Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Ciąg dalszy konfliktu między Darkiem i blogerami „”, opowieść o pracy w doradztwie, opinie projektantów o nowych produktach Apple.

Nowy właściciel Telegram kanału „Była” sprzedał projekt za 5,5 mln zł przez dwa tygodnie po zakupie. Najpierw do współautor filmu „” o Aleksiejowi przyszedł z rewizji w sprawie o zniesławienie, a później Oleg zaproponował „” przeprosić i wezwał „odpowiadać za słowa”.

„Sbierbank” odpowiedział na wiadomość o masowym tłumaczeniu kart debetowych na tryb. giełda BTC-E uruchamia się pod nową nazwą — WEX.

W tym tygodniu odbyła się prezentacja Apple. Firma zaprezentowała nowe iPhone a 8 i 8 Plus, a także iPhone X z funkcją rozpoznawania twarzy.

„Megafon” odnowił slogan i identyfikacja wizualna kampanii reklamowych.

Kurs spadł do $800 za półtora dnia na tle zamknięcia dwóch chińskich giełd .

„Gazprom-media” zaktualizowane logo i identyfikacja wizualna. Użytkownicy serwisu „Vkarmane” stracił część danych po aktualizacji z obowiązkową rejestracją przez „Tinkoff bank”.

Narzędzia do zarządzania projektami Trello uruchomił aplikacji. Pracownik jednej z firm konsultingowej „wielkiej trójki” anonim opowiedział o swojej pracy.

O zarobkach, tygodniu pracy, i zgranym zespole. Zebrane opinie rosyjskich projektantów i programistów o iPhone X, iPhone 8 i innych anonse prezentacji Apple.

„Przyjechałem do Stanów z jednym celem — uruchomić swój startup” — opowieść założyciela vc.ru Andrzeja o przeprowadzce do USA i związanych z nimi utrudnieniach.

Najlepsze kraje do życia — oszacowanie od Henley & Partners. Firma konsultingowa studiował wartość obywatelstwa 195 krajów świata. Polska znajduje się w środku listy w jednej grupie z Chinami, Turcją, Peru i Meksyku.

„Jak mieszkałem w USA 4 miesiące bez mamy obawy, ciasta mojej babci i taty pieniędzy” — opowieść czytelnika vc.ru o pierwszej podróży do Ameryki.

Okazało się, że pokazała Apple na ostatniej prezentacji. IPhone X, iPhone 8 i 8 Plus, Apple Watch Series 3 i Apple TV 4K. Dyrektor marketingu serwisu „” powiedział, jakie cechy marketingu mogą zniszczyć firmę.

Okazało się, że przedstawiciele rosyjskich operatorów, co przeszkadza Apple Watch z obsługą sieci komórkowej pojawić się w Rosji.

„Ludzie wciąż wydają miliony złotych na projekty internetowe, serwisy i sklepy” — uczestnicy w branży INFORMATYCZNEJ opowiedzieli, dlaczego projektanci stron internetowych nie zastąpić tradycyjne sieci web rozwoju. Autor Telegram kanału Travelhacks poradził turystów, jak wybrać trasę, kupić bilety lotnicze, uzyskać zniżki i nie wpaść w niebezpieczną sytuację.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Paweł Durow przeciwko Olega i FBI, zasiłek dla sabotażu od CIA i życie w Kenii. Paweł Durow poparł autorów filmu z Olega i „Tinkoff bank”.

„Vkontakte” zaprezentowała odświeżoną wersję aplikacji mobilnych.

Znak.com. Korporacja „Praniu” dostarczyła do szkoły swierdłowska amerykańskie tablety enTourage eDGe, wydając je za rosyjską rozwój. Później korporacja nazwała ten wieloznaczne tekst Znak.com.

Paweł Durow opowiedział o próbach FBI przekupić jednego z twórców Telegram. „Sbierbank” zaproponował małym firmom bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku.

Władze blokuje tarczę Nemagia o „Tinkoff bank” w skardze Olega .

Elon Musk ostrzega o niebezpieczeństwie rozwoju AI po wypowiedzi Putina o światowym znaczeniu. Facebook zażądała od „Złotej korony” oddać domenę facebook.ru.

Firma „”, która obsługuje sieci Wi-Fi w metrze w Moskwie i Sankt-Petersburga, w sierpniu 2017 roku podniosła ceny na usługę wyłączyć reklamy „Jak w domu”. Twórca Opera oskarżył Google o utrudnianie pracy Opera i Vivaldi.

„Dla nowych pracowników, niech niekompletne lub sprzeczne instrukcje” — migawki z zasiłku dla sabotażu, napisany przez CIA w 1944 roku.

Dlaczego przestałem korzystać z kilku monitorów jednocześnie — porady dotyczące alokacji miejsca na ekranie i organizacji miejsca pracy od dewelopera Odra House a. Prawnicy o konflikcie między „Tinkoff bank” i blogerami Nemagia — opinie o procesie o ochronie reputacji Olega .

Historia Stripe. Dwóch braci z Irlandii okazało siedem linijek kodu w starcie na $9 mld.

Najbardziej dochodowe IT-oferty pracy w miastach w Rosji na początku września — wybór od HeadHunter. „W Afryce jest uważane za normalne przypisać robocze spotkanie w szóstej rano” — opowieść rosjanki o życiu w Kenii.

„Nawet bez dostępu do sieci społecznościowych myśl o nich nie puszcza” — opowieść o obozie pod Kazaniem, na którego terytorium są zakazane smartfony i zegarki. „Czubajs na , bro Dobrodiejew”.

dla uczniów wydał rap-klip z i . Historia Hudway. twórcy wymyślili urządzenie nawigacyjne do samochodów i odjechali w Kalifornii.

Co zmieni się wraz z wprowadzeniem nowego algorytmu rankingu „Yandex” — kolumna partnera zarządzającego digital-agencji Snow Media Anastazji .

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

„Ćpun” w kabinie samochodu „Yandex.Taxi”, sanacja „Otwarcia” i pierwsze aplikacje rozszerzonej rzeczywistości na bazie ARKit. -komik Artur sprzedał ironiczny Telegram-kanał „Była” za 1,2 mln zł.

„Yandex.Taxi” wprawdzie geralda ” taxi” od systemu po zdjęcia z planowaną uzależniony w kabinie maszyny.

„Tinkoff bank otworzył nabór do bezpłatnej szkoły projektowania i analizy Tinkoff Fintech. Zajęcia rozpoczną się 18 września. FSB zatrzymała trzech mieszkańców kostroma za transakcje z na 500 mln zł.

Bank centralny poinformował o sanacji banku „Otwieranie” i wprowadził tymczasową administrację. Zebrane opinie ekspertów o decyzji i o sytuacji, w której znalazła się firma świadcząca usługi finansowe.

Film na YouTube wprowadziła nowy projekt i logo. Ministerstwo finansów wystąpił o zakaz sprzedaży bitcoinów osobom prywatnym.

Urząd posiada zezwolenie na obrót tylko na Moskiewskiej giełdzie między kwalifikowanymi inwestorami. „Kommiersant”. BANK centralny zaproponował rozdziale „24” stać się antykryzysowych zarządzającym w „Otwarciu”.

Skandaliczny producent Juicero, który sprzedawał swoje urządzenia za 400 dolarów, poinformował o zamknięciu firmy.

„Sbierbank Online” odpadł z top 3 w rankingu najlepszych aplikacji mobilnych banków w wersji Markswebb Rank & Report w 2017 roku. „O tym, że pracuję nad Apple Watch, nie wiedziałem nawet mąż” — opowieść o przeprowadzce do USA, pracy w Apple, przyczynach przejścia w Google i godzeniu macierzyństwa z intensywną pracą.

„Na świecie nie ma pilnych zadań, które nie mogą poczekać jeszcze pół godziny” — kierownik projektów w Qlean o swoim doświadczeniu godzenia pracy, intensywnego uprawiania sportu, czytanie i relaks z rodziną. „Buty w Niemczech raczej usunąć niż ” — opowieść menedżera serwisowa Siemens o życiu w niemieckiej Norymberdze.

Szczęście jest tuż za rogiem. Rosjanka o przeprowadzce z Tomska w Bar, czarnogóry miasto na wybrzeżu Adriatyku.

Historia zniszczenia SoundCloud. Program BuzzFeed News Ryan Iec o tym, dlaczego ulubiona przez wielu tak i nie stała się popularna.

W jakim banku, których możecie następnie zmienić dziale mapy — wskazówki wiodącego eksperta ds. produktów bankowych Banki.ru. Życie w oleju stolicy Kanady. Przedsiębiorca o doświadczeniu przeprowadzce z Taszkentu w Calgary dla edukacji dzieci i medycyny.

Pomysł na biznes. Muji Hut — minimalistyczny dom o powierzchni 9 metrów kwadratowych.

Giphy World, IKEA Place, The Walking Dead. Edytor vc.ru spojrzał na pierwsze aplikacje rozszerzonej rzeczywistości na ARKit, które pokazała Apple.

„Walczymy o każdą minutę życia, więc do diabła z sentymentem”. Przedsiębiorca o definicji „kosztów” prywatnego i czasu pracy oraz analiza jego kosztów.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Pozew „Tinkoff bank” do blogerów Nemagia, wykład na temat zawodów, które są skazane na wyginięcie, i opowieść o życiu w Singapurze.

„Tinkoff bank” pozwany blogerów Nemagia z powodu „obrzucanie błotem” Olega . „Tinkoff bank” oficjalnie uruchomił własną sieć bankomatów.

Korea północna otworzyła w Rosji pierwsze oficjalne biuro podróży. „Yandex uruchomił wyszukiwania łódź „Królowych” z doborem odpowiedzi w rozumieniu zapytania.

Elon Musk ujawnił pierwsze zdjęcie skafandra SpaceX.

Publiczne deski Trello były dostępne w wyszukiwarce Google. USA wstrzymało wydanie wizy nieimigracyjnej rosjanom i przeniesiono rozmowy do Moskwy.

Rosyjska firma nie jest w stanie wypłacić środki z giełdy Poloniex po wprowadzeniu przepisów o sankcjach.

Yota poinformowała o problemach z internetem w wielu regionach Rosji. Google wydało nową wersję Androida o nazwie Oreo.

Dyrektor marketingu usług „Yandex” Andrzej wystąpił z wykładem, opowiadając o branżach, które są skazane na zapomnienie w niedalekiej przyszłości.

Moskiewski specjalista ds. reklamy podzielił się wrażeniami na temat życia i pracy w Singapurze. Jego zaskoczyły lokalny dialekt, miłość singapuru do jedzenia i wysokie ceny nieruchomości.

Zorientowali się z konfliktem między dyrektorem generalnym nowosybirskiej firmy IT Xored i zwolniony z pracownikami. Przedsiębiorca Anna Morozowa opowiedziała o swoich doświadczeniach biznesowych emigracji w Finlandii.

Według jej słów, czynsze w mieście Kajaani okazała się niższa niż w Kaliningradzie. Marketer Natalia Babayeva zaproponowała proste i intuicyjne opis metodologii Agile „dla dziadka”, porównując produkt z budową domu.

Przygotowaliśmy analizy sytuacji wokół decyzji USA wstrzymać wizę rosjanom. Zorientowali się, co się zmieniło i kogo dotyczy zmiana.

Zebrane informacje na temat nowych funkcji, które pojawią się w mobilnym systemie operacyjnym Android Oreo.

Opowieść o minimalistycznym telefonie Light Phone — jest wielkości karty kredytowej i może tylko dzwonić.

Tłumacz Marina Borysowa podzieliła się opinią na temat specyfiki życia w Montrealu.

Przygotowaliśmy przegląd serwisu Surkus. Z jego pomocą właściciele lokali mogą za pieniądze zebrać kolejce przed drzwiami, aby stworzyć wrażenie, że popularności.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Konflikt i „Alfa-bank”, opinie na temat życia w wiejskim domu, historii o przeprowadzce do USA, Holandii i Malezji. Oleg publicznie oskarżył „Alfa-bank” w ataku na konkurencję, wspominając raport „Alfa kapitału” o problemach banku „Otwieranie” i film od blogerów, krytyką samego .

„Sbierbank” sprawdził łatwowierność pracowników za pomocą wiadomości na temat uruchomienia firmowej linii lotniczych.

Witalik wszedł w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych młodych ludzi według magazynu Fortune. Operator komórkowy „Tinkoff bank” otworzył przyjmowanie wniosków na połączenie.

Operator Wi-Fi moskiewskiego metra zakazał obchodzenia reklamy podczas logowania do sieci.

Analitycy „Alfa kapitału” poinformowała o możliwych problemach „”, „Odkrycia”, „” i ICD. Life przestanie kablowa z 19 sierpnia.

Twórca Androida, Andy Rubin otworzył pre-order na swój telefon Essential za $699. FAS powiedziała, że tylko jeden operator „wielkiej czwórki” jest gotowa zrezygnować z roamingu w Rosji.

Były top-menedżer „Yandex” zajął nowe stanowisko wice-prezydenta Mail.Ru Group e-commerce.

w USA programista Anton Popow powiedział o amerykańskiej mentalności i przepaści pomiędzy ośrodkiem branży IT i reszty kraju. PR-specjalista Masza oskarżony o kradzież cudzych zasług — klienci, konkurenci i sama zaocznie omówili jej osiągnięcia.

Czytelnicy vc.ru omówili, gdzie można zainwestować milion rubli. Zebrane opinie przedsiębiorców z całej Rosji o tym, gdzie najlepiej żyć.

W mieszkaniu lub domu na wsi. Coroczne badania PricewaterhouseCoopers na temat kosztów posiadania samochodu w Rosji.

Programista Andrzej powiedział o przeprowadzce z Niżnego Nowogrodu i życia w Holandii z rodziną. Wywiad z prezydentem Euroset Aleksandrem — o tym, dlaczego klienci nadal odwiedzać salony sprzedaży.

Eksperci opowiedzieli o perspektywach i jego analogi do użytku prywatnego i światowej użytkowania.

Pierwsze recenzje smartfona Essential Phone od twórcy Androida, Andy Rubin. Opowieść o życiu w Kuala Lumpur — o trudnościach, jedzenie, mężczyzna, medycynie, transporcie i pieniądzach.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Dyskusja wykaz wymaganych FSB danych z serwisów internetowych, „nieroby” Doliny Krzemowej i akcyjny konflikt w „Dodo pizzy”. „”, pracująca w Rosji z 1993 roku, ogłosił odejście wyprzedaż.

Wkrótce firma będzie zamknięta, a wszystkie jej sklepy przejdą pod marka „Eldorado”. Zdjęcia przygotował listę danych o użytkownikach, które serwisy internetowe będą musiały przekazywać FSB. Dokument jest dostępny dla debaty publicznej do 6 września 2017 roku.

YouTube pokazał rosyjskim użytkownikom reklam z narkotykami w sieci Tor. W Google nie wyjaśnił, jak to jest ogłoszenie mogło trafić na film i zaleca użytkownikom, aby narzekać na film.

„Sbierbank” inwestuje 30 mld rubli w Yandex.Market” — firmy utworzą spółkę joint venture, które szacuje się na 60 mld rubli. Eksperci uważają, że w przyszłości „Market” będzie w stanie konkurować z AliExpress i Amazon.

Google zwolniła autora manifestu na temat różnic między kobietami i mężczyznami w pracy. Szef Google Sundar Pichai powiedział pracownikom, że dokument jest sprzeczny z kodeksem postępowania i szarpany szkodliwe stereotypy w firmie. Nieznane już poparli byłego pracownika firmy, twierdząc, że Google jest obecnie podobna do „Goolag”.

„Forbes” umieścił „Magnes” i „” na liście najbardziej innowacyjnych firm świata (Albert ). Ranking sporządzany jest wraz z agencją Innovators DNA, który ocenia różnicę między kapitalizacji i przepływu środków pieniężnych od istniejącego biznesu.

Adidas poinformowała o planach zamknięcia jeszcze 50 rosyjskich sklepów do końca 2017 roku. Przychody lokalnego oddziału firmy w dalszym ciągu spadać i Adidas nie liczy na szybkie ożywienie na rynku. Właścicieli sklepu LavkaLavka wezwany do prokuratury z powodu przyjmowania bitcoinów.

Wyjaśnili, że nie narusza praw i uzyskały zezwolenie pracować dalej. „Tinkoff bank poinformował o problemach w pracy w bankowości internetowej i aplikacji. To już drugi przypadek problemów w usługach firmy, które przejawiają się w środku dnia.

Cena po raz pierwszy przekroczyła $3500. Na tym poziomie kryptowaluta długo nie musiałeś czekać i już w weekend pokonała wynik w $4000.

„Im nieco więcej trzydziestu, ale w rok zarabiają siedmiocyfrową kwotę” — opowieść o „” doliny Krzemowej, które prawie nie pracują i dostają niemałe wynagrodzenia w oczekiwaniu na możliwości sprzedać swoje opcje. Elon Musk, potępiając historyjkę sprzed dwóch lat o rezygnacji 12 lat asystent przedsiębiorcy — podobno poprosiła o przyrostu, ale Musk na dwa tygodnie wziął na siebie jej obowiązki i potem powiedział, że nie potrzebuje pracownika.

Akcyjny konflikt w „Dodo pizzy”. Były pracownik Andrzej skarżył się na założyciela sieci Fedor Ovchinnikova, który przeszkodził mu sprzedać akcje spółki. W końcu przyznał, że był w błędzie, i obiecał zmienić system wynagrodzeń.

Jak tłumaczą filmy, gry i seriale. Wywiad z współwłaścicielem firmy „” Aleksiej o w „Grze o tron”,jak przygotowuje się lokalizowanie treści, ile to kosztuje i jakie najczęstsze błędy popełniają autorzy.

Wywoływacz bezpłatnego dziennika elektronicznego dla uczniów Moskwy Levan powiedział, że jego projekt próbują zamknąć władze. Przedstawiciele ratusza tłumaczą swoje działania bezpieczeństwem uczniów.

Założyciel serwisu dostawy premium karmy dla zwierząt „Nakarm bestię”, powiedział, dlaczego musiał zamrozić projekt. Biografia „brazylijskiego Buffetta” — Georges Paulo , do którego należą Heinz, Burger King i Budweiser.

Czytelniczka Rube opowiedziała o przeprowadzce do miasta, Portu i specyfiki życia na wybrzeżu oceanu Atlantyckiego. Jak uzyskać społeczny odliczenia podatku na edukację, opowiada magister prawa NIU HSE i młodszy prawnik praktyki podatkowej Taxadvisor Artur .

Jeden z pierwszych inwestorów Google i Facebook Roger powiedział, jak on żałował swoich działaniach. Jego zdaniem, oparta na reklamie model biznesowy tych firm jest szkodliwe dla społeczeństwa, tak jak usługi niekontrolowane zbierają dane o użytkownikach, dają im „pasuje” do konsumpcji treści i myśleć krytycznie.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Podział , rezygnacja z samochodu osobowego na rzecz taksówki i badanie publiczności rosyjskiej Telegram. W sieci doszło do podziału na dwie .

Kapitalizacja nowej Bitcoin Cash przekroczyła 10 miliardów dolarów mniej niż dobę po utworzeniu. Wyjaśnił, dlaczego zajęło podział i co zmieni się wraz z pojawieniem się Bitcoin Cash.

Roskomnadzor oświadczył, że zbieranie otwartej informacji z profili „Vkontakte” łamie prawo o ochronie danych osobowych. Dowiedzieliśmy się, czym to może grozić firmie. Sklep z winami założyciela Euroset Eugeniusza w Londynie Hedonism Wines w 2016 roku po raz pierwszy wyszedł na zysk.

„Alfa-bank” postanowił zreformować jednostka „Alfa-laboratorium”, która zajmowała się tworzeniem cyfrowych projektów — na przykład, „Alfa-click”, „Alfa-mobile i innych.

W banku „Otwieranie” awaria kart. Przedstawiciele grupy wyjaśniali problemy w pracy dokonywane za pomocą operatora niepowodzeniem. „Tinkoff bank zaproponował 300 tysięcy rubli za tworzenie YouTube-programy o pieniądzach.

Klienci Tesla z połowy 2016 roku zniesiono 63 tysiące przedpremierowe na „tanich” samochody Model 3, – powiedział szef firmy Elon Musk.

„Yandex” będzie wypłacał premie w wysokości 100 tysięcy rubli tym, kto może polecić dobrych specjalistów na stanowisko projektanta. Firma poszukuje około 20 specjalistów. Bank „Otwieranie” w drugiej połowie 2017 roku rozpocznie wirtualnego operatora (MVNO) dla swoich klientów.

Sąd uznał winnym oszustwa ceny leków przedsiębiorcy Martina . Oskarżają go o oszustwo związane z papierami wartościowymi.

Rok bez samochodu. Dyrektor ds. rozwoju agencji Rush Agency Władimir ich dwóch od szacuje oszczędności od przejścia z osobistego samochodu na taksówkę.

Były menedżer produktów „Yandex” Anna opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się opuścić Berlin rok później, po przeprowadzce — bez względu na wszystkie zalety życia w mieście. „Dlaczego nie wierzę w Uber”. Analiza gospodarki dochodów kierowców od kierownika -firmy w zakresie rozwoju produktów IT FutureComes Aleksandra .

Badanie. Portret najbardziej aktywnych odbiorców Telegram w Rosji, na podstawie danych o ponad 20 tysiącach użytkowników.

Inwestor Mikołaj Dawydow śladami dyskusji „wyszły z pod kontroli” boty Facebook opowiedział o tym, dlaczego przechwytywania świata sztucznej inteligencji w najbliższym czasie nie warto czekać. Jego kolega Dmitrij Wilków w odpowiedzi napisał artykuł o tym, dlaczego taki chwyt na pewno wkrótce się stanie.

Czy uda się odzyskać pieniądze z giełdy BTC-E, czy udałoby się jej praca i z czym wiąże się wycofanie serwera — zebraliśmy opinie rosyjskich specjalistów. Zbudować biznes na ładowaniu smartfonów.

Historia przedsiębiorcy z Sankt Petersburga, który rozwija sieć automatów do ładowania urządzeń mobilnych Safe Charge. Najbardziej dochodowe IT-oferty pracy w miastach w Rosji na początku sierpnia — wybór od HeadHunter.

Mayer Rothschild i synowie — historia powstania jednej z największych dynastii. „Dom dla wszystkich i dla nikogo”.

Czytelniczka Elena Kukhar podzieliła się doświadczeniem przeprowadzce do stolicy Kolumbii Bogota.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Nowa taryfa polityka Yota, plusy i minusy ustawy o pracujących na własny rachunek, przejazd do Sztokholmu i innych popularnych materiałów. „Dodo pizza” swoją symboliką samochodu z reklamą Domino s Pizza.

Abonenci „Megafonu” skarżył się na wstawianie banerów reklamowych od operatora na stron. Przedstawiciel operatora powiedziała vc.ru, że firma testuje nowy format na terenie regionu Północno-Zachodniego.

Telefon wirtualny operator Yota pozwolił swoim subskrybentom tworzyć własne plany taryfowe. „Tolerancyjny” i „re:Store rozpoczęła się w Rosji odbiór starych iPhone a w zamian za zniżkę na nowe.

Giełda monet BTC-E okazała się niedostępna. Później okazało się, że policja Grecji zatrzymała rosjanina Aleksandra . Władze USA nazwali jego właścicielem BTC-E i oskarżony o pranie brudnych $4 mld przez y.

Założyciel Amazona Jeff Bezos stał się najbogatszym człowiekiem na świecie. Ale ma on na pierwszym miejscu dobę.

Google wyłączył funkcję wyszukiwania dynamicznego Google Instant, która wskazywała na to odpowiedzi w trakcie wpisywania zapytania.

Yota zapewni macierzyński „” pożyczka na kwotę 6,2 mld rubli. Amerykańska Komisja giełd i papierów wartościowych (SEC) wydane na ICO tokenów do papierów wartościowych.

Urząd , że takie środki są potrzebne do ochrony inwestorów i kontroli nad ich działaniami. Tesla otworzyła pełne dane techniczne Model 3 i oddała pierwsze 30 samochodów klientów.

Rosjanka Natalia opowiedziała o swojej przeprowadzce do Sztokholm. Ona boryka się z biurokracją w bankach, trudnościami w znalezieniu zakwaterowania i wysokimi podatkami. Z plusów — zdrowe jedzenie, wysokie zarobki i dobre ekologia.

14 lipca 2017 roku Duma państwowa przyjęła w trzecim czytaniu projekt ustawy w sprawie zwolnienia niektórych osób pracujących na własny rachunek obywateli od rejestracji SP. Dowiedzieli się, co się zmieni dla opiekunów i opiekunek, a także zalet i wad nowego prawa.

Większość sklepów internetowych po wejściu w życie ustawy o elektronicznych fakturach i dyskach postanowili wyłączyć na stronie płatności online. Dyrektor ds. rozwoju firmy deweloperskie online-kas Grotem Maxim opowiedział o upadłość takiej decyzji i o tym, jak naprawić. System Quid 50 obiecujących startupów z całego świata.

Wśród nich są firmy działające w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości, rozpoznawania obrazów i sztucznej inteligencji. Kierownik agencji kierunku „Yandex” Katarzyna opowiedziała o specyfice rynku reklamowego.

Z trudnościami życia w Tel-Awiwie boryka się rosjanka Alina Fuchs — droga, życie, burze piaskowe i zamknięte w szabat sklepy.

Kierownik serwisu za wywóz rzeczy niepotrzebnych „Wysypisko” Aleksiej Maoistom opowiedział o tym, jak można łączyć biznes i miłość. Za pierwszy rok kalendarzowy działalności projektu, uruchomionego we wrześniu 2015 roku, przychody wyniosły 24 mln zł. Z nich zespół „Składowiska odpadów” oddała na cele charytatywne milion. W przyszłości Maoistom widzi projekt jako platformy dla zwolenników inteligentnego zużycia.

Rozmawialiśmy z założycieli domu wydawniczego Look At Media i platformy do zarządzania treścią Setka Aleksiej , Katarzyną i Romanem o ekspansji zagranicznej i przyszłości ich projektów. Setka weszła do programu nowojorskiego przyspieszenia Friends of eBay.

Teraz z tego produktu korzystają z takich MEDIÓW, jak i firmy, jak „Papier”, „Afisz”, „Sbierbank”, Bookmate, Burda i Condé Nast. 13 lipca 2017 roku producent płatnych telefonów Vertu poinformował o zamknięciu firmy. Przypomnieli sobie historię marki, jak i najlepsze modele.

14 lipca 2017 r. w kosmos został uruchomiony pierwszy rosyjski sputnik „Latarnia morska”. Jego twórcy obiecali, że urządzenie będzie „najjaśniejszą gwiazdą na niebie, ale sądząc po komentarzach tych, którzy poświęcili środki, to nie do końca prawda.

Jednak projekty, która wspiera „Latarnia morska”, uważa, że jego jasność — nie najważniejsza część uruchomienia, a eksperci astronautyki i w ogóle nazywają inicjatywę sukces.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Transakcja „Yandex” i Uber, życie chińskich , sytuacja wokół ukraińskiej portalu Nimses i inne popularne materiały.

Galeria. Jak działają chińskie farmy do kopania bitcoinów. Przedsiębiorczy chińczycy tworzą gospodarstwa dla tych, którzy chcą zarabiać na wydobyciu , ale nie wie, jak to się robi.

Zbadali sytuację wokół projektu Nimses — ukraińskiej portalu, gdzie za wszystkie czynności trzeba płacić wewnętrzną walutą o nazwie „”. „Zarobione” w zależności od czasu spędzonego w aplikacji.

Do końca czerwca 2017 roku autorzy obiecali otworzyć sklep, gdzie za „” będzie można kupić prawdziwe rzeczy, ale on nie otworzył. Również niektórzy użytkownicy narzekali na blokadę w serwisie. Na przykład po próbie wymiany „” na filiżankę kawy.

Historia założyciela firmy Pochtoy.com Valeria Pietrowa o tym, jak przeniósł się z Mińska w Pittsburgh i otworzył swoje. Najpierw pracował na stacji benzynowej, a następnie zobaczył wolną niszę i zaczął wysyłać ludziom z Europy Wschodniej towary, których nie można kupić u siebie.

Opinie Fasten, FixTaxi, taxi „Maxim” i innych graczy na rynku o zjednoczeniu „Yandex.Taxi” i Uber w Rosji. Opowieść byłego dewelopera Soundcloud o tym, jak dostał pracę w firmie, a po tygodniu znalazł się pod masowe zwolnienia. Znalazł się w obcym kraju prawie bez pieniędzy, ale był w stanie uzyskać około 60 zdań o nowej pracy.

Opowieść czytelnika vc.ru Eugeniusza Smirnowa o doświadczeniu przeniósł się do Turcji i specyfiki życia w Antalya.

10 lipca 2017 roku bank centralny wprowadził tymczasową administrację w banku „Ugra”. Członek rady nadzorczej spółki „Moja sprawa” Oleg Anisimov powiedział, dlaczego to było nieuniknione, i jak można uchronić się od takich upadków banków w przyszłości.

Rozmawiał z menedżerem inwestycyjnym funduszu Runa Capital, który otworzył własną „farmę” i pomaga którzy chcą zarobić na monet. Założyciel CPA sieci Admitad Aleksander napisał artykuł o tym, co zrobić, reklamodawcom i webmasterzy z masowym rozpowszechnieniem reklamy.

Pesymistyczny tekst od redakcji wydawnictwa Vox Timothy ego Lee, który jest przekonany, że złoty wiek doliny Krzemowej przeszedł, i młode firmy technologiczne albo nie rosną, albo sprzedać swój biznes.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Rejestracja drony, przejazd do Włoch, biznes wokół ICO i inne popularne materiały. Pornhub wprowadził obowiązkową autoryzacji przez „Vkontakte” dla rosyjskich użytkowników.

Użytkownicy zadowolony. „Yandex” ujawnił dane dotyczące pracy serwisu „” w pierwszym miesiącu istnienia. Według danych firmy, właściciele popularnych kanałów zarobili średnio po 40 tysięcy rubli.

Starcie twórcy Androida, Andy Rubin Essntial nie mógł wypuścić na rynek swój pierwszy smartfon w czasie — firma chciała go dostarczyć klientom jeszcze w czerwcu. Przyczyny opóźnienia nie są znane, ale mogą być związane z zakończeniem urządzenia.

W Rosji z 5 lipca 2017 r., weszła w życie obowiązkowa rejestracja drony cięższe 250 gramów. Jednak w rzeczywistości zasada ta nie działa — do rejestracji potrzebne są ustanowione przez rząd zasady, a oni póki co tylko omówione w ministerstwo transportu wyjaśnia.

Rosyjski partner Xiaomi pozwolił importu do Rosji zakupione na AliExpress smartfony po kilku miesiącach zakazu. Jednak rozdzielczość jest ważna tylko na opakowaniach zamówienia na dostawy hurtowe ono nie dotyczy. Skazany za oszustwo ural przedsiębiorca postanowił przeprowadzić wykład na miesiąc po wyjściu z więzienia.

Twórcy Prisma wersja aplikacji do tworzenia naklejek z selfie Sticky AI. Z jego pomocą tło swoich zdjęć, dodawać do nich podpisy i wysłać otrzymane naklejki w różnych komunikatorów.

„Rondo” przetestował głosowych robotów do zatrudniania pracowników. Wnioskodawcy już dzwonił robot Wiara, w najbliższym czasie firma chce spróbować opcję z męskim głosem w imieniu .

Wytwórnia-twórca „Obrońców”, by ogłosić upadłość z powodu sporu z FNS — urząd hamował konta studio z czego nie była w stanie spłacić z partnerami. Ponadto, pozwany Fundusz film, który postanowił odzyskać wydane na „Obrońców” 51 mln zł. MTS zaproponował klientom opcję z nieograniczonego ruchu na portalu, i Twitch za 4 pln w dniu.

Podobne oferty z bezpłatnym dostępem do niektórych usług jest „Megafonu”. „Jak tylko zacząłem żyć według kalendarza, ludzie zaczęli mnie nienawidzić” — porady na temat pracy w godzinach od dyrektora zarządzającego serwisu do automatyzacji sprzedaży „Introwertyk” Wiktora .

„Zbyt dobre, by być komuś potrzebne” — jak doświadczony i w zeszłym wysokim pracownikom znalezienie pracy. Tradycyjny lista najlepiej zarabiających IT-oferty pracy w miastach Rosji.

Pobierz starcie-wizę do Włoch — najprostsze, potem zaczynają się problemy” — historia założyciela serwisu size4.me taher a o przeprowadzce do programu państwa wprowadzenie innowacji.

„Nie jest jasne, dlaczego w Rosji jeszcze nikt nie zajmuje się własną produkcją” — historia petersburskiego przedsiębiorcy Andrzeja , który otworzył firmę produkującą przewodu komputerowego i akcesoriów GreenConnect i konkuruje z chińskimi dostawcami. Biznes na ICO — jak działa firma konsultingowa, która przyciąga inwestycje w projekty.

Wybór zdjęć i wideo ewakuacji jednego z budynków siedziby „Yandex” — w nim pożar, który dość szybko został ugaszony. „Konkurować z gotowymi klockami stron internetowych staje się coraz trudniejsze” —opinia współfundator SaaS-platformy Really Simple Store Drew Thomas o najważniejszych zagrożeniach pojawienia się wysokiej jakości narzędzi na rynku tworzenia stron www.

Tradycyjne odpowiedniki pracy — od Gett, Tribuna Digital, ivi.ru, AliExpress i jeszcze 16 firm.

Technologie wojskowe, konflikt z Apple i sąd z Fitbit — kronika powstania, rozwoju i stopniowego zanikania firmy Jawbone, która pewnego dnia została oszacowana na $3,3 mld.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Atak nowego wirusa typu ” ransomware, tajemnice walki z , opis życia w Chinach i Holandii. „” poinformowała partnerów nie jest w stanie zapłacić za towar i zamknięciu sklepów.

Później właściciel „” powiedział, że firma nie rozprowadzała partnerów podobnych listów. Teraz sprzedawca prowadzi negocjacje z dostawcami i zamierza znaleźć takie rozwiązanie, aby obie strony „pozostały zadowolony z wyniku”. W kontynuacji konfliktu między Roscomnadzor i Telegram Paweł Durow, oskarżył szefa resortu Aleksandra Zharova w „nieznajomości zasad szyfrowania” i przypomniał o Konstytucji.

W odpowiedzi Artystycznej oświadczył, że wymagania nie wymagają dostępu do korespondencji użytkowników. Wtedy Durow opublikował na swej stronie w „Vkontakte” dane Telegram do rejestru , a urząd zgodził się samodzielnie wprowadzić te informacje w rejestrze. Dowiedzieli się, co jeszcze może być potrzebne władzom od kierownictwa komunikatora.

„Tinkoff bank uruchomił serwis do wyszukiwania i zakupu mieszkań w nowych budynkach — „Tinkoff nieruchomości”. Serwis jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych, niezależnie od tego, w jakim banku korzystają.

Kurs Ethereum spadł na tle fałszywe wiadomości o śmierci twórcy Vitalik i innych wiadomości. Analitycy twierdzą, że jedną z przyczyn korekty na rynku. W wersji testowej aplikacji Telegram dla Androida 27 czerwca pojawiła się funkcja szybkiego rozprzestrzeniania ustawień serwera proxy, za pomocą którego można obejść blokadę serwisu.

30 czerwca funkcja pojawiła się w stabilnych wersjach aplikacji dla systemu Android i iOS. W FSB stwierdził, że terroryści używali Telegram przed zamachem w Sankt-Petersburgu w kwietniu 2017 roku.

27 czerwca hakerzy zaatakowali ukraińskie banki i firmy energetyczne jak WannaCry wirusem. Później o atakach na swoją sieć oświadczyła „Rosnieft”. Firma Group-IB opowiedziała, jak chronić się przed ransomware. Tylko atak dotknęła ponad setki firm na całym świecie.

Xiaomi zaprezentowała w Rosji flagowy smartfon Mi 6. Sprzedaż rozpocznie się 4 lipca 2017 roku.

Szef Sbierbanku German Gref ostrzegł rosjan od „gier” z i ostrzegł o wysokich ryzyko ich stosowania. Wieczorem 30 czerwca użytkownicy Twitter skarżył się na ponowne umorzenie środków „Sbierbank” za opłacone wcześniej zakupu.

Usługa wsparcie banku potwierdziła obecność problemów i obiecała zwrot pieniędzy. Ironiczny opowieść przedsiębiorcy z doliny Krzemowej o jednym dniu, w pełni sprawnego człowieka.

Zebraliśmy kilka instrukcji na wypadek blokady Telegram. Jak ominąć bana na korzystanie z komunikatora, aby znaleźć alternatywę dla pracy zespołowej i co robić media w takiej sytuacji.

Dlaczego . Tłumaczenie trzech materiałów z bloku Wait but Why Tima Urbana. Kierownik projektów internetowych opowiedział o tym, jak odróżnić stojące -projekty od fałszywych i nie stracić swoje środki.

Życie w Holandii — doświadczenie założyciela studio gier tinyBuild Alexa . Wewnątrz. Opowieść o systemie podatkowym, poziomie życia w kraju i specyfiki mentalności holendrów.

„To kochasz, nienawidzisz — a potem po prostu zaczynasz tu żyć”. Przedsiębiorca Wiesław o specyfice życia w chińskim Szanghaju.

Czasy pierwszych. Współzałożyciel Cubios Mieczysława Osipow napisał artykuł o tym, czy warto brać się za projekty na nowych rynkach — na przykład, .

„W ciągu roku staliśmy się spółki o wartości $6,5 mld w bankruta”. Dlaczego zbankrutowała indyjska platforma zakupów online Snapdeal. Dlaczego ignorujemy przesyłanych teksty o kobietach w branży IT.

Zastępca redaktora naczelnego vc.ru o utratę obiektywizmu w tematach seksistowskie i nierówności w branży. z wędliny, eko- i -wentylator. Jak rosyjskie marki wykorzystują trend na w SMM.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Skargi użytkowników na „Rostelekom”, dyskusja i szefa , zalecenia dotyczące wydobycia .

Abonenci „” skarżył się na ukryte połączenie płatnych usług — na przykład, „Nocne przyspieszenie”. Przedstawiciele operatora twierdzą, że zawarte nowe usługi w ramach promocji, a wszyscy użytkownicy rzekomo zostali ostrzeżeni. Adres google.ru po błędzie na krótko trafił na listę zakazanych w Rosji stron z powodu FNS.

Rozdział obiecał, że osobiście osiągnąć u informacji na temat Telegram, a następnie i nie zagroził pogotowia blokadą komunikatora. Paweł Durow odpowiedział na zagrożenia resortu — u urzędnika i przedsiębiorcy nastąpiła niestacjonarne zakończyła działalność, która trwa do tej pory.

Film rosyjskiego Nike „o dziewczyny” zdobył „złoto” na festiwalu cannes lions””. W tworzeniu kampanii brali udział agencja Wieden+Kennedy Amsterdam i rosyjski copywriter Eugeniusz .

Firma Timati Black Star uruchomi wspólnie z „Atlasem” Eugeniusza Oc cashback-usługa i własnego wirtualnego operatora. Dom mody Podium Market poinformował o zamknięciu swoich sklepów z powodu długów wobec dostawców.

Duma państwowa przyjęła w pierwszym czytaniu projekt ustawy o zakazie omijania blokad przez VPN. Twórcy FixTaxi uruchomiliśmy aplikację z jednym przyciskiem „Halo, centrala?” dla starszych osób, których problemem są interfejsy popularnych serwisów.

„Rostelekom” w Jarosławiu idziesz ograniczyć prędkość na nieograniczone taryf domowego internetu — ale tylko dla tych, którzy regularnie przekracza limit ruchu do 1 TB lub nielegalnie sprzedaje internet innym osobom.

Sprzedawcy sprzętu komputerowego związany niedobór kart graficznych wraz ze wzrostem zainteresowania rosjan do . Na fali popytu na karty graficznej postanowili opowiedzieć, jaką teraz warto , ile można zarobić na jej wydobyciu i co jest do tego potrzebne.

Śmierć starcie. Wybór z 10 projektów technologicznych, w 2017 roku.

Dialog z . Zebrane w jednym wątku wszystkie repliki założyciela Telegram i szefa . Jak działają oszuści w App Store, aby zakreślić użytkowników wokół palca za pomocą fałszywych aplikacji i zarobić na nich kilkadziesiąt tysięcy dolarów miesięcznie.

Wrażenia studenta od stażu w Tesla — jak dostać się do firmy, jakie zadania powierzają dla początkujących i jaka tam panuje kultura.

Siedem eksponatów szwedzkiego „Muzeum wpadek”, które mają na celu pokazać, że firmom czas przestać udawać, że nie robią błędów. Instrukcja pracy z „Yandex.” dla wydawców i trochę refleksji nad tym, czy od serwisu jakiś pożytek.

Prognoza o zmianach w gospodarce, polityce i sferze społecznej wraz z nadejściem bezzałogowego transportu w latach 2020-2030. Jak wyhodować z tępy stażysta dyskretnego partnera — kilka stosowanych zaleceń.

„Kiedy, jeśli nie teraz?”. 10 pytań od przedsiębiorcy Seana Kima, które mogą pomóc radzić sobie z problemami.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Problemy Uber, sukcesy „Dodo pizzy” w USA i „latające” taxi od Airbus. Edytor vc.ru byłem na konferencji dla deweloperów WWDC i dzieli się wrażeniami z iOS 11 i iPad Pro, a także zastanawia się, dokąd zmierza Apple.

Zespół serwisu do finansów osobistych CoinKepeer przygotowała specjalną tabelę, za pomocą którego można obliczyć objętość oszczędności, niezbędny do życia na emeryturze.

Plansza, która ilustruje różnicę pomiędzy przychodami i zyskiem firm z listy Forbes. Apple, Walmart, Facebook, Coca-Cola i innych.

Galeria zdjęć. Odnowione wnętrze domu współfundator usług dostawy listków maszyn Dollar Shave Club Michaela Klub, który sprzedał firm Unilever za $1 mld.

Zysk jest, ale nie ta. Szef amerykańskiego oddziału „Dodo Pizzy” Alain opowiedziała o wynikach pierwszego roku pracy na rynku USA.

Google uruchomiła konstruktora do tworzenia stron internetowych dla małych firm. Z jego pomocą można stworzyć pojedyncza strona stronę-wizytówkę z informacjami o firmie.

Założyciel projektów MasterCash i Soundchain Dominik Abaev wyjaśnia, jak działa , w jakich branżach można go stosować i co przeszkadza w jego rozwoju w Rosji.

Amerykański telecom-operator Verizon zamknął transakcję przejęcia Yahoo za $4,48 mld. Materiał o generalnym dyrektorem Yahoo Marissy Mayer, która zarabiała $900 tysięcy w tydzień, bez względu na nieefektywne zarządzanie.

Producent samolotów Airbus pokazał, jak będą działać to bezzałogowe latające taksówki. W firmie twierdzą, że transport będzie w stanie pokonać około 50 mil (około 80,5 km) o 18 min.

Członek rady nadzorczej Uber podczas dyskusji na temat problemu dyskryminacji w firmie żartował, że większa liczba kobiet w zarządzie doprowadziło by do większej ilości rozmów. Po tym przeszedł na emeryturę. Seksizm i dyskryminacja — jeden z głównych problemów Uber, które doprowadziły firmę do kryzysu.

Od początku 2017 roku jej opuścili podstawowe menedżerowie, które odpowiedziały za zarządzanie i rozwój. Współzałożyciel i szef Uber Travis poszedł na urlop na czas nieokreślony.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Testy VK Mobile, automat na oszukiwanie „polubień” i najpiękniejsze aplikacji zdaniem Apple.

Cristiano Ronaldo zebrał logo Adidas z juniorów zdjęcia do reklamy Nike. Piłkarz opublikował zdjęcie na swoim Twitterze na cześć zwycięstwa klubu Real Madryt w finale Ligi mistrzów. #JustDoIt https://t.co/GmQrtf6aKf.

Użytkownicy Reddit zaproponowali najbardziej absurdalne opcje interfejsu regulacji dźwięku. Wśród nich — losowy wybór wartości i mechanika z gry Angry Birds. Testy nowego operatora VK Mobile.

Jak korzystać i ile to kosztuje. Apple nazwała najpiękniejsze iOS-aplikacje 2017 roku.

Wśród nich znaleźli się pięć gier, narzędzie do kolorowania ilustracji, zbiór , menedżer zadań i inne. Właściciel automatu na oszukiwanie „polubień” okazał się powiązany z holdingiem Like .

Spółka zamierza zainstalować takie urządzenia w Niemczech, Polsce i USA. Materiał z kategorii „Pomysł na biznes”. Nimses — decyzji do udostępniania zdjęć z płatnością za każdą akcję.

Posłowie wprowadzili do Dumy projekt ustawy o zakazie omijania blokad za pomocą VPN i . Za nieprzestrzeganie wymagań proponuje zablokować te usługi. Opowiedzieli, jakie jeszcze wymagania zawarte w dokumencie.

Specjalista w dziedzinie Data Science Dmitrij wyjaśnił, że to ICO, po co go prowadzą i jak na nim zarobić.

GIF-kolekcja. Roboty Boston Dynamics demonstrują swoje możliwości i cierpią prześladowania od ludzi.

Dowiedzieliśmy się od ekspertów, czy przyczyną awaria „Oszczędności” z luki w zabezpieczeniach systemu blokad . Swoje opinie wyrazili pracownicy „Yandex”, , „” i innych organizacji.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Nowy smartfon od twórcy systemu Android, wywiad Arkadia , zamykanie ukraińskich biur „Vkontakte” i „Yandex”. „Alfa-bank” i „Beeline” używane billboard „Tinkoff bank” dla reklamy w sieciach społecznościowych.

Później dołączyła do nich firma Lenovo. Twórca Androida, Andy Rubin zaprezentował swój pierwszy smartfon i konkurenta Google Home — a nieco później pojawiły się zdjęcia urządzenia.

Sześćdziesiąt autor wirusowej reklamy angielskiego pubu w postaci SMS-korespondencji zrobił nowy plakat — napisał ją długopisem.

Główne wypowiedzi z wywiadu współfundator „Yandex” Arkadia „Wiedomosti” — o konflikcie z Google, rozwoju „Yandex.Market” i „Yandex.Taxi”, ekspansji zagranicznej i marności popularnych projektów na podstawie . Duński starcie nauczył sieć neuronową przygotowana interfejsy stron internetowych i aplikacji na układ — dokładność generowania rzekomo wynosi 77%.

Zbiór 13 aplikacji, które pomogą zachować koncentrację i zdrowie. Pracownicy Airbnb skarżył się na agresywny styl zarządzania swoich przełożonych i „trujące” środowisko pracy — prawda, do skandalu to na razie nie doprowadziło.

Materiał z rubryki „Interfejsy”. 10 powodów, aby zrezygnować z Sketch i przejść na Figma.

Wczoraj Facebook ogłosił datę rozpoczęcia publicznej testowania wirtualnego operatora VK Mobile — 5 czerwca. Według doniesień źródeł, „Vkontakte” postanowiła zamknąć biuro w Kijowie.

O zamknięciu swoich biur na Ukrainie oficjalnie poinformował i „Yandex”.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Instrukcje dotyczące płatności za pomocą systemu Android Pay, zwrot zdalnych pracowników IBM w biurze i walizka o wzroście SEO ruchu firmy Logaster. Instrukcja.

Jak podłączyć i zapłacić telefonem za pomocą Android Pay. 23 maja w Rosji zdobył system płatności od Google, która istnieje od 2015 roku. W Rosji, która stała się 11 regionem, w którym jest obsługiwany przez Android Pay, skorzystać z systemem mogą klienci 13 banków, w tym „Alfa-bank”, „Otwieranie” i „Tinkoff bank”.

Firma IBM zażądała od zdalnych pracowników do powrotu do biura lub odejść. Wcześniej firma była jedną z pierwszych, który zachęcał pracowników do pracy poza biurem.

Obecne zmiany dotkną jednostka stworzenia systemu Watson, programistów, projektantów i sprzedawców IBM. Kierownik SEO-firmy Apollon Guru Oleg opowiedział, jak go specjalistom udało się zwiększyć SEO-ruch klientów na rynku USA trzy razy.

„Sbierbank”, przedstawił program do handlu akcjami na giełdzie. W aplikacji „Sbierbank inwestor” można kupować i sprzedawać akcje, a także oceniać swoje portfolio.

W światowych MEDIACH przypisywali stworzenie popularnej zabawki- drugiemu człowiekowi — Catherine . Przyczyną błędu był artykuł na Wikipedii. W kwietniu 2017 roku, ktoś z przyjaciół postanowił sobie zażartować i wskazał jej wynalazcą urządzenia.

9 błędów początkujących menedżerów.

Kolumna kierownika online-szkoły „Jestem szefem” Marii o tym, na jakie grabie występują praktycznie wszyscy pracownicy, kiedy u nich pojawiają się swoich podwładnych. Kolekcja 57 książek dla samorozwoju od dyrektora i współfundator „Studia ” Witalija .

Wprowadzenie w biznes, zarządzanie czasem, psychologia i wiele innych. Wybraliśmy najważniejsze z przemówienia Marka Zuckerberga na uniwersytecie Harvarda.

Do 2004 roku studiował na Harvardzie, na wydziale psychologii, ale i tak nie ukończył uniwersytet. Decyzją administracji uczelni, szef Facebook otrzymał honorowy tytuł doktora prawa.

„Yandex.Przeglądarka dla systemu Android stał się automatycznie ominąć blokadę „Vkontakte” i „Kolegów” na Ukrainie. Blokady rosyjskich serwisów zostały wprowadzone przez władze kraju w połowie maja 2017 roku.

Zorientowali się w nowej inicjatywy rosyjskich parlamentarzystów, poświęconej identyfikacji w posłańca. Jeśli projekt zostanie zatwierdzony, wszystkich użytkowników zobowiązani zweryfikować tożsamość, numer telefonu komórkowego. W tym przypadku, jeśli komunikator nie zapewni taką możliwość, zostanie on zablokowany.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Głosowy asystent od „Yandex”, nowa siedziba Apple i przychody moskiewskich specjalistów IT. „Megafon” poinformował o masowych awariach w sieci i kazał zadzwonić za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Widzowie w całej Rosji skarżył się na problemy z siecią „Megafonu”. Ucierpiały od awarii i abonenci operatora Yota, pracującego na bazie tej samej sieci. To, co jest martwe, nie może umrzeć. Https://t.co/Vk7xuRS1Ul.

„Yandex uruchomił testy asystenta głosowego „Alicja”. Potrafi rozmawiać o pogodzie, wyznaczać trasy, podpowiadania adresów instytucji, szukać informacji w internecie i cytować Oxxxymiron.

Lista najbardziej zamożnych przedsiębiorców i właścicieli firm każdej z grup wiekowych. Urodzeni od 1917 w latach 1996 najbogatsi ludzie świata.

Prezydent Ukrainy Piotr Poroszenko podpisał dekret rozszerzenie listy rosyjskich firm, w stosunku do których wprowadzono sankcje. W nim znalazły się „Yandex” w sieci społecznej „Vkontakte” i „Koledzy”.

Dowiedzieliśmy się, jak zakaz rosyjskich serwisów społecznościowych i usług wpłynie na ukraiński biznes. Przedstawili, jak by wyglądała mapa tras Hyperloop w Rosji i ile czasu może zająć podróż między dużymi miastami.

Przejazd do Miami — historia założyciela agencji content marketingu na zagranicznych stronach Smile Bright Media Aleksandra o przeprowadzce do USA, wizy i aranżacji w nowym miejscu. Badanie.

Ile zarabiają INFORMATYCY w Moskwie. Rynkowe zakresy wynagrodzenia i maksymalne z zarejestrowanych nagród na kwiecień. 15 pracowników zakładu Tesla w kalifornijskim powiedział gazecie „The Guardian” o warunkach ich pracy, a także uzyskanych w pracy urazach.

5 rosyjskich studentów, których Apple zaprosiła na WWDC 2017, opowiedzieli o konkurencyjnych i osobistych projektach i planach na przyszłość.

Nowy dom Apple — spojrzenie od wewnątrz. Przejrzysty materiał śladami wycieczki w nowa siedziba firmy od dziennikarza Wired Stevena Levy.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Atak WannaCry, „falstart” Android Pay i ponad 100 milionów dolarów inwestycji w ukraiński starcie. Wybór publikacji marek na cześć Dnia Zwycięstwa.

Archiwa maili i zdjęć, loty z nazwiskami tych, którzy walczyli, a także zdjęcia miast-bohaterów z kosmosu z „Vkontakte”, „Yandex”, S7 i innych firm. Wiadomość o nagłym wydaniu aktualizacji dla systemu Windows XP i innych przestarzałych systemów, które Microsoft stworzyła dla ochrony komputerów od wirusa WannaCry. Sam wirus na dzień 12 maja zdążył zainfekować komputery w ponad 70 krajach.

Galeria przykładów ubrań i akcesoriów, stworzonych z niebieskich toreb, które są sprzedawane w sklepach IKEA. Tak, użytkownicy portali społecznościowych zareagowały na wydanie torby na zakupy o wartości ponad dwóch tysięcy złotych luksusowe marki Balenciaga, która przypomina 99- torby z IKEA.

Duży wybór butów, które noszą szefowie największych firm z branży IT. Na przykład, prawie wszystkie z nich noszą buty do biegania, jednak niektórzy wolą niedrogie modele biegowe, a inne — premia modelu od Gucci i innych.

Google nagle otworzyła dla części rosyjskich użytkowników dostęp do aplikacji systemu płatności Android Pay. Jednak sam serwis w Rosji jeszcze nie uruchomiony.

Przegląd całej znanej na weekendy informacji o wirusie WannaCry. Skąd pojawił się, kogo zaraził, jakie motywy u intruzów i jak bronić się przed atakiem. Wiadomość o stworzonym przez ukraińskich twórców w serwisie sprawdzania pisowni i gramatyki tekstu Grammarly, który przyciągnął pierwsze inwestycje na sumę 110 mln.

Plansza z danymi o przychodach pięciu największych firm INFORMATYCZNYCH na świecie i informacji, na jakich produktach zarabiają najwięcej. Prawie każdy ma jakiś jeden projekt, który przynosi ponad połowę dochodów.

Federalna służba celna wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się nie wpuszczać do Rosji smartfony Xiaomi z zagranicznych sklepów internetowych. W urzędzie powiedzieli, że w ten sposób spełniają wymagania oficjalnego właściciela praw do marki w Rosji.

Materiał o głównych problemach card gry kolekcjonowania (CCG) Hearthstone, publiczność, że na początku maja osiągnęła 70 mln osób. Użytkownicy stopniowo rzucają grę — autor serwisu Deconstructor of Fun Alex Collins (Alex Collins) uważa, że w tym wina zaangażowanie i nieprzewidywalność projektu.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Blokowanie komunikatorów internetowych, skandal z „cienkimi „, upadek Google i przejazd do Monako. Historia życia jedynego miliardera Islandii Thora .

Swój pierwszy wielki biznes zbudował w Rosji — produkcja piwa „” i innych napojów alkoholowych, a następnie sprzedał go Heineken za $400 mln, wrócił do Islandii i stał się właścicielem jednego z największych banków w kraju. W czasie kryzysu 2008 roku bank został znacjonalizowany, a sam zbankrutował i omal nie trafił do więzienia. Udało mu się nie tylko do spłaty wierzycieli, ale i powrócić do listy miliarderów magazynu „Forbes”, z majątkiem $1,8 mld.

Wywiad z przedsiębiorcą-założycielem wspólnoty „Podsłuchał”, który nie chce ujawniać swojego prawdziwego imienia i występuje w imieniu postać o imieniu Władimir Ogórków. Opowiadali o tym, jak zbudować wewnątrz sieci społecznościowych biznes, który przynosi milion rubli na miesiąc, i dlaczego popularna aplikacja Secret nie udać.

Założyciel Adc.agency i centrum serwisowego Jabuka Cyryl już trzy lata, mieszka w Monako.

W kolumnie opowiedział o kosztach, noclegi, biznesie i rozrywce w księstwie o powierzchni 2 kilometrów kwadratowych. Pracownik firmy-audytora z „wielkiej czwórki” opowiada, dlaczego wśród znacznej liczby absolwentów szkół wyższych praca w firmach audytorskich jest wstyd.

Przy tym większość zaczyna karierę właśnie tam, a nie w bankach inwestycyjnych lub w doradztwie. W tym tygodniu Roskomnadzor zablokował kilka zagranicznych komunikatorów.

4 maja 2017 roku do rejestru zakazanych stron internetowych został wpisany adres chińskiego komunikatora WeChat. W tym tygodniu użytkownicy rosyjskojęzycznej segmentu Facebook zwrócili uwagę na stanowisko PR-specjalista marki Sultanna Frantsuzova.

W nagraniu na swojej stronie wskazała, że firmy wymaga „utalentowany, energiczny, inicjatywna blond z delikatnymi , długimi rzęsami i jasny umysł”. Prawda, a następnie w komentarzu do vc.ru wyjaśniła, że publikacja na jej stronie nosiła żartobliwy charakter.

4 maja 2017 roku użytkownicy pozostały bez dostępu do popularnego WhatsApp.

Przyczyną okazał się techniczny błąd w działaniu serwisu, który dotknął użytkowników zarówno w Rosji, jak i w USA, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Chile, Kolumbii i innych krajach. Serwis Downdetector otrzymał ponad sześciu tysięcy komunikatów o błędach w pracy WhatsApp.

„Wygląda na to, magiczny silnik wyszukiwania Google zaczął ” — prędzej czy później przychodzi zachód słońca nawet dla największych korporacji. Autor bloga Startup Grind zasugerował, że może stać się przyczyną upadku dla Google i kto może okazać się zwycięzcą w walce o własne i promocyjne pieniądze.

Zebrane poradnik jak wyczyścić kanały informacyjne we wszystkich portalach społecznościowych.

I jak zrobić tak, że znajomi nie dowiedzą się, że od nich niesubskrybowane. 2 maja Władze zaczął masowo blokować posłańcy, którzy odmówili wpisania do rejestru organizatorów rozpowszechniania informacji. Aż rosyjskim użytkownikom wyłączyli dostęp do najbardziej popularnym BlackBerry Messenger, Imo i koreański Line, a także rozmowy Vchat.

Regulator wyjaśnił to tym, że posłańcy zrezygnowali z wniesienia do listy organizatorów rozpowszechniania informacji. A przedstawiciele „” uważają, że blokady te mogą być ostrzeżeniem dla większych graczy na rynku. Od Facebook i WhatsApp do Telegram.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Płatna subskrypcja na muzykę w „Vkontakte”, życie rosyjskich przedsiębiorców na Cyprze i pierwsze telefony biznesmenów. Marka luksusowych towarów Balenciaga wydał nową torebkę z ceną ponad $2 tysięcy, która zewnętrznie bardzo podobny do 99-cent-niebieskie torby z IKEA.

W odpowiedzi szwedzki sprzedawca przygotował instrukcję, jak odróżnić oryginalną torbę od modnej odpowiednika. „Vkontakte” po raz pierwszy w ciągu dziesięciu lat zaktualizowała muzyczny sekcja, zmieniając nawigację na niego.

Główną zmianą było pojawienie płatnej subskrypcji muzyki w aplikacjach mobilnych sieci społecznej i wyłączanie buforowania muzyki w system Android w wersji. Grupa „”, kontrolowana rodziną -, sfinalizował transakcję zakupu kontrolnego udziałów w sieci handlowej „M. Wideo”.

Struktur „” również należą do sieci „Eldorado” i „”. Prowincja nad morzem. Dowiedzieliśmy się u rosyjskich INFORMATYCZNYCH przedsiębiorców, dlaczego oni masowo przenoszą się na Cypr.

Emigranci z dużych i małych firm opowiedzieli o podatkach, klimacie, infrastruktury i biznesie. Założyciel Telegram Paweł Durow pokazał domniemany projekt zapowiedzi nowych funkcji komunikatora. System płatności krajowych, wideo i jakiś serwis Telescope, który pozwoli właścicielom kanałów dzielić filmy publicznie.

Duże rosyjskie banki stwierdził, że w przypadku uruchomienia Telegram usługi przekazów pieniężnych są gotowi się z nim połączyć.

Elon Musk pokazał, jak będzie działać budowany im pod Los Angeles tunel, który ma na celu rozwiązać problem miejskich korków. Przedsiębiorca chce zbudować system platform, które będą automatycznie dostarczyć pojazd z jednego punktu do drugiego w ciągu kilku minut.

Walizka SEO-platformy Serpstat, która otrzymała 6400 sprzedaży na kwotę ponad $250 tysięcy za tydzień obecności na zagranicznym serwisie i znalazła się w top 5 najlepiej sprzedających się narzędzi w historii AppSumo. „Jak tylko pojawia się kryzys sytuacja, idę się uczyć”.

Przedsiębiorca Andrzej Wołoszyn opowiedział o pięciu rodzajach kryzysów, wyjście z których — szkolenia. „Do wysyłania SMS musiałam uczyć telefon lub przepisać go na papier”. Rosyjscy przedsiębiorcy pamiętali swoje pierwsze telefony komórkowe.

Należąca do autora Aleksandra firma DCA ostatecznie zamknęła serwis „”, którego rozwój został zawieszony od początku 2017 roku. Przedsiębiorca postanowił skoncentrować się na innych kierunkach działalności.

Zamknięcie projektu była zaskoczeniem dla użytkowników, którzy narzekali na utratę dużej ilości zgromadzonych zaleceń.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Bezużyteczna sokowirówka Juceiro, „Studia Artemia Lebiediewa” dla „małych i biednych” startupów i opowieść o pracy w Irlandii. Inwestorzy amerykańskiej wyciskarki do soków Juicero okazało się, że woreczki z sokiem dla niej można wycisnąć rękami.

Po tym starcie już zwrócił $120 milionów.

Założyciel firmy handlu detalicznego OneCommerceGroup Nikita przygotował krok po kroku instrukcje o tym, jak sprzedawać produkty na Amazon na setki tysięcy dolarów miesięcznie, podczas gdy w Rosji. Wywiad z dyrektorem generalnym i założycielem telewizji „Deszcz” Natalią .

Ona otworzyła wyniki finansowe spółki i opowiedziała o nowej strategii promocji marki w internecie.

Materiał Business Insider o tym, dlaczego wartość firmy Tesla przereklamowane, i wartości tradycyjnych amerykańskich producentów samochodów z Detroit w rzeczywistości wyżej. przedsiębiorca Dmytro Kuzyn przedstawił swoją wersję skandalicznej upadłości kawiarni „”.

„Studio Artemia Lebiediewa” zaproponowała stworzenie logo „małym i biednym” start-up za 100 tysięcy rubli.

Oferta działa w ramach usługi „express-design” i, według Lebiediewa, warto „co najmniej dziesięć razy taniej” początkowej ceny. Prezes skandalicznej starcie Juceiro odpowiedział na zarzuty Bloomberg w marności urządzenia.

On nie zaprzecza, że sok z saszetek można wycisnąć rękami, ale wątpi w to, że wynik będzie równowartość pracy maszyny. Urzędnicy postanowili uniemożliwić omijanie blokad za pomocą VPN i .

Autorzy dokumentu sugerują zobowiązać i VPN-usługi współpracować z rejestru zakazanych stron internetowych i blokowanie dostępu do adresów, które są w nim zawarte. Inżynier z Tomska, Michał G. opowiedział o życiu, pracy i nauki w Irlandii.

Artykuł wydania „” o tym, jak prace znanego teoretyka zarządzania Petera Druckera pomagają w organizacji pracy.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Praca na Elona Maska, najwyższe pensje w USA i życie z Google Home. Praca po 12 godzin w dzień i plany — zebraliśmy materiał o tym, jak pracują ludzie w firmach Elona Maska, jakich pracowników szuka i czego się od nich wymaga.

Firma Hyperloop One, zajmująca się tworzeniem systemów transportu pasażerów w próżniowej rurze, wprowadziła na rynek pierwsze 11 tras w USA. A porównaliśmy je z popularnymi polskimi kierunkami.

Opowieść byłego pracownika chińskiej fabryki Pegatron o tym, w jakich warunkach będą smartfony Apple.

Kapitalizacja linie lotnicze United Airlines spadł do $800 mln po incydencie z twardym zdjęciem pasażera z lotu. @united @FoxNews @CNN not a good way to treat a Doctor trying to get to work because they overbooked https://t.co/sj9oHk94Ik. Jak zrobić biznes z własnego konta — zebrane historie młodych matek z Rosji.

Tłumaczenie materiału od analityka fundusz Andreessen Horowitz Benedykta Evansa o tym, jak bezzałogowe samochody zmienią rynek nieruchomości, papierosów i pracę policji.

25 firm z USA z wysokimi zarobkami — coroczny ranking od Glassdoor. Dlaczego domowy asystent Google Home i jak z nim żyć — mówi redaktor vc.ru, który spędził z urządzeniem dwa tygodnie.

Top-menedżer „Megafonu” pozwał Apple ze względu na wielkość gb. Apple uważa, że w gb to 1000 mb, a polskie prawo — inaczej.

Otwieramy letni biznes — wybrali pięć wariantów z wysokim wskaźniku rentowności kilku sezonów.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Kariery błędy, darmowe naleśniki, psychologiczne sztuczki Uber i masowe pojawienie się wirtualnych operatorów. Najbardziej czytelny materiałem stał się sortowanie od założyciela projektu edukacyjnego Otus.ru Dmitrija Wołoszyna, który opisał najczęstsze kariery błędy, popełniane przez człowieka w pierwszych dwóch trzecich swojego życia.

Obserwacja niewyraźnego Twitter-konto szefa sieci „Teremok” Michała Gonczarowa, który sam szuka opinie na temat jego firmy, odpowiada na nich, opowiada o pracy i dzieli się swoimi przemyśleniami. Mój sposób na biznes w 1990 roku zaczął się od tego, że mając 120₽ zapytał na Rydze rynku cenę butów – było 360₽. Zrozumiałem, że coś jest nie tak ze mną.

Walizka kanału CTC, który stracił dziewięć tysięcy subskrybentów w „Vkontakte” z powodu nieudanej SMM-kampanii w filmie „igrzyska śmierci”.

Wiadomość o operatora Tele2, który jako ostatni z „wielkiej czwórki”, zrezygnował z abonamentu internetu. Dochodzenie The New York Times o narzędziach oddziaływania na kierowców, którzy używają Uber, aby zachęcić ich do pracy więcej.

Wiadomość o usługach Uber, „” i „Yandex.Taxi”, które stały za darmo dostarczyć pasażerów po wybuchu w petersburskim metrze.

Rosyjscy przedsiębiorcy Andrzej , Mikołaj Biełousow i Andrzej Azarow uruchomiliśmy sklep internetowy dla zakupów produktów i towarów codziennego użytku „”. Obiecują oszczędności na produktach, które są potrzebne w pierwszej kolejności.

Rozumowanie projektantów i programistów o zmiennych czcionkach (technologia, dzięki której jeden plik zachowuje się jak nieskończenie wiele stylów) i ich znaczeniu dla projektu w Rosji i na świecie. Rosjanin Dmitrij próbował powtórzyć amerykański flashmob z prośbą do sieci fast foodów zapewnić darmowe jedzenie w zamian za pewną ilość retweets. Na jego prośbę odpowiedział w „”, żądając zebrać 50 tysięcy retweets za miesiąc.

Chłopaki, tylko 50k. Pomóż Mita uzyskać cenne https://t.co/PyEv2tN7M0. Goście opinii analityków o dążeniu do PKP, „Vkontakte”, „Oszczędności” i innych dużych firm do rozwijania swoich wirtualnych operatorów.

@tinkoff_bank https://t.co/TbGEV9gG92.

Dodaj komentarz

Najlepsze Na Vc.ru Za Tydzień

Odmowa operatorów z abonamentu internetu, wywiad z Oskarem , rozmowy w Telegram. Najbardziej czytelny materiał tygodnia — list do psychologa Olgi , która oskarżyła specjalisty ds. promocji Helenę w nieuczciwej pracy.

wysłała odpowiedź na nasz list z jego punktu widzenia na sytuację. Kronika tym, jak najwięksi rosyjscy operatorzy najpierw podawano, a następnie odmówił z abonamentu internetu — plus opinie ekspertów. Ułożyła ją na tle wiadomości o tym, jak od abonamentu taryfy odmówił MTS.

Wywiad z założycielem KupiVIP, CarFix i CarPrice Oscar o biznes-klasie, błędach i relacji z partnerami projektów.

Kolumna amerykańskiego dziennikarza o tym, dlaczego warto kupić bilety i zarezerwować pokoje stała się bardziej opłaca na stronach internetowych przewoźników lotniczych i hoteli, a nie na stronach internetowych agregatorów. W komentarzach — dyskusja uczestników rynku, którzy dyskutują o tym, w czym autor się myli. Małe spostrzeżenie o tym, jak użytkownicy przyjęli połączenie telefoniczne w Telegram metodą „od użytkownika do użytkownika” za wirusowego pr-mechanika.

Restauracja Burger King nadal płacił grzywnę na 110 tys. zł za odmowę wydania bezpłatny ciasto z wiśniami, obiecany w reklamie.

Badanie. Ile otrzymują specjaliści IT w USA i jakie umiejętności pracodawcy cenią ponad wszystko. Biografia miliardera Davida Rockefellera, który zmarł 20 marca tego roku.

W „Onecie” odpowiedzi na roszczenia użytkowników w słabym świetle „Yandex.Wiadomości” antykorupcyjnych zlotów 26 marca 2017 roku — według przedstawicieli firmy, motyw słabo oświetlały oficjalne MEDIA, a agregatora są problemy z połączeniem materiałów w jedną fabułę.

Samsung zaprezentowała smartfony Galaxy S8 i S8+ z „wygiętym” ekranem i czytnik linii papilarnych z tyłu.

Dodaj komentarz