Pracy Szukają Internet Marketer I Dyrektor Ds.

Tła. Uczę się na dwudziestosześcioletniego pośredniego oddziale w państwowym air uniwersytecie technicznym. Odbył kursy u specjalisty, znanego w SEO branży jak . Doświadczenie.

Sheraton Hotel Ufa — jedyny pięciogwiazdkowy hotel w republice Baszkirii. „Groteska” — cyfrowa agencja, która opracowuje i promuje strony internetowe, zajmuje się .

„Soft-Serwis” — firma, która wdraża i towarzyszy produkty „1C”. Jest osobny kierunek pod wdrożenie wyposażenia handlowego i tworzenia stron www. „Niemiec Auto” — sklep z częściami do niemieckich i japońskich samochodów, także udzielający usługi serwisu samochodowego.

Życzenie. Chcę pracować w stabilnej firmie, gdzie każdy pracownik stara się wnieść swój wkład w pracę. Chcę pracować na wynik (najczęściej jest to wzrost sprzedaży firmy klienta). Najlepiej pracować nie tylko z polskimi, ale i z zagranicznymi projektami.

Miły i przyjazny personel. Życzenia na wynagrodzenia — od 65 tys. zł. Kontakty. +7 (987) 601-56-00, bashkortseo@gmail.com.

Tła. Były wiceprezes firmy ubezpieczeniowej GMT (20 mld zł, 5000 osób). Kryzys-menedżer, ekspert zachowań konsumentów. Doświadczenie w rozwoju firm — 12 lat.

Retail, banking, rynek finansowy. Do czasu polskiego kierował trade-marketingu w „” (60 mld rubli, 5500 osób) i w „Credit Europe Banku”. Jasne aktówki.

Więcej informacji — w dziale „Projekty” na moim miejscu. Życzenia. Przeglądając oferty od dużych telekomunikacyjnych, finansowych i firm z branży IT na stanowisko dyrektora ds. marketingu. Lub sugestie od startupów — na stanowisko kierownika projektu lub dyrektora generalnego.

Całkowity dochód — od 400 tys. zł. Kontakty. Arsdallan@gmail.com.

Dodaj komentarz