Najlepsze Przykłady Redesign Logo W 2015 Roku W Wersji Business Insider

Design studio Tilt opracowała w 2015 roku nowe logo dla sieci restauracji Ihop. Pasek z napisem „restauracja” przekształciła się w uśmiech, co stało powodować bardziej pozytywne skojarzenie, pisze BI. Wydanie zaktualizowane logo doszło dwa miesiące przed tym, jak sieć o dochodach w drugim kwartale. Okazało się, że były to najbardziej udane wyniki tego okresu ostatnich 10 lat. Serwis rezerwacji stolików w restauracjach OpenTable zwrócił Tomorrow Partners do projektowania logo, który miał dobrze wyglądać na ekranach najnowszych smartfonów.

Nowe logo dowcipnie pokazuje sytuację gotowości stołu w kawiarni. Agencja kreatywna Troika zrobił logo sieci telewizyjnej Turner Broadcasting bardziej nowoczesne. Oryginalny kształt symbolu „R” zachowało się, ale przy tym znak firmowy stał się bardziej czytelny. Nowy właściciel pizzerii fortuny / sbarro nadzieję wskrzesić dawną chwałę sieci. W 2015 roku głównym elementem logo stał kawałek pizzy.

Agencja Girvin ulepszał staromodny logo producenta przekąsek Emerald Nuts. On stał się bardziej proste i nowoczesne. Sieć hoteli The Ritz-Carlton produkował redesign logo, aby wyróżniać się na rynku luksusowych hoteli. Agencja zmieniło obraz grzywy lwa i zrobił czcionki podpisu bardziej czytelny. Oddział Google Ventures skróciło tytuł do GV i zmieniło logo w ślad za główną marką Google.

Teraz w firmowym znakiem „G” jest taka sama, jak w logo Google, ale skośny. Agencji Bloom i Anomaly zaktualizowane logo alkoholu marki niebieski johnnie Walker. Kreacja bohatera stał się bardziej szczegółowy, a czcionka — nowoczesny. Sieć telewizyjna Viacom Spike pracowała z agencją Bluemarlin, aby stworzyć bardziej solidny logo. Zmiany powinny przyciągnąć szerszą publiczność, więc jak na razie to głównie męska.

Po 17 latach firma Google zmieniła logo, który został przedstawiony wraz z platformy we wrześniu. Zmiany konstrukcyjne objęły wszystkie produkty Google. Logo wygląda na nowy, ale przy tym marka pozostaje rozpoznawalny.

Czytaj Więcej: start development

Dodaj komentarz