Sklep Spożywczy Projekt: 20 Najważniejszych Materiałów Za Październik

Google Material Design przeniósł się na osobne domeny. Poza tym, zastanawiam się odświeżona stylistyka i pojawiły się nowe aspekty języka wizualnego. Przy okazji, Google ogłosiła zwycięzców Material Design Awards 2016. Na początku października pojawiły się oficjalne ogłoszenie drużyny Pixate o zamknięciu produktu, ale już pod koniec miesiąca ona wprowadziła na rynek trzy nowe narzędzia.

Stage, który jest tworzony razem z zespołem Form, właśnie muszę wymienić Pixate. Gallery, sądząc z opisu, — analog Wake, który zbierze razem wszystkie materiały robocze zespołu. Remixer pozwala na bieżąco aktualizować kluczowych zmiennych w projektowaniu i przeglądać zmiany w urządzeniu. Pierwsze dwa narzędzia są dostępne na , trzeci leży na GitHub.

Inne wiadomości narzędzi. UX Blog zrobił przegląd aplikacji i stron internetowych dla projektantów interfejsów, które zbierają praktyki i metody pracy. Na liście ich pięć. UX Recipe, UX Project Checklist, UX Assist, UX Companion i UX Help.

Goście zrzutów ekranu, jak wyglądały pierwsze strony rosyjskich firm. Firma Apple zaprezentowała nową linię MacBook z panelem dotykowym zamiast polecenia klawiszy funkcyjnych.

W oficjalnych projekt- Human Interface Guidelines pojawił się temat o tym, jak z nią pracować. To prawda, że w społeczności wiele krytyki tego rozwiązania. Na przykład, Fastco Design pisze, że klawiatura zakłada kształtowanie pamięci mięśniowej, kiedy można zapamiętać skróty i cieszyć się nimi, nie patrząc na przyciski. W Touch Bar to niemożliwe.

Panel sieć uzależniona i nie ma dotykowa. Lila i Chris opisują doskonały model motywacji użytkowników, którą należy wziąć pod uwagę podczas pracy nad interfejsami. Wydzielają cztery rodzaje motywacji. Działać, wyglądać, być i czuć się lepiej.

Dobra pamięć w pracy nad projektem-systemami od Witalija Friedman. Oprócz wyliczenia najważniejszych rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę w pracy, dużo świeżych myśli na temat poszczególnych aspektów żywych . Elegancka prezentacja Hugh o tym, jak projektanci muszą wchodzić w interakcje z ich zespołem i użytkownikami.

Jest to potężne filozoficzne przemyślenie wszystkich aspektów interakcji w pracy nad produktem. Gerry Mcgovern posiada doskonały współczynnik Task Performance Indicator dla tego, aby systematycznie śledzić jakość interfejsów w produktach firmy. Za pomocą tego podejścia jego zespół był w stanie zrozumieć, jak dobre są interfejsy i gdzie trzeba poprawić w pierwszej kolejności.

Olbrzymi zbiór ikon, wykonanych na czystym CSS. Dobra pamięć Briggs z PlanGrid dla początkujących design menedżerów. W artykule ciekawy wykres pokazujący bieżący fokus i zadania. W innym artykule z firmy UserFocus — śmieszne abstrakt rozmowy w pubie o roli projekt-liderów.

Zespół stronę pod nowym adresem. Teraz, oprócz przydatnych zasobów, tam są publikowane i artykuły. Z innych ciekawych wiadomości. Fantasy Interactive pomogła Facebook uruchomić nową wersję .

Etsy uruchomiła blog o projektowaniu w firmie. Jedna z pierwszych publikacji od UX-dyrektora Alex Wright poświęcony połączeniu analiz i badań, przemawiające rozwiązania w zakresie projektowania.

Nota wyjaśniająca Zella Lew o rodzajach siatek w internecie i ich zachowaniu w różnych typach adaptacji. On krok po kroku analizuje różne sytuacje i niuanse ich wykorzystania. Aditya Kumar opowiada, jak prawidłowo podchodzić do testów zadań wzorca tablicy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oferuje on łatwy sposób zorientować się w problemie i proponować pomysły nie z powietrza, a w zastosowaniu do rzeczywistości zadania.

Benjamin rozebrane mechanizm odkrywania nowego użytkownika w systemie Windows 98, który był bardzo ważny dla pokolenia ludzi, mało zaznajomieni z komputerami. Jesse Chan powiedziała, jak ona się zmieniła podejście do tego polecenia, aby udowodnić, że przeprojektowanie produktu potrzebny.

Carolyn Wei z Facebook opowiedziała o specyfice prowadzenia własnych badań dla przedsiębiorstw W. Jak szukać respondentów, utrzymywania relacji z firmami i tak dalej. Christina opisała roboczy format dla wyszukiwania z własnych badań i późniejszego wyszukiwania pomysłów, jak rozwiązać problemy grupy docelowej.

To wariacja na temat myślenia projektowego i design-sprinty, ale z ciekawymi niuansami. Nawiasem mówiąc, autor powołuje się na historię podejścia. Jeszcze w pod koniec 19 wieku francuscy studenci-architekci wykorzystali podobny metoda Charette. W kontynuacji artykułu przywiązała pomysły value proposition canvas, a w trzeciej części opowiedziała o pracy ze scenariuszem użycia produktu.

Heather Wright Carlson oferuje swoją odmianę metody Microsoft Product Reaction Cards dla oceny relacji użytkowników do produktu. Ona spróbowała użyć emoji w ankietach zgodnie z wynikami badania, i ten podejście jest lepsze otwierał reakcje emocjonalne ludzi.

Dodaj komentarz