” — Online-serwis Do Zarządzania Dokumentami

Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat. „” — moje pierwsze starcie, pracuję nad nim drugi rok. Początkowo został on wykonany w celu łatwego tworzenia kont, aktów i faktur. Pragnienie, aby stworzyć prosty serwis internetowy dla dokumentów pojawiło się po przymusowej pracy z offline programami typu „1C” i „Biznes Park”. Wszystko wydawało się zbyt skomplikowane, więc postanowiłem usiąść za rozwój swojego produktu.

Najpierw on też okazał się nie zbyt wygodne i proste. W lutym 2015 roku uruchomił wersję beta, „” produktem komercyjnym. Z bezpłatnej wersji alfa dostałem pierwszych 15 klientów — wszyscy inni odeszli. W ubiegłym roku dodałem wiele funkcji. Stały się dostępne nowe typy dokumentów, możliwość kształtować finansowe (deklaracji VAT można uzyskać w zaledwie trzy kliknięcia), uwzględnić towary w magazynie.

Pojawił się otwarty interfejs API — u innych księgowych usług tego na razie nie ma. Zespół do tej pory składa się z jednej osoby, czyli mnie. Inwestycje — osobiste oszczędności i zarobek od projektu. Planuję dodać kształtowanie wszystkich niezbędnych raportów w organy podatkowe, modyfikować CRM (teraz można tylko postawić przypomnienia), uruchomić analiz dla analizy pracy pracowników i, oczywiście, znaleźć co najmniej 1000 aktywnych klientów.

Czytaj Więcej: google.co.uk/software-engineering.html

Dodaj komentarz