„Zamiast Setki Szarych Przycisków”

Program, na który zwrócił uwagę , — „L”. Jest to narzędzie ewidencji przychodzących i wychodzących dokumentów i kontroli wykonania decyzji. Zrzut ekranu z programu „L”. Program wykonuje jedno z zadań składających się na zautomatyzowane systemy kontroli dyscypliny wykonawczej, które są składnikami systemów obiegu dokumentów przedsiębiorstw.

„L” jest sprzedawany jako początkowy poziom automatyzacji pracy kancelarii i sekretarza. Kupując program „L”, można drukować arkusze w skoroszycie rejestracji dokumentów, karty ewidencji skarg i wniosków, kontrolne karty na przychodzące dokumenty, odpowiedzi wnioskodawcy, listy i zaległych spraw. Można również drukować dane na papierze firmowym kopert nadawcy i odbiorcy. Program „L” obsługuje funkcje, takie jak dostęp do elektronicznych kopii dokumentów i automatyczne tworzenie kopii zapasowych.

Użytkownicy Facebook w komentarzach do wpisów Bojko sugerują, że program może być wykonana na zamówienie dla urzędów. W chwili pisania notatki, ocena programu „L” na miejscu allsoft.ru wynosił 3,5 z 5 gwiazdek. Serwis stworzony przez dewelopera Lwem .

Jest on również twórcą innych narzędzi dla biznesu. Na przykład, program dla hotelu „Gość”, której koszt wynosi 12 tys. zł. To pozwala rezerwować pokoje, automatycznie drukować powiadomienia dla FMS, umowy najmu mieszkania i inne dokumenty hotelowe. Zrzut ekranu z programu „Gość”.

Wywoływacz okresowo udostępnia aktualizacje dla programów. Na przykład, w opisie wersji „Gość” 15.8.19 zaznaczono, że dokonana „rutynowe sprzątanie interfejsu”. Na stronie również są podane linki na inne produkty, wykonane z wykorzystaniem podobnych rozwiązań front-end.

Strona internetowa dewelopera Lwa Levina. Levin zajmuje się również tworzeniem oprogramowania do egzaminów szkolnych i ATS. Na przykład, narzędzie „Dziennik ewidencji materiałów w OSW/ATC” (koszt 2 tysiące rubli) pozwala prowadzić kartotekę materiałów, drukuje arkusze do dziennika i listy materiałów, w których postanowienie o odmowie anulowane. Program „KARMA” (koszt 1 tysiąc zł) przeznaczony jest do prowadzenia kartoteki operacyjno-badań materiałów w OSW/ATC.

Zapisuje i drukuje karty imprez i listy. Zrzut ekranu z programu „Odmowa”. Zrzut ekranu z programu „KARMA”.

Dodaj komentarz