Riot Games Otworzyła W Moskwie Arenę W League Of Legends

11 marca twórcy League of Legends na oficjalnej stronie poinformowały o otwarciu areny Kontynentalnej ligi LoL. Podczas gdy kompleks pracuje w „trybie beta”, a liderzy projektu zbierają opinie użytkowników. Materiał opublikowany przy wsparciu Riot Games. Arena pomoże organizatorom przenieść zawody Kontynentalnej ligi w pełni offline-format. Uważa się, że takie doświadczenie jest niezbędne samym uczestnikom do przygotowania się do turniejów o randze międzynarodowej.

Oprócz strefy dla przeprowadzenia mistrzostw, w arenę zawarte. Kabina komentatora, garderobę, studio, który jest odpowiedzialny za prowadzenie audycji, pomieszczenia do wypoczynku i dekoracje, na której uczestnicy zawodów po meczu będą mogli udzielać wywiadów. Gdy arena działa w trybie testowym, a dostać się na turnieje można za darmo. Podręcznik nie chce brać z widzów pieniądze za niedokończony projekt, czytamy na stronie internetowej LoL.

Zespół Riot nadal wyposażyć obiekt, a także zbiera opinie użytkowników. W zakresie publikacji materiałów promocyjnych udziela dział handlowy.

Dodaj komentarz