Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień: Praca W „Onecie”, życie W Sydney I Koncepcja Hyperloop W Dubaju

Najbardziej popularne i omawiane teksty na vc.ru za tydzień — w tradycyjnym niedzielnym . 1. „Work-life balance — na pewno nie o „Yandex”” — kolumna starszego programisty w Atlassian i byłego pracownika „Yandex” Dmitrija Sorina o doświadczeniu pracy w jednej z największych rosyjskich IT korporacji „Yandex”.

2. Życie w Sydney — opowieść byłej tłumaczki Marii , która wyszła za mąż za australijczyka i wyjechała do życia w Australii. Autorka opowiedziała o cenach, noclegi, rzadkich dużych koncertach, drogich przedszkolu, nielegalnych kotach i płatnej medycynie. 3. Jak rozwija się rynek technologii edukacyjnych na całym świecie — kolumna analityk inwestycyjny Maxima Kalyuzhny o tym, jakie perspektywy czekają na sektor technologii edukacyjnych, czy opłaca się w niego inwestować i co się dzieje w tej dziedzinie w Rosji. 4. Władze nazwał stron internetowych, które mogą dostać się pod ustawę o agregator wiadomości.

5. Jak będzie wyglądać system transportu Hyperloop — opis koncepcji drogi Hyperloop One w Dubaju. 6. Jako deweloper z Rumunii stworzył serwis dla projektantów stron internetowych z miesięcznym dochodem $17 tysięcy — tłumaczenie notatki rumuńskiego autora Aleksandra .

Jak trzy „białych kołnierzykiem” uruchomiliśmy pierwszy kazachstański firm w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów — wywiad ze współzałożycielem i kierownikiem pierwszej kazachstańskiej platformy elektronicznego obiegu dokumentów między firmami idoc. 8. Stare rosyjskie — zbiór bogatych rosyjskich biznesmenów XIX wieku.

Właściciele zażądali od Google usunięcia z wyszukiwarki wydania ponad 51 mln linków na strony mało znanego serwisu mp3toys.xyz i jego „lustra”. 10. „Pieniądze mnie zmieniły na gorsze” — tłumaczenie notatki byłego właściciela serwisu na dostawy jedzenia Valet Gourmet Kenan Hopkinsa o tym, jak zmienił się jego pogląd na życie i na biznes po sprzedaży swojej firmy.

Dodaj komentarz