Pracowników Szukają Playrix, Studio „Interakcję”, InQuake Softworks I Alisa Gaming

O firmie. Playrix zaprasza do współpracy zdalnych pracowników do pracy nad urządzeniami free-to-play-hitów. Przodującą rolę w firmie są gry Township i Fishdom, oba projekty znajdują się w top 50 kasowych aplikacji dla iPad, iPhone i Google Play na całym świecie. Łączny DAU na platformach mobilnych wynosi ponad 5 mln osób.

Playrix — rozproszony zespół z 250 profesjonalistów, którzy pracują z 11 krajów i 50 miast. Szukamy osób, które dzielą z nami dążenie do tworzenia unikalnych i wysokiej jakości gry. Playrix szuka dyrektora oddziału dla rozwoju mobilnych free-to-play-gry (zaangażowanie programistów, twórców gier, analityków, artystów, sprzedawców — ponad 30 ofert). Posiadasz udokumentowane doświadczenie w pracy na kierowniczych stanowiskach w IT w firmach.

Chcesz być częścią tworzenia prawdziwych hitów, które będą grać miliony osób, które będą zajmować topowe miejsca na listach przebojów Apple App Store i Google Play. W takim przypadku, możesz być właśnie tym człowiekiem, którego szukamy. Zadania.

Wymagania. Poszukujemy dyrektora ds. marketingu z doświadczeniem w zakresie pozyskiwania użytkowników mobilnych lub projektów społecznych. Chcesz pracować z partnerami na całym świecie, w tym w internecie (Facebook, Google, Twitter i setki innych zasobów), jak i offline-kanały (TV-reklama, reklama w metrze i tak dalej), aby zwiększyć odbiorców naszych gier. Jesteś w stanie opracować skuteczną strategię, aby zwiększyć stosunek dochodu z użytkownika do jego pozyskania.

W takim przypadku, możesz być właśnie tym człowiekiem, którego szukamy. Zadania. Wymagania.

Playrix szuka utalentowanego szefa służby wsparcia dla naszych gier mobilnych z publicznością ponad pięć milionów osób dziennie. Masz już doświadczenie w zakresie zarządzania agentami, i chcesz zorganizować światowej klasy wsparcie dla graczy. Zastanawiasz się dzielić swoją wiedzą i uczyć się nowych rzeczy. W takim przypadku, możesz być właśnie tym człowiekiem, którego szukamy.

Zadania. Wymagania.

Warunki pracy. Oferujemy pracę z absolutnie każdego miejsca z oficjalnym wyglądzie, urlop, szpitalnymi, a także pomagamy w organizacji miejsca pracy. Pozyskujemy niezbędne wyposażenie, dostaniesz dostęp do internetu lub wynajęcia coworkingu.

Dowiedz się więcej o warunki pracy i zobacz pełna lista ponad 30 otwartych zdalnych ofert pracy można na stronie „Kariera w Playrix”. O firmie. Jesteśmy gier jednostka media-holding RTR, zajmująca się tworzeniem gier dla dzieci i dorosłych na przywileje naszego gospodarstwa.

Do stworzenia pierwszej jednostki wewnętrznej produkcji poszukujemy trójcy świętej. Technicznego lida, artystycznego lida i wiodący . Oczekujemy inicjatywy, miłości do free-to-play-gry i zrozumienia, że wydane gry trzeba wspierać, rozwijać i zarabiać. Traktujemy jako poszczególnych kandydatów, jak i gotowe polecenia, ale praca wyłącznie w biurze.

Doświadczenie w pracy z TV-marek i zrozumienie tego, jakie wyniki dają najbardziej standardowe sposoby promocji, nie to że obiecujemy, a wręcz gwarantujemy. Pracować trzeba będzie w samym centrum Moskwy, (żadnego „wodospad”), zabawa. Ogólne wymagania.

Dla wiodącego . Zrozumienie podstaw pracy z analityką i schematów, umiejętność . Dla wiodącego programisty.

Znajomość Unity i Flash, pragnienie, aby w jakiś sposób uczestniczyć w pokrewnych dziedzinach rozwoju. Do art-lida. Umiejętność pracy w rastrze i w wektorze, zrozumienie podstaw animacji, doświadczenie w zarządzaniu zespołem doświadczenie i uruchamiania własnych projektów (poza dużych studiów).

Warunki. Kontakty. Czekamy na twoje cv na nlyubimov@vgtrk.com, hr@dtigames.com, karina.safaryan@dtigames.com. Oferty pracy otwarte w Moskwie.

Jeśli znasz C++ i chcesz rozwijać się w kierunku programisty Unreal Engine, to chętnie ci w tym pomóc. Obowiązki. Wymagania.

Warunki. Praca w biurze w dwie minuty od stacji metra „” KAMIZELKA „Złoty Pierścień”.

Kontakty. Wyślij cv na ildar.alishev@yandex.ru lub zadzwoń pod numer +7 (906) 075 1061. Alisa Gaming — międzynarodowa firma, koncentrując się na produkcji gier mobilnych produktów najwyższej jakości. Firma została założona w 2012 roku, od tego czasu opracowała i skutecznie wypromowała na rynek mobilną i społecznej gry Alisa Bingo, która przyciąga miliony graczy na całym świecie.

Jesteśmy małym, ale bardzo skuteczny zespół wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych profesjonalistów, sprawdzony w rozwoju gier mobilnych. Teraz jesteśmy w 100% koncentruje się na tworzeniu gier mobilnych produktów nagrody jakości w gatunku Social Casino. Gry w tym segmencie są najbardziej atrakcyjne i i łącznie generują ponad 4 miliardy dolarów rocznego dochodu. Chcemy stać się jednym z liderów rynku wraz z nowym produktem w tej kategorii.

Poszukujemy doświadczonego kierownika zespołu programistów gier mobilnych do pracy w naszej moskiewskim biurze. W tej roli będzie w całości odpowiedzialny za projektowanie i rozwój mobilnych gier klientów dla iOS i Android. Oczywiście zakłada się, że posiadają najwyższej klasy umiejętności pisania kodu w C++, w połączeniu z szerokim doświadczeniem w rozwoju platformy mobilne.

Będziesz uczestniczyć we wszystkich obszarach rozwoju gry, w tym programowanie logiki gry, grafiki, dźwięku i interfejsu użytkownika. Trzeba zaprzyjaźnić się z niskopoziomowymi graficznymi interfejsami (w tym OpenGL), , zarządzaniem zasobami, pamięcią i optymalizacji grafiki. Oprócz tego, musi być celowa profesjonalistą z silnymi komunikacyjne i umiejętności przywódcze.

Wymagania. Co oferujemy. Jak odpowiedzieć.

Proszę, prześlij swoje cv z listem motywacyjnym na jobs@alisagaming.com. Uzupełnij list szczegółami o najbardziej ambitnych projektach, które w pełni rozwinęły, a także przykłady kodu lub powołując się na Github-konto. Czekamy na wasze odpowiedzi. Oferta otwarta w Moskwie.

Szukamy wiodącego Java back-end developer do pracy w naszej moskiewskim biurze. W tej roli będzie w całości odpowiedzialny za wewnętrzną rozwój i związane z infrastruktury serwerowej pytania. Wymagany wysoki poziom znajomości języka Java w budowaniu architektury wysoko obciążonych systemów. Będziesz uczestniczyć we wszystkich obszarach rozwoju zaplecza części aplikacji, w tym projektowanie architektury, programowanie, wdrożenie i wsparcie zaplecza części.

To oczywiste, że trzeba być biegle OOP-szablony do projektowania, REST, , zarządzaniem zasobami, pamięcią, networking, SQL i noSQL bazy DANYCH, UNIX-podobnymi systemami, cloud platform (w szczególności, AWS). Oprócz tego, musi być celowa profesjonalistą z silnymi komunikacyjne i umiejętności przywódcze. Obowiązki.

Co oferujemy. Jak odpowiedzieć. Proszę, prześlij swoje cv z listem motywacyjnym na jobs@alisagaming.com.

Uzupełnij list szczegółami o najbardziej ambitnych projektach, które w pełni rozwinęły, a także przykłady kodu lub powołując się na Github-konto. Czekamy na wasze odpowiedzi. Oferta otwarta w Moskwie. Dla naszego obecnego projektu Alisa Bingo poszukujemy wysokiej klasy Flash developer.

Wymagania. Co oferujemy. Jak odpowiedzieć.

Proszę prześlij swoje cv z listem motywacyjnym na jobs@alisagaming.com. Uzupełnij list szczegółami o najbardziej ambitnych projektach, które w pełni rozwinęły, a także przykłady kodu lub powołując się na Github-konto. Czekamy na wasze odpowiedzi. Oferta otwarta w Moskwie.

Jeśli szukasz specjalisty, wyślij na e-mail games@vc.ru opis oferty pracy. Nie zapomnij w tytule maila wpisując „oferta pracy”.

Czytaj Więcej: minimum viable products

Dodaj komentarz