Papua — Nowa Gwinea, Fidżi I Hiszpania: Gdzie I Jak Rosyjscy Przedsiębiorcy Spędzają Wakacje

Najciekawsze jest to etnograficzne podróży. Jeździć patrzeć, jak ludzie w różnych częściach planety wszystko działa. Jak żyją, w co wierzą, jak myślą, jak u nich działa państwo i różne systemy publiczne, co ludzie na ten temat myślą. Jakie są psychiczne instalacji u ludzi.

Na przykład, prości ludzie z wysp salomona uważają, że nagrywać swoją wiedzę niebezpieczne. Jeśli ich nagrać, to można je ukraść. I tak oto żyją w rodzinach, i wiedzę (np. o tym, jak uprawiać ziemię) nie rejestrują i przekazują swoim potomkom ustnie. A w górskich rejonach Papui — Nowej Gwinei głównym symptomem autorytetu jest liczba świń w posiadaniu u człowieka.

Jeśli, na przykład, człowiek zamożny, wykształcony, ma dobry samochód, dom i dobry biznes, ale świnie nie ma, to go szanować nie będzie. To trzeba takim ludziom odpalić świń, aby uzyskać uznanie w swoim plemieniu. Lub jeśli, na przykład, młody człowiek chce się żenić, to za pannę młodą trzeba przygotować się oddać świń, co najmniej 15 sztuk. Mi, jak twórcy gier, to było interesujące, aby odwiedzić w miejscach, gdzie podstawą zjednoczenia ludzi — plemiona i klany.

Człowiek rodzi się w klanie, mieszka w nim, walczy z innym klanem. Przy tym cywilizowany człowiek, z samochodem, domem i telefonem komórkowym. Na tym zdjęciu — szef jednej z wiosek w Mount dolnej saksonii, Papua. On i jego żona założyli swoje frontowe ubrania.

Zwykle są one mniej świąteczne. A na tych dwóch zdjęć tancerze Mud men i Skeleton. Oni w tradycyjnych strojach do swojego występu. Żyją one w innych strojach.

. Niedawno byłem w Grenlandii, ale nie na wakacjach – był to, powiedzmy, tylko długi weekend. Wrażenia najbardziej niesamowite, niesamowite miejsca, ogromna wyspa, prawie kontynent, małe osady, i zupełnie szczególna energia, zadziorna, poczucie mocy i siły.

Monumentalne piękno natury. Starożytne kamienne mansardowy, lodowce. Przy tym zupełnie nie czuje . U nas chwytał oddech od gór lodowych, ale i u lokalnych też, całe życie na nich patrzą, a mimo wszystko przenika.

W ogóle staram się spędzać wakacje z dala od cywilizacji, wskazane jest, aby były tam wulkany, które mnie wydają się, być może, najbardziej niesamowity cud natury. W zeszłym roku jeździłem na wyprawy na Kamczatkę na kilka tygodni, morze wrażeń i pełne uruchomienie mózgu. W tym roku planuję też aktywną wycieczkę, zapowiada się ciężka i bardzo ciekawe, szczegóły na razie nie badam.

. A Nowy rok-2016 spotkałem w dobrym towarzystwie na szczycie Kilimandżaro, i to też było bardzo dobre. Uwielbiam podróżować i staram się to robić jak najczęściej. Wszystko podróży dzielę na dwa rodzaje.

Warzywo-wakacje — to kiedy morze, słońce, piasek i dużo pysznego jedzenia. W tym roku jeździł w Meksyku, a na święta jadę do Goa do rodziców dziewczyny. W warzywo-wakacjach najważniejsze — na przemian masowe miejsca i rozrywka z kilkoma dniami w odległych miasteczkach, z dala od ludzi.

Badania — to kiedy wyjeżdżasz do miasta na kilka dni i badasz ulice, muzea, wystawy, jedzenie, sklepy, znajdziesz dla siebie atrakcje turystyczne. Miał szczęście, jeśli wchodzisz na lokalny festiwal, koncert lub festiwal. W tym roku był w Berlinie i Stambule. W sierpniu jadę do Nowego Jorku, a jesienią zabiorę swoich rodziców na nowym łańcuchu miast we Włoszech.

Prawda, odwrotna strona tego „odpoczynku” — chciałoby się wziąć drugi, bo w dzień przez dziesiątki kilometrów. W Armenii, na przykład, przejechaliśmy 1400 km za tydzień. W ogóle odnoszę się do wypoczynku w pozytywny sposób to sprawdzenie, że firma może żyć i funkcjonować bez kontroli 24/7.

Wakacje zwykle spędzam z rodziną. W zasadzie to wycieczki nad morze lub jazda na nartach w Alpach. U nas nie ma jakichś szczególnych preferencji geografii, ważne jest, aby tam, gdzie odpoczywamy, było komfortowo i bezpiecznie.

Nasza ulubiona letnia zabawy sportowe, jest wydarzeniem sportowym (z ćwiczeniami, rozwój taktyki i tak dalej), to „Wyścig bohaterów”. Uczestniczymy w niej trzeci rok z rzędu, za sobą już osiem wyścigów. W zeszłym roku zespół Group-IB wyszła w i zajęła szóste miejsce. W tym roku na podstawie wyników dwóch ostatnich wyścigów jesteśmy na czwartym i piątym miejscach.

Trasa stała się jeszcze bardziej interesująca. Postaramy się poprawić nasze wyniki. Mogę polecić wszystkim, którzy kochają sport lub po prostu chce uciec. Po każdym wyścigu tydzień euforii gwarantowana.

. Tego lata spędziłem kilka tygodni w Hiszpanii. Dla mnie na wakacjach, przede wszystkim otaczająca mnie przyroda. Wolę malownicze zielone miejsca przyciągają znacznie więcej kamiennych miast. Na wakacjach lubię jeździć na rowerze, ćwiczyć jogę, chodzić.

Na wakacjach ja tygodniu spędzał mniej więcej tak. Od rana kilka godzin jeździł na rowerze, potem trzy godziny przez Skype z zespołem lub prowadził rozmowy kwalifikacyjnej. Przed obiadem uprawiałem jogę, a potem zrobiłem jeszcze kilka telefonów i pracował do wieczora. Czyli można powiedzieć, że wakacje to dla mnie nie tyle odpoczynku od pracy, ile zmiana dyslokacji.

. Już od kilku lat, pomimo tego, że w Moskwie lato trudno nazwać idealnym (a według moich obserwacji ostatnich latach nawet w Sankt Petersburgu słoneczne letnie dni więcej niż w Moskwie), staram się spędzać lato w Moskwie. Przyczyn jest kilka. W Moskwie było wiele miejsc, gdzie przyjemnie spacerować w pogodne dni.

Chcę samotności w sercu — ogród warzywny. „Central Park” z młodzieżą, na trawnikach — Park Gorkiego. 2-3 godzinny spacer z przystankami na kieliszek wina — od Patriarsze do „Czerwonego października”, przez aleje, , ul. Weekend można świetnie spędzać na łonie natury wokół Moskwy.

Jeśli upał w mieście sprawia, że uciec, uciekam do domku, albo do znajomych w Sankt-Petersburgu, gdzie tak pięknie siedzieć w restauracji na zatoce i chodzić w nocy po Schillera, myśląc o dwóch zupełnie różnych kulturach „picia” w Moskwie i Sankt-Petersburgu. Bardzo lubię format weekend-. Najczęściej jeżdżę do Budapesztu, gdzie mieszka mój ukochany dziadek — spotkać się i spędzić wieczór w towarzystwie ciekawych rzeczy narratora na świecie. Z planów na najbliższe weekendy zaplanowano Ryga, Jurmala i Soczi.

W Soczi, w górach jest najlepsza w Rosji parowa. Bez patosu, glamour, niepotrzebnych z , wykonane człowiekiem, fanatycznie chętnie parową i rzucił się wiele lat temu w Moskwie bankowy biznes i przyjechał sam budować parowej w rysunków i zasad. W wolnym czasie zbiera zioła i jagody w górach. Sam tka miotły, zajmuje się słowiańskiej , studiuje historię przodków. Nazwa i adres nie powiem.

Nawet nie pytaj. Z 4-5 tygodni, co ja sobie zaznaczyłem na rok do podróży i wycieczek osobistych spraw, staram się maksymalnie skoncentrować czas podróży na zimno i sezon. To pozwala nieco „przedłużyć lato, jesień, pozostawiając w ciepło w październiku-listopadzie lub, przeciwnie, „rozpocznij lato” wcześniej, gdzieś na wiosnę. Otwierając dla siebie w zeszłym roku góry i wstaw na narty, rozumiem, że teraz będę przy pierwszej okazji w zimie staram się na kilka dni uciec w góry. Bardzo żałuję, że nie odkrył góry wcześniej.

Czytaj Więcej: google.co.uk/blog/6-tools-that-simplify-work-with-offshore-development-teams/

Dodaj komentarz