Rubryka „Firmach” Będzie Wychodzić W Nowej Formie Karty życia Projektów

Uruchomiliśmy rubryce „Firmach” trzy lata temu. Przez ten czas otrzymaliśmy ponad 1000 e-maili, ponad 870 poleceń opublikowali opowieści o swoich projektach. Nadszedł czas, aby zaktualizować format i dać możliwość start-upy opowiedzieć swoje historie rozwoju — od pojawienia się pierwszych pomysłów i prototypów do pierwszych zarobionych milionów i wyjścia na IPO. Co tydzień będziemy wybierać i publikowania historii firmach w postaci , rozbitego w kluczowych tyczkach. Uruchamianie, produkt, zespół, promocja, zarabianie, metryki i plany.

Jak i wcześniej, czytelnicy oceniają starcie i zorganizować mały lynch. Ciekawe projekty mogą również uzyskać rozbudowany opinii biegłego . Jeśli nie boisz i chcesz uzyskać dawkę konstruktywnej krytyki lub pochwały), wyślij swoją historię poprzez formularz na stronie kategorii.

Jak wysłać swoją historię?. Przejdź na stronę kategorii „Firmach”, a następnie kliknij na przycisk „Dodaj historię”. Możemy wysłać historię, jeśli o nas pisali w rubryce „Firmach”?. Projekty opublikowane przed ponownym kategorii, mogą wysłać swoje historie.

Kiedy można liczyć na publikację?. Jak zwykle, wszystkim nadaje się przez 5-6 tygodni. Napiszesz o tym, czy projekt. Nie napiszemy.

Jeśli minęło już kilka miesięcy, a publikacji nie ma, najprawdopodobniej coś nie pasowało. Jakie są przyczyny awarii. Jest ich kilka. Podstawowe.

Projekt nie działa i nie będzie działać na rosyjską publiczność; projekt non-profit; projekt nie można nazwać ; przedstawiciele projektu zostały już opublikowane u nas w kolumny i inne materiały. Co zrobić, jeśli się mylimy, w formie. Wyślij e-mail z poprawkami na tribuna@vc.ru. Chcesz opowiedzieć o historii swojego starcie.

Witamy na mównicę.

Dodaj komentarz