XQuest — Serwis Dla Singli W Postaci Multiplayer Gry Wideo

Nazywam się Władimir , mam 29 lat. Chcę przedstawić państwu projekt XQuest — aplikacja do komunikacji i randki, którego głównym elementem była wieloosobowa gra pytań i odpowiedzi. Zaangażowany w Cuberto — jedna z najlepszych firm w tej dziedzinie. Teraz w zespole siedem osób.

W najbliższych planach jest wydanie wersji Android aplikacji. Sektor randki online dziś jest to około kilkunastu globalnych graczy i tysiące lokalnych zasobów. Wiadomości o pojawieniu się nowego serwisu pojawiają się niemal co miesiąc, i odnoszę wrażenie, że wszystkie innowacje wcielają się właśnie tutaj.

Załóżmy, że obejrzeli wspaniały klip, w którym młodzi ludzie są błyszczące ze szczęścia, tylko z powodu tego, że pobraniu aplikacji, i uwierzyli głośnym słów o „prawdziwych ludziach i prawdziwych relacji”. Najprawdopodobniej, po pobraniu, można zauważyć, że pod względem funkcjonalności jest to kopia jednego z istniejących serwisów. Firmy, które od dawna działają w branży, tworzą własne klony. U jednego z liderów rynku, Match Group — 45 zasobów, a wśród nich takie jak „Randki dla niskich”, „Randki dla miłośników zwierząt”, „Randki dla czarnych, urodzonych w okresie wyżu demograficznego”.

Dla stały się standardem nierealne obietnice, a czasem po prostu absurdalne oświadczenia. „Zanurz się w świat miłości i szczęścia!”. Niechęć do opłat za podstawowe funkcje. „Ktoś wysłał ci wiadomość, chcesz przeczytać.

Tak (sprzedam status VIP). Nie (usunąć komunikat)”. Armia kont. Oto trzy najbardziej znaczące innowacje, które miały miejsce w dziedzinie mobilnych randki w ciągu ostatnich kilku lat.

O ich zaletach wystarczająco powiedziane przez samych twórców, ale spójrzmy na te technologie z innej perspektywy. Pomysł odebrać parę do wspólnych interesów brzmi obiecująco, ale nie każdy zakochany jest w stanie śmiało odpowiedzieć, co mu się najbardziej podobało w .

Jeśli ktoś będzie w stanie ubrać to w słowa — jest mało prawdopodobne, głównym powodem jest to, że drugi człowiek lubi Taylor Swift i „Teorię wielkiego wybuchu”. Nie ma znaczenia, że u człowieka może być kilkanaście ulubionych książek, filmów i artystów lub może ich nie być wcale. I nieważne, że gusta się zmieniają i można nie nadawać im znaczenie przy wyborze partnera. Wiersze kodu, który byłby dla ciebie „idealną” parę.

Geolokalizacja skłania się do opinii, że twoja miłość może znajdować się tylko w promieniu siedmiu kilometrów od ciebie.

Jeśli autorstwo dwóch pierwszych metod nie można z dokładnością oddać jakiegoś konkretnego serwisu, jest główną cechą aplikacji Tinder. Jest to bardzo ładne rozwiązanie dla UI aplikacji mobilnych, ale w rzeczywistości nie oferuje nic nowego. Właściciele sam Tinder z pomocą solidnego budżetu marketingowego podnieśli wokół niego taki szum, że czasami wydaje się, że nie ma w życiu nic ważniejszego niż . Jeśli wcześniej priorytetem było ilość („tysiące samotnych dziewczyn czeka na ciebie”), to teraz na pierwszy plan wyszła prędkość.

Czy można się dziwić, że sama idea zamieniła się w coś innego, nierzadko który stawia znak równości między słowami „randki online” i „seks”. Fotografia jako podstawowy sposób wypowiedzi użytkowników staje się dla nich głównym obiektem manipulacji. Korzystanie z edytorów zdjęć, zdjęcia innych ludzi, pornograficzne zdjęcia i inne nie do końca uczciwy sposób, aby wyglądać atrakcyjniej i wyróżniać się wśród innych.

Nawet jeśli zdjęcie odzwierciedla rzeczywistość, ona jest statyczny. Zdjęcie nie jest w stanie przekazać , mimikę, gesty, głos. I jeśli, według badań, większość użytkowników -usług w swoich profilach kłamią, — przyczyna nie w tym, że tam będzie specjalny krój fałszywych ludzi, a w tym, że system ten przyczynia się do. Ludzie wchodza na randki online dla komunikacji, każdy serwis tego rodzaju powinny rozwiązać ten problem.

Ale nie wystarczy zebrać wiele kwestionariuszy i powiedzieć „”. Trzeba zrobić tak, aby komunikacja była naturalnym i nie wymaga od użytkownika jakiejś niezwykłej aktywności. Proces powinien być interesujące, z dużą dozą spontaniczności, bez stale powtarzających się „Cześć, jak się masz?”.

Nie należy próbować zastąpić prawdziwą relację, a pomóc użytkownikom sporządzić poprawną wiedzę o człowieku i dowiedzieć się wrażenie o sobie. W tym aspekcie technologii mogą nawet przewyższyć życie. Są one zdolne do komunikowania się swobodniej, uwalniając go od zwykłych barier podczas spotkania. Oferujemy tylko narzędzie do komunikacji, jak i do czego go używać, aby znaleźć przyjaciół, miłość, zwiększenie umiejętności komunikacji lub po prostu zabić czas, zależy tylko od ciebie.

Czytaj Więcej: medical software development

Dodaj komentarz