Ubisoft Obliczał Charakter I Długość życia Użytkowników Do Reklamy Gry Watch Dogs 2

Bohater gry — haker Marcus . Jest głównym podejrzanym o przestępstwo, którego nie popełnił. Gracze muszą wykonać szereg misji, aby wyłączyć system obserwacji w San Francisco. Zdaniem , ona szkodzi, a nie pomaga mieszkańcom miasta. „Predictive World ilustruje możliwości systemu nadzoru, przeciwko której walczy bohater Watch Dogs 2.

Na podstawie położenia geograficznego użytkownika i danych z portali społecznościowych strona pokazuje cechy związane z typem osobowości człowieka, jego muzyczne preferencje, a także spodziewaną długość życia. Interaktywna mapa charakteru użytkownika zbudowany na podstawie algorytmu opracowanego w centrum Uniwersytetu w Cambridge. Pracownicy centrum korzystali z otwartych źródeł, z których zebrano 6,4 mld jednostek danych, na podstawie których zbudowano łódź dokładnych obliczeń charakteru, osobowości i rozwoju życia człowieka. Wcześniej na uniwersytecie opracowali algorytm Apply Magic Sauce, który liczy preferencje osobowości na podstawie polubień na Facebook.

Z pomocą Apply Magic Juchę naukowcy odkryli, że ludzie, którzy używają marihuany, podkreślają polubień strony serwisów doradztwa zawodowego, serialu „Wielkie mamuśki” i grupy o nazwie „Zbiór tekstów zimnymi rękami drukowanie w zwolnionym tempie”. W tym samym czasie ludzie, którzy nie biorą narkotyków, stawiają husky pod wpisami ze słowami „Pływanie”, „Żarty” i „”. Łódź ” Predictive World analizuje ponad 70 parametrów, o których mowa w profilu użytkownika Facebook. Jeśli w systemie brakuje danych, prosi wypełnić brakujące pola.

Również na miejscu można zobaczyć, w jaki sposób ten lub inny parametr osobowości wpływa na pozostałe parametry. Na przykład, na opcję „Zadowolenie z życia” wpływa na poziom konsumpcji marihuany, dochód i osobowości — życzliwość, ekstrawersja i inne. Twórcy projektu potwierdziły zależność parametrów łącza na badania naukowe.

Jeśli jakieś wartości ” Predictive World określił prawidłowo, użytkownik może je naprawić. W tym przypadku system mówi, na jakie parametry ma wpływ ta zmiana. Na przykład, strona internetowa oblicza poziom dochodu w dolarach i przelicza je na złotówki po kursie 2014 roku. Na 31 grudnia 2014 r. kurs dolara wynosił 56,26 rubla, na 14 listopada 2016 roku — 65,22 rubla. Według informacji Sid Lee Paris, celem projektu jest pokazanie ludziom, że dane, które zostawiają w sieci, mogą szczegółowo opowiedzieć o prywatność użytkowników.

W agencji nadzieję, że ludzie dowiedzą się o tym, jakie informacje można uzyskać, analizując zakupów online i husky w portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz