Sound Memy Bot — Bot Do Telegram, Który Dobiera Audio Według Słów Kluczowych I Emoji

Nazywam się Vlad Faust. Mam 20 lat, startupami zajmuję się od 17 lat, mieszkam w Moskwie. Pomysł bota przyszła do mnie podczas kolejnej sesji medytacji pod prysznicem. Siedzą ludzie w Telegram, rozmowy na czatach inteligentny, a czasem tak bardzo chce się kogoś „” lub, powiedzmy, prawidłowo zareagować na żart.

Dosadny, kochanie zareagować. Jakie opcje są teraz. Naklejki — statyczne, GIF — szaro, wideo długo. Idealny — krótkie efekty reakcji.

Żadna GIF nie odda emocje po wyjściu na ring John Cena lub, powiedzmy, smutek smutnego puzon. Dlatego zrobiłem @soundmemesbot, który dobiera odpowiednie dźwięki według słów kluczowych lub emoji. Jak naklejki, ale o dźwięki. Dźwięk można dodać samemu.

Inwestycje — para nieprzespane noce i nieodebrane dzień nóg. Oni już się opłaciło przyjemność z pisania kodu i pozytywnym z nielicznych (około 500 w momencie pisania tekstu) użytkowników. W planach — markowe dźwięki i reklama pod każdym wynikiem wyszukiwania, płatne konta i t-shirty z awatarem bota (w rzeczywistości nie ma).

Jeśli na poważnie, to chciałem napisać coś wesołego i (lub) przydatna, a nie jak zawsze. Pomysł już pół roku, a aktualizacja podglądu treści ukazało się niedawno.

Dodaj komentarz