział, jak za trzy miesiące nauczył rozwoju iOS-aplikacje i wypuścił aplikację fitness, który prowadził kategorii „Zdrowie i fitness” i weszło w top 3 dla wszystkich płatnych aplikacji rosyjskiego App Store. Rosyjskie MEDIA w tym tygodniu poinformowali o kolejnym systemie „przechwytywania Telegram”, która rzekomo pozwala przeglądać cudze wiadomości w komunikatorze.

Założyciel Telegram Paweł Durow przypomniał, że do „podsłuchu” trzeba zainstalować ten system na urządzenie użytkownika. Sam serwis Durow nazwał „trojana”.

Czytaj Więcej: software for app development

Dodaj komentarz