Pracy Szukają Projektant Interfejsów, Copywriter I CRM-marketingu

Redakcja vc.ru nadal publikować cv specjalistów, którzy chcą pracować w programistycznych i INFORMATYCZNYCH w firmach (wychodzą w poniedziałki), a także oferty firm, które szukają pracowników (wychodzą w czwartki). Tła.

Cztery lata pracowała w Scrum-zespół boombate.com — zrobiła redesign strony głównej zajmowała się rozwojem wewnętrznych systemów zarządzania, iOS-aplikacje. Ukończyła dwa stopnie „Szkoły projektantów Biura Gorbunova” w zakresie projektowania produktu i przeszła na trzecią. Portfolio.

Umiejętności: Życzenia: Szukam pracy w biurze w Sankt-Petersburgu.

Pożądany poziom wynagrodzenia. Od 70 tys. zł. Kontakty.

M.s.gubanova@gmail.com. Tła. Od 2014 roku piszę artykuły na umowę o pracę prawa do dzienników „-„. Okresowo pracował z tekstem w firmach branży budowlanej od 2011 do 2017 roku.

Wypełniony treścią prospekty reklamowe i sprzedające materiały. Wideo i wydruków, prezentacji, broszury i ofert handlowych. Skończyłam inżynieryjno-ekonomiczny wydział Samara państwowego architektoniczno-budowlanego uniwersytetu na kierunku „Zarządzanie w organizacji”. Przeszła kurs podstawowy „”.

Portfolio. Umiejętności: Życzenia:

Najbardziej interesują kompleksowe projekty, gdzie będę odpowiadać za prace od powstania idei do sporządzenia serwisu. Pożądane jest, aby praca zdalna w kapitałowego (koncepcja projektu dla inwestorów, strony startowe dla potencjalnych klientów). Kontakty.

Proekt-copywriter@mail.ru. Tła. Studiowała na UNIWERSYTECIE, HSE, Sciences Po Paris. Pracowała najpierw kierownikiem projektów, potem — marketing-analityk) w małej firmy IT na rozwój chmury SaaS-rozwiązań do automatyzacji marketingu (zaznajomiona z zasadami Agile i „turkusowe organizacji”).

Umiejętności: Życzenia:

Planuję rozwijać się w zarządzaniu produktu, marketingu mobilnego. Szukam pracy w IT-firmy, która opracowała by ciekawy produkt, aby chciało poczuć się na miejscu użytkownika. Kontakty. Aanastya@mail.ru.

Jeśli jesteś doświadczonym dostęp do internetu-specjalista i szukasz pracy w , wyślij swoje cv na labor@vc.ru. W mailu należy podać:imię i NAZWISKO, zdjęcie w dobrej rozdzielczości, orientacji poziomej (uwaga, bez zdjęcia nie będą przyjmowane zgłoszenia);dwie linijki o tła. Edukacja, dotychczasową pracę, nagrody;konkretne oferty, portfolio;a gdzie chcesz się dostać i dlaczego, w jaki firmy lub firm;życzenia na wynagrodzenia lub innego wynagrodzenia (udział w ). Jeżeli masz startup i szukasz specjalisty, wyślij na e-mail labor@vc.ru opis stanowiska:stanowisko opis obowiązków, wymagane doświadczenie;historia firmy;zdjęcie biura w dobrej rozdzielczości, orientacji poziomej (uwaga, bez zdjęcia nie będą przyjmowane zgłoszenia);poziom płac lub inne wynagrodzenie (udział w spółce). Nie zapomnij w tytule maila wpisując „oferta pracy” lub „podsumowanie”.

Dodaj komentarz