Pracy Szukają Kierownik Produktu, Copywriter I Analityk

Tła. Wykształcenie niepełne wyższe — . Zamykam pozycje.

Krótkie podsumowanie. Za 2012 i 2014 latach ukazało się ponad 20 aplikacji. Na przykład.

Życzenia. Gotowy do podróży, łatwo w dowolny punkt na temat posiadanego. Możliwy jest przejazd do dowolnego miasta w regulaminie 5/2, pracuję 7/7. Zainteresowany w mobilnych produktach innowacyjnych laboratoriów, działających w dziedzinie technologii mobilnych.

Wynagrodzeń oczekiwania. Od 80 tys. zł w Petersburgu, mieszkam tu. Od 100 tys. zł w Moskwie, plus mieszkanie i przenieść się na weekend do rodziny. Kontakty.

Do komunikacji w każdej chwili korzystać ze służbowego adresu ceo@mobiap.com i osobisty — dj@li.ru. +7 (999) 200-77-87, mr.mobiads (Skype). Wszystkie pozostałe komunikatorów w tym pokoju. +7 (911) 928-74-78.

Tła. 2,5 roku pracowała jako PR manager, trzy lata — na siebie. Kierował zespołem (szukałam klientów, realizacja zamówień). Ukończyła Wordshop, wydział — „copywriting”. Pracowała nad marką BMW w SJW.

Co chcę. Stanowisko copywriter w agencji reklamowej ( scenariusze do filmów wirusowych w priorytecie, ale ciekawe i inne kierunki). Lub gotowa dołączyć do zespołu jakiegoś młodego projektu związanego z kreatywności (reklamami, zdjęciami, i tak dalej) jako copywriter, , marketingu, żniwiarzy i na jednocześnie.

Co umiem. Mocna strona. Umiem porozumiewać się o żadnych darmowych i barterowych partnerstwach dla promowania firmy, co może być bardzo przydatne na starcie. Wśród innych zalet — dobra znajomość psychologii, marketingu, szerokie horyzonty i tak dalej.

Posiada umiejętności organizacji pracy zespołu — ostatnie trzy lata . Szukałam klientów na reiting artykułów i realizacja zamówień (redagowania tekstów, terminy itp.). Adware portfolio, cv.

Pożądany poziom dochodów. Do uzgodnienia. Kontakty.

N291189@yandex.ru. Otwarte do różnych ofert. Tła. (matematyki i informatyki).

Pierwsza praca — „” (mała firma, zajmująca się i sprzedażą usług). Umiejętności. Zajmował się promocją sklepów internetowych, analizował ruch i optymalizował firmy reklamowe, na pół etatu zasad układ, strony.

Życzenia. MEDIÓW lub projekt na stanowisko marketingu lub analityka. Chcę pracować z należącym ruchu na stronie internetowej, zarządzania i kierunku takiego. Wynagrodzenie nie jest ważne, najważniejsze, żeby były perspektywy rozwoju.

Kontakty. Dimastrow@gmail.com.

Czytaj Więcej: software development maturity model

Dodaj komentarz