Zwycięzcy Od „M. Wideo” Otrzymają Możliwość Zawarcia Umowy Z Detalista

Zgłoszenia do udziału w sztucznej inteligencji i maszynowej szkolenia przyjmowane są do 15 września. Materiał przygotowany przy wsparciu „M. Wideo”.

W dniach 23-24 września w Moskwie odbędzie się finał pierwszego M. Smart rozwoju czat boty dla handlu detalicznego i wykorzystania sztucznej inteligencji w sprzedaży detalicznej. Organizator wydarzenia — „M. Wideo”, partnerzy Microsoft i . Wziąć udział i zagrać o pulę nagród mogą się 10 drużyn, które przeszły eliminacje do 15 września. Finaliści będą mogli wybrać jeden z tematów do opracowania.

Agregator opinie na stronie lub asystent sprzedawcy dotyczące towarów w sklepie. Drużyna zwycięska w , otrzyma 150 tys. zł i możliwość zawarcia kontraktu z „M Wideo” na takie pomysły i jej komercyjną realizację. Zwycięzcy w specjalnych kategoriach otrzymają konsole do gier Xbox One S.

Retail, jak i banki — to przede wszystkim serwis i innowacje dla nas absolutnie niezbędne. Po raz pierwszy do poszukiwania nowych pomysłów i narzędzi wybraliśmy format i mam nadzieję, że będzie przydatny nie tylko dla biznesu, ale i daje ciekawe doświadczenie retail-rozwojowych dla uczestników. Zgłoszenie.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Aby dostać się w eliminacje, należy zarejestrować się na stronie do 15 września włącznie. Do udziału zaproszono drużyny do pięciu osób, składające się z programistów i projektantów.

Eliminacje, etap. Na etapie kwalifikacji wszystkie drużyny otrzymają testowe zadanie. Oto jak to wygląda: Zadanie. Opracowanie modelu przewidywania oceny w tekście odwołania.

Dane. Opinie o produktach z serwisu mvideo.ru; oceny, które są autorami opinii; kategoria i marki produktu. Pobierz na link. Celem. Przewidywania ogólnej oceny towaru.

Format rozwiązania. Link do repozytorium na Github z kodem źródłowym programu, kluczowe zadanie. Na wejście program musi odbierać dane w oryginalnej postaci (feedback), rozbić na train i test, uczyć się na train model i wykazać jej jakość na test. Repozytorium musi zawierać projekt dla rozwoju środowiska i instrukcję montażu i uruchomienia. Zaleca się stosowanie Jupyter Notebook, ale ostateczny wybór narzędzi jest uczestnikiem.

Eksperci ze strony organizatorów i partnerów wybiorą najlepsze rozwiązania i stworzą listę finalistów z 10 drużyn. On będzie podawana na stronie internetowej 18 września.

Finał. Drużyny finaliści spotkają się w Moskwie, w siedzibie „M. Wideo”. Wydarzenie potrwa od rana 23 września do wieczora 24 września. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z tematów do opracowania:

W skład jury i mentorów, którzy będą doradzać i wspierać uczestników, wejdą eksperci od organizatorów i partnerów .

Dodaj komentarz