Odpowiedniki: 26 Ciekawych YouTube-kanałów Dla Projektantów I Programistów

Projektant i redaktor bloga Uxdesign.cc Fabrizio opublikował listę ciekawych YouTube-kanałów dla projektantów interfejsów, ilustratorów i twórców, gdzie publikowane porady, solucje i wywiad. Redakcja vc.ru publikuje tłumaczenie materiału. The Futur.

Kanał dla projektantów i kreatywnych przedsiębiorców. Tematyka filmu różni się od UX design do marki i tematów związanych z biznesem. I film nakręcony bardzo dobrze.

Howard Pinsky. Autor kanału uczy się korzystać z różnych funkcji programu Adobe Photoshop. Wśród jego lekcji jest jako materiał dla początkujących, jak i doświadczonych projektantów. Opowiada o efektach tekstowych, kompozycji zdjęcia, i tak dalej.

Laith Wallace. Porady, narzędzia i motywacji dla studentów, osób uczących się UX lub UI design, przedsiębiorców i osób, które chcą rozpocząć karierę w dziedzinie UX.

No Divide. Tutaj można nauczyć się projektowania witryn i inspiracją pracami innych.

W serii wideo #LetsTalkDesign autor kanału oświetla tematy takie jak promocja w karierze, szkolenie i zarządzanie projekt-projektami. UX Hacker & Sketch TV.

Krok po kroku instrukcje na temat korzystania z aplikacji Sketch i porady na temat w InVision, Marvel i Principle. Adobe Photoshop.

Na oficjalnym YouTube-kanał pracownicy Adobe Photoshop rozprzestrzeniania instrukcje i wskazówki dla tych, którzy chcą pogłębić wiedzę programy. Mike Locke.

Kanał, na którym autor stawia ogromną ilość treści, związane z projektem i UX, począwszy od filmów i do pracy porady. High Resolution.

Kanał został uruchomiony niedawno. Tam są określone wywiady z projektantami-ekspertami o tym, jakie techniki i podejścia stosowane w dużych firmach, jak tam jest zorganizowana praca projektantów.

Sarah Doody. Szczere porady na temat kariery w dziedzinie projektowania, informatyki i przedsiębiorczości.

Expose UX. Pokaz kamery o założyciele startupów, u których występują problemy, i zwracają się o pomoc do ekspertów w dziedzinie UX.

UX Salon. Co miesiąc publikowane są tutaj zapisy dyskusji wybitnych specjalistów w dziedzinie designu i UX. Niektóre rozmowy są naprawdę interesujące.

UX Mastery. Kanał nie został zaktualizowany już dość dawno temu, ale i tak warto rzucić okiem na archiwum. Autor w prosty i ciekawy sposób opowiada o metodach i problemach naszego zawodu.

CareerFoundry. Na kanale zebrane mieszanka seminaria, wywiady i inspirujących filmów o projektowaniu i UX. Czasami trafi się treści reklamowe.

Mackenzie Child. Projektanci produktów i ilustratorów dzielą się poradami na temat projektowania stron startowych, ilustracji, układów i tak dalej.

Temat. User Experience.

Tym razem aby zapisać się na poszczególne kanały, można od razu zapisać się na temat, na przykład — UX. DevTips. Cotygodniowe filmy o projektowaniu stron internetowych i rozwoju.

W opisie kanału — CSS, responsive design, i wiele więcej. Ihatetomatoes.

Kanał o rozwoju . Zawiera dużą ilość zajęć z animacji internetowych, rozbiorów i porad dla projektantów i -programistów. Jest aktualizowana co tydzień.

Google Developers. Kanał jest często aktualizowany dzięki zaangażowaniu różnych deweloperów Google. Opowiadają na temat programowania pod Androida, Chrome i stron.

Course Code. Kanał pomoże ci nauczyć się projektowania. Wideo specjalizują i praktyczne.

Na przykład — jak utworzyć klon Placekitten z pomocą Silex. LevelUp Tutorials.

Kanał ten postawił sobie za cel rozwiązać główny problem w nauce — wypełnić brak szczegółowych podstawowych wytycznych dotyczących rozwoju aplikacji internetowych, które ewidencji czegoś więcej, niż to, co, kiedy i gdzie wpisać. LearnCode.Academy.

Na kanale zawiera samouczki wideo w HTML, CSS, JavaScript, web-design, React.js, Node.js, Angular.js, Backbone.js, Docker i tak dalej. The New Boston.

Ogromna liczba dobrych podręczników na temat programowania pod Androida, Angular i Node.js. JREAM.

Samouczki i poradniki o tworzeniu aplikacji internetowych z użyciem PHP, Python, JavaScript, Node, Front-End, Linux, Photoshop, Illustrator i innych rzeczy. Sass Bites.

Krótkie instrukcje i wywiady poświęcone projektowanie stron www. TheDigiCraft.

Kanał poświęcony nauki projektowania z wykorzystaniem PHP, AJAX, CSS Media Queries i tak dalej. Wyślij nam swoje kolumny i front-end woreczki na interface@vc.ru.

Dodaj komentarz