Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień: Seriale W Telegram, Prezentacja IPhone SE, Wiadomości Na Rudości

Najbardziej czytelny materiał tygodnia — o japońskim iOS-developer None , który przeszedł z 40-godzinny tydzień pracy na 21-godzinny. Na drugim miejscu — historia amerykańskiej pary, prawie dwa lata żyła w przyczepie, zaparkowanym na parkingu kampusu Google. Tak, udało im się zgromadzić na zakup domu.

Na początku tygodnia Apple na imprezie w Kalifornii zaprezentowała smartfon iPhone SE. W Rosji będzie kosztować od 38 tys. zł.

Państwowe biuro STANY zjednoczone pracy opublikowała wyniki badania zawodów o najwyższym poziomie wynagrodzeń, pracy, na których pracownik większość czasu spędza siedząc przy stole.

Pytania, które zadawali jego klientom przy ubieganiu się o pracę w Google i od których firma później zrezygnowała z powodu ich nadmiernej złożoności. Rosjanie zaproponowali Niemieckiej agencji pracy skrócić tydzień pracy w kraju do 34 godzin. z 17 marca przyjmuje propozycje optymalizacji prawa pracy.

Historia rzeźbiarza Jennifer — postawiła przed sobą zadanie napisz do 180 stron za 180 dni. Teraz ona wraz z jego obsługą w zakresie zarządzania projektami Zube przechodzi przyspieszenia w Y Combinator.

Użytkownicy Telegram uruchomiliśmy w komunikatorze kanał „Nowy sezon”, w którym publikowane są w serii rosyjskich i zagranicznych seriali w całości. Już opublikowane „Vinyl”, „Daredevil”, „Metoda”, „Gra o tron”, „Futurama”, „family guy”, „South park” i wiele innych seriali.

Jeszcze jeden materiał o nowe produkty Apple. Reakcja zachodnich MEDIÓW i analityków. Wymienione w 10 firmach, które uwalniają dziwną produkty i pozostają jednak opłacalne.

Na przykład, narzędzia do wysyłania wiadomości napisanych w .

Czytaj Więcej: project management software development

Dodaj komentarz